Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Już nie płaci ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików (/Temat-Juz-nie-placi-PTCircle-1-dziennie-z-wlasnych-klikow-88702)



RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - haha40027 - 31-08-2014 18:09

Teraz znowu jakiś banner przy logowaniu i niby 100% z upgrade'u dostajemy na Purchase Balance(każdy procek).

Forum również padło(może chwilowo).
Mam wrażenie, że to jakieś celowe działania to wyłączanie forum, niby jakieś bugi z RR i stronką i kolejne cofki wypłat, a strona też coś laguje...

Obym się mylił, ale mnie to wszystko już coraz bardziej zniechęca.


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 31-08-2014 18:11

Po ile wam poznikało RR?? Ja miałem 49 zostało 30 Rolleyes Dodam jeszcze że znikneli wszyscy klikający bo ci którzy nie klikają już ponad 30 dni np od 20 lipca dalej są czyli jakby wykasowało i tych którzy powinni być wykasowani zostało by mi może z 10

Tu jest coś powalone
Protium 95 ads - 2,6915 , Hydrogen to samo, Deuterium, tritum i S.H. po 99 - 2,9365

Bux bonus 5$

Można przelewać z konta głównego na Purchase Balance

Ja nie mogę jakie kombinacje i jaki bajzel


Odp: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - dareo0045 - 31-08-2014 18:46

Wprowadzają zmiany no ale wierzyć mi się nie chcę,że dadzą ponad 90 reklam na ponad 2,5$ dziennie [PERSON WITH FOLDED HANDS]
Zwiększyły się ceny za reklamy na protium
0.07$ -3reklamy
0.052$ -3 reklamy
0.035$ dużo itp.

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - rekki - 31-08-2014 23:11

(31-08-2014 18:01)domell napisał(a):  pewnie nowa taktyka wykupować nowych po 5 $ beka

Z tym, że BuxBonus daje teraz 5$.


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - domell - 31-08-2014 23:48

I co to zmienia jak wcześniej było po 1$ i szybko się zrobiło 0,5. Coś to dziwnie wygląda


RE: [PŁACI- aktualnie miesiac na wyplate ] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Lt_Ado - 01-09-2014 07:59

mi 3 rr wcieło i to klikajactych ;/ A wczoraj wyklikalem 95 reklam na hydro na ponad 2,5$

Ktoś ogarnia jak to jest z tymi 2 kontami na jednym IP ? Można zakłada czy nie ? Bo w zakładce FAQ jest napisane:

Can I have more than one account?
No, we believe you don't need more than one account. If we detect multiple accounts that relate to the same person, all relevant accounts will be closed. Please do not join from public networks (like companies, schools) that are all using the same IP address.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 01-09-2014 08:33

2 konta pewnie można mieć, tyle że muszą być na dwie różne osoby pewnie. Mi i Bratu Ban nie wpadł.

Instant już jest!

[Obrazek: skrill2.jpg]


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - kamylo - 01-09-2014 08:35

hahaha, co, że teraz niby nie można mieć 2 kont na jednym ip? A ci, którzy zrobili je wcześniej bo MOŻNA BYŁO, to teraz jak wykryją, to usuną im konta? To by było mega chamskie.


RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - pepe67 - 01-09-2014 08:52

w TOS jest 3 punkt:
Cytat:2 accounts 2 different people 2 different payment accounts can use the same IP (one can't referrer the other)
if you use 2 different computer and the same IP one can referr the other



RE: [PŁACI !] ! PTCircle 1$ dziennie z własnych klików - Killigan - 01-09-2014 09:54

Wyłączyli wypłaty na dzisiaj.