Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Zarobiony_Koles - 13-04-2014 10:21

Yennson ja ci proponuje zroibić postanownie ogólne jak ma wyglądać program, bo trochę ciężko się pozbierać.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - wysoki01 - 13-04-2014 10:59

Hej ludzie. Mam problem.
Dzisiaj próbowałem dodać link na mój fanpage.
Najpierw do "Wygraj Iphone 5", a później "Szpiegofon ".
Facebook uznał linki jako niebezpieczny.
Skracałem je przez:
tiny.pl‎
daa.pl
Wczoraj działało.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mlekoju - 13-04-2014 11:05

(13-04-2014 10:59)wysoki01 napisał(a):  Hej ludzie. Mam problem.
Dzisiaj próbowałem dodać link na mój fanpage.
Najpierw do "Wygraj Iphone 5", a później "Szpiegofon ".
Facebook uznał linki jako niebezpieczny.
Skracałem je przez:
tiny.pl‎
daa.pl
Wczoraj działało.


Spróbuj inne skracacze Big Grin proste Tongue


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 13-04-2014 11:28

Przez link.mil.pl mi zawsze działa i nie mam problemów.Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Yennson - 13-04-2014 12:18

(13-04-2014 10:21)Zarobiony_Koles napisał(a):  Yennson ja ci proponuje zroibić postanownie ogólne jak ma wyglądać program, bo trochę ciężko się pozbierać.

Nie rozumiem, co masz na myśli? Podaje po prostu co chce dodać do programu, kiedy przychodzi mi to do głowy i uważam to za coś co poprawi kowersje. Przepraszam, że nie robie tak że aktualizuje pierwszy post, lecz ddww napisał, że można po prostu dodawać nowe posty bez konieczności edytowania pierwszego. Wiec na mój program składa się to co w pierwszym moim poście z programem + to co dodaje w nowych postach.



A tutaj foto jak ma wyglądac. Oczywiscie rozmieszczenie wszystkiego na stronie może być inne. Tutaj tylko pokazuje co ma się tam znaleźć.


[Obrazek: projekt_4_chddat.jpg]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - piciaszek - 13-04-2014 14:26

Ja polecam skroc.pl i kliknąć opcję "maskowanie" Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Tochkan - 13-04-2014 15:12

(13-04-2014 10:59)wysoki01 napisał(a):  Hej ludzie. Mam problem.
Dzisiaj próbowałem dodać link na mój fanpage.
Najpierw do "Wygraj Iphone 5", a później "Szpiegofon ".
Facebook uznał linki jako niebezpieczny.
Skracałem je przez:
tiny.pl‎
daa.pl
Wczoraj działało.

tinycut.pl polecam


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - michal86ole - 13-04-2014 15:46

Będą wypłaty w przyszłym tygodniu?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 13-04-2014 16:07

Jak dostaniemy od operatora to na pewno.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - zehotka - 13-04-2014 16:58

ID użytkownika: 858
Nazwa Programu: Wylosuj przedmioty do gier!
Co to za program: FIFA 14 (coinsy), CS:GO (skiny broni), League of Legends (skiny postaci) - W tej chwili chyba trzy najbardziej popularne gry internetowe. Wcześniej były jakieś pomysły z coinasmi, skinami do csa czy coś takiego. Wpadłem na ten sam pomysł od razu, ale nie miałem internetu na kompie i dopiero od dziś mam, a na telefonie jakoś nie miałem chęci pisać. Po co robić osobne programy z fifą, cs czy lolem jak można zrobić wszystko razem? Po wejściu na stronę pojawia się napis "Wybierz swoją grę" i gracz ma do wybrania cs'a, lola i fife. Po wyborze przekierowuje na stronę gdzie odbywa się losowanie skinów (lol lub cs) i zgarnianie powiedzmy 30 tys coinsów i POTWIERDZENIE SMS CZY NIE JEST SIĘ BOTEM - standard. No to na tyle, pozdrawiam i niech wygra najlepszy Smile