Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 22-03-2014 12:17

W Neobuxie też stopniowo zmniejszały się wartości reklam na rzecz tych najsłabiej płatnych. Paradoksalnie może to więc świadczyć o tym, że serwis nie upadnie. Zarobić tyle co wcześniej nie będzie się już chyba jednak dało.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 22-03-2014 12:18

Jezeli chodzi o moje zqrobki to tutaj jest ciekawie. Dzisiaj jedno konto 24, drugie 26, 3 27 dodam, ze wszystkie sa bez autopaya. Kazdego dnia sa rozne zaroki na 3 kontach. I jak to wytlumaczyc?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 22-03-2014 12:25

Faktycznie, dziwna rozbieżność... Widać, że w większości zniknęły reklamy samo sponsorujące się, to akurat dobra oznaka Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 22-03-2014 12:32

Mysle, ze jest. Serwis urosl na tyle.ile chcial. A teraz sie stabilizuje, zarobki troche.spadna ale umowmy sie, roboty przy tym wiele nie ma:-) zawsze jakas kasa bokiem wpada:-)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Qwik - 22-03-2014 12:37

To jest piramida.Jeśli wpłaty są mniejsze od wypłat to strona upada.Musi być cały czas wzrost.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 22-03-2014 12:42

(22-03-2014 12:37)Qwik napisał(a):  To jest piramida.Jeśli wpłaty są mniejsze od wypłat to strona upada.Musi być cały czas wzrost.

Powstaje pytanie dlaczego dali możliwość VIPA na rok oraz 10k reff, jeśli wtedy zarobki będą bardzo duże


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 22-03-2014 12:57

U mnie 1200rr wyklikało dzisiaj tyle co przedwczoraj 900rr..


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - draksone - 22-03-2014 12:59

Ja bym się bardziej martwił tym czy oni wgl wypłacają,ludzie na innych forach czekają już po 2 miesiące na wypłate...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 22-03-2014 13:25

Czekaja ale.to.sa konta standard. Sporadycznie prem + czeka.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 22-03-2014 13:29

Nie wiem czy zauwazyliscie w ktorym momencie spadla ilosc reklam.
Jakis czas temu usuneli nieaktywne konta, a teraz jak osiagneli 3.000.000 aktywnych uzytkownikow obcieli self-sponsored ads. Tak jak pisal ktos wyzej - osiagneli co chcieli, koncza inwestowanie w ten serwis i chca zaczac na tym zarabiac. Wink Domyslam sie, ze skonczyli sie dobre czasu bardzo duzych zarobkow, zaczely sie czasy po prostu zarobkow duzych. Wink

Sa ludzie ktorzy maja problem z wyplatami, sa ludzie ktorzy tych problemow nie maja. Ja czekalem raz 3 tygodnie, kilka razy po ~7-10 dni, kilka razy do 24h, teraz czekam kolo tygodnia. Lacznie dostalem 11 albo 12 wyplat, wiec smiem twierdzic, ze serwis wyplaca. Wink

pozdrawiam