Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Halunek - 11-04-2014 12:41

a mnie zastanawia czemu na HC leady sa za 10zl a w innych serwisach z 3,5. wiem, ze HC to premium sms a reszta to subskrypcje ale czy to oznacza, ze na subskrypcjach bede regularnie co miech dostawał leada?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ololo - 11-04-2014 12:54

(11-04-2014 12:41)Halunek napisał(a):  a mnie zastanawia czemu na HC leady sa za 10zl a w innych serwisach z 3,5. wiem, ze HC to premium sms a reszta to subskrypcje ale czy to oznacza, ze na subskrypcjach bede regularnie co miech dostawał leada?

Nie będziesz dostawał nic co miesiąc. Jest szansa, że tanich leadow na subskrypcjach będziesz miał więcej, bo odwiedzający nie będzie musiał wysyłać sms-a, tylko przepisać kod.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Yennson - 11-04-2014 14:18

Hotcash na pewno się nie zescamił. To jest jak ze szpitalem i NFZ. Szpital (hotcash) czeka na kase z NFZ (operatorzy) , aby zapłacić pracownikom (MI Big Grin)

Aktualizuje od razu mój program. Postanowiłem dodać dla uwiarygodnienia jakieś małe okienko i tam dać linki do stron np. csgolounge.pl. Myślę, że jak ktoś wejdzie i zobaczy okienko: Zapraszamy również na stronę: csgolounge.pl to może coś to zmieni w jego myśleniu bo csgolounge.pl to strona do obstawiania meczy za skiny, która jest znana.


Odp: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - casualsprojects - 11-04-2014 14:19

na hotcashu też masz możliwość dostawania 3.5
zależy od stawki sms Wink


Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Halunek - 11-04-2014 15:13

(11-04-2014 12:54)ololo napisał(a):  
(11-04-2014 12:41)Halunek napisał(a):  a mnie zastanawia czemu na HC leady sa za 10zl a w innych serwisach z 3,5. wiem, ze HC to premium sms a reszta to subskrypcje ale czy to oznacza, ze na subskrypcjach bede regularnie co miech dostawał leada?

Nie będziesz dostawał nic co miesiąc. Jest szansa, że tanich leadow na subskrypcjach będziesz miał więcej, bo odwiedzający nie będzie musiał wysyłać sms-a, tylko przepisać kod.

jak to przepisac kod?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Zarobiony_Koles - 11-04-2014 15:56

podaje numer telefou, sms mu z kodem aktywującym przychodzi, wpisuje go i jeżeli ma coś na koncie to jest pobierana opłata a ci naliczany lead


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - yoloswager - 11-04-2014 16:29

czemu program Ask został wyłączony?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - michal86ole - 11-04-2014 18:13

Być może nie wszyscy wiedzą, ale wszystkie streamy zostały skasowane, obecnie dodanie nowego wymaga akceptacji przez administrację HotCash.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Slight - 11-04-2014 18:27

(11-04-2014 16:29)yoloswager napisał(a):  czemu program Ask został wyłączony?

No właśnie? A strona dalej działa i nie wiem czy dalej promować..


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - WGC - 11-04-2014 19:19

Kurcze, ddww weź powiedz co się dzieje, miałeś dodać nowe programy, a tu stare usuwasz -.-