Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - kowczeg - 01-12-2014 09:19

zapisałem się do autora postu wchodząc do gry z jego reflinka.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - patis1997 - 10-12-2014 17:59

Po kilku miesiącach gry da się zarabiać te 50 Euro miesięcznie?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - bykonrado - 10-12-2014 19:21

Zarabiają tam więcej na tym, lecz jeśli włożysz w to kasę to Ci się zwróci.


Jeśli zainwestujesz to i zarobisz.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - patis1997 - 10-12-2014 19:23

Chciałbym zarobić bez inwestycji, mam czas więc nie śpieszy mi się.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - bykonrado - 11-12-2014 05:26

Da rade zarobic lecz zeby rozwinac ta osade potrzeba czasu.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - patis1997 - 11-12-2014 15:40

Znasz inne gry, które są warte zainteresowania?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - bykonrado - 11-12-2014 18:04

Mam tylko jedną na oku, lecz nie jest to gra. A serwer gry MTA:SA - dodatku do GTA:SA.
Zarabiasz kasę w grze jako wirtualne $, a potem zakupujesz pojazdy i ścigasz się w wyścigach o pieniądze realne lub zakupując biznesy i zamieniając je w czasie późniejszym na prawdziwą kasę w $ lub jako BTC!

http://zarabiam.com/Temat-Graj-wygrywaj-i-ZARABIAJ-Zgarniaj-nagrody-rzeczowe-oraz-wygraj-600zl-103285

Temat obszerny, lecz wytłumaczone co i jak.

Jest także gra Anno, Market Glory - lecz wszystkie wymagają czasu.. I w dodatku nie wiem czy dobrze napisałem 2 nazwę xD


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - wasia90 - 05-03-2015 01:28

(13-11-2014 11:02)Xzibin napisał(a):  Sprzedam swoje konto w Goldentowns: Xzibin 154 Level,

Ile udało ci się zarobić przez całą grę?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - cezarex - 05-03-2015 21:31

idzie z refa Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ToxicIce - 14-09-2015 11:27

Opłaca się jeszcze rejestrować? Jeśli tak to niech ktoś aktywny podeśle mi refa.