Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mise Gagnante - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Mise Gagnante (/Temat-Mise-Gagnante-65172)



RE: Mise Gagnante - fusek - 21-02-2014 15:40

(21-02-2014 15:08)yurko napisał(a):  i dało Ci to coś?

Poki co jedynie swiadomosc. Ze u nich sie nie oplaca zarabiac bo tna.


RE: Mise Gagnante - mmarko1 - 21-02-2014 17:39

Opłaca się robić tylko trzeba sposobem bo jak wypłacałem jak szalony to mi też poucinali a teraz miałem wszystkie zlecone i doszły ale pp znowu mi można powiedzieć zablokowało konto i muszę wysłać dokument tożsamości i jakiś rachunek a tu od nich wiadomość

20 lut 2014 : Na Twoje konto PayPal wpłynęły w tym roku kalendarzowym płatności w łącznej kwocie 1800 EUR, zbliżasz się więc do rocznego limitu odbioru płatności, który wynosi 2500 EUR. Od klientów, którzy przekroczą ten limit, firma PayPal zbiera pewne informacje, do czego jest zobowiązana na mocy przepisów Unii Europejskiej dotyczących zapobiegania praniu brudnych pieniędzy. Więcej informacji na temat wymaganych czynności można znaleźć w Centrum rozstrzygania.

A to chyba przez ustawienie na € jako podstawową walutę bo w tamtym roku o wiele więcej miałem i takich wiadomości mi nie przysyłali

A jaki to sposób? Mała podpowiedź nigdy łapczliwie ale nie chodzi o kwotę wysyłania kasy
A tu skren wypłat od mise

http://wklej.to/JltmD hasło: mise


RE: Mise Gagnante - Majka - 21-02-2014 17:48

(21-02-2014 17:39)mmarko1 napisał(a):  Opłaca się robić tylko trzeba sposobem bo jak wypłacałem jak szalony to mi też poucinali a teraz miałem wszystkie zlecone i doszły ale pp znowu mi można powiedzieć zablokowało konto i muszę wysłać dokument tożsamości i jakiś rachunek a tu od nich wiadomość

20 lut 2014 : Na Twoje konto PayPal wpłynęły w tym roku kalendarzowym płatności w łącznej kwocie 1800 EUR, zbliżasz się więc do rocznego limitu odbioru płatności, który wynosi 2500 EUR. Od klientów, którzy przekroczą ten limit, firma PayPal zbiera pewne informacje, do czego jest zobowiązana na mocy przepisów Unii Europejskiej dotyczących zapobiegania praniu brudnych pieniędzy. Więcej informacji na temat wymaganych czynności można znaleźć w Centrum rozstrzygania.

A to chyba przez ustawienie na € jako podstawową walutę bo w tamtym roku o wiele więcej miałem i takich wiadomości mi nie przysyłali

A jaki to sposób? Mała podpowiedź nigdy łapczliwie ale nie chodzi o kwotę wysyłania kasy
A tu skren wypłat od mise

http://wklej.to/JltmD hasło: mise

Szybko nabiłeś limit Tongue Przeżuć się na monebookers.
A co do mise daj większą podpowiedź Smile


RE: Mise Gagnante - petr34 - 21-02-2014 20:22

(21-02-2014 17:39)mmarko1 napisał(a):  Opłaca się robić tylko trzeba sposobem bo jak wypłacałem jak szalony to mi też poucinali a teraz miałem wszystkie zlecone i doszły ale pp znowu mi można powiedzieć zablokowało konto i muszę wysłać dokument tożsamości i jakiś rachunek a tu od nich wiadomość

20 lut 2014 : Na Twoje konto PayPal wpłynęły w tym roku kalendarzowym płatności w łącznej kwocie 1800 EUR, zbliżasz się więc do rocznego limitu odbioru płatności, który wynosi 2500 EUR. Od klientów, którzy przekroczą ten limit, firma PayPal zbiera pewne informacje, do czego jest zobowiązana na mocy przepisów Unii Europejskiej dotyczących zapobiegania praniu brudnych pieniędzy. Więcej informacji na temat wymaganych czynności można znaleźć w Centrum rozstrzygania.

A to chyba przez ustawienie na € jako podstawową walutę bo w tamtym roku o wiele więcej miałem i takich wiadomości mi nie przysyłali

A jaki to sposób? Mała podpowiedź nigdy łapczliwie ale nie chodzi o kwotę wysyłania kasy
A tu skren wypłat od mise

http://wklej.to/JltmD hasło: mise

nie o kwotę to o co? nie zlecać seriami? zmieniać ip? nie transferować? a obrazek ładny, mniej więcej tyle mi ostatnio ucieło


RE: Mise Gagnante - schane - 23-02-2014 11:56

czy to ktos z forum bije te oferty matomy po 600, 1000pkt? badz specjalizuje sie na tym serwisie?
jezeli tak to proponuje wspolprace uczciwej osobie, sposob na unikniecie zawieszenia kont matomy, w zamian za dzielenie sie ofertami ktore dzialaja. innymi slowy zamienie sie wiedzą Wink
oferta ta jest niestety skierowana tylko do jednej osoby. *(robie to poniewaz przypuszczam ze malo kto wie o tym i jest to cenna wiedza, natomiast ja pracuje i nie mam czasu na szukanie dzialajacych ofert)


RE: Mise Gagnante - Gorsan - 26-02-2014 23:39

Czy ktoś mógłby podzielić się informacją, czy teraz wciąż ucinane są zarobki? Czy polepszyło się coś w tej kwestii w ostatnich dniach? Wink Kiedy ostatnio były wypłacane?


RE: Mise Gagnante - yurko - 27-02-2014 09:09

w piątek ostatnio dostałem wypłatę


RE: Mise Gagnante - razor1914 - 28-02-2014 14:26

Opłaca się w to jeszcze wchodzić? Ktoś mnie może ewentualnie pokierować za rejstrację z refa na Mise i tym VPN-e?


RE: Mise Gagnante - mmarko1 - 28-02-2014 17:18

Jak tam dzisiaj wypłaty poucinali?


RE: Mise Gagnante - Majka - 04-03-2014 15:19

Wszystkie wypłatki zrealizowała przed chwilą. Wiszą tylko z wczorajszego i dzisiejszego dnia.