Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - piotrekprorok - 29-12-2014 17:35

(29-12-2014 17:33)ajaa napisał(a):  
(29-12-2014 16:23)Voldir napisał(a):  @ajaa

Hejtujesz prawie każdy temat. 50% udziałów z wpłaty to chyba nie jest zła stawka? Podaj mi chociaż 2 inne które oferują taką formę współpracy. Zarabiałeś/aś tutaj że wypowiadasz się w tym temacie? Jeśli nie to zawrzyj i przestań nabijać sobie posty bo nie chce mi się czytać tego bezsensownego bełkotu facepalm

Edit. Po co wrzucać od razu linki czy nazwy tych firm, skoro można w jednym napisać że istnieją lepsze a w następnym podać linki, żeby nabić sobie posty.

Nic nie hejtuje... zarabiacie w takich serwisach a potem fala spamu z płaczem że pieniędzy wam nie wypłacają...

Nie będę ci nic podawał bo do tego służy google. Jest wiele serwisów LEGALNYCH które działają w identyczny sposób ale na duzą skalę (serwisy międzynarodowe także na Polske) które płacą za samą rejestrację i wpłatę jakiejkolwiek kwoty za leada ponad 100zł.

Dobra, dobra, gadaj dalej Lol

Istnieją, jednak nie działające na takiej samej zasadzie jak ten serwis Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - mlody16918 - 29-12-2014 17:41

880zł mam w dwóch zleconych wypłatach, dzisiaj już wpadło 360 zł a tu taka sytuacja.4
Może mają wolne jeszcze??? Big Grin Przecież to nie jest takie proste tylu ludzi z kasy Sex...


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - ajaa - 29-12-2014 17:44

Z tym że taki serwis jak ten to jednorazowe strzały. Oferują 50% zysków tylko dlatego że to krzak oni tych nagród nie wysyłają, licytację są sztuczne i nie da rady tam nic wygrać przez normalnego użytkownika.

Kasy wypłacić wcale nie muszą, firma zarejestrowana w rajach podatkowych więc robią co chcą.

Na czymś takim nie zbudujecie dochodu na dłuższą mete.


Jak dzieci we mgle Rolleyes

Pierwszy lepszy przykład z brzegu który nagminnie wpycha portal WP.

Cytat:http://pl.madbid.com/page/affiliate/



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Damkofr - 29-12-2014 17:48

(29-12-2014 17:33)ajaa napisał(a):  
(29-12-2014 16:23)Voldir napisał(a):  @ajaa

Hejtujesz prawie każdy temat. 50% udziałów z wpłaty to chyba nie jest zła stawka? Podaj mi chociaż 2 inne które oferują taką formę współpracy. Zarabiałeś/aś tutaj że wypowiadasz się w tym temacie? Jeśli nie to zawrzyj i przestań nabijać sobie posty bo nie chce mi się czytać tego bezsensownego bełkotu facepalm

Edit. Po co wrzucać od razu linki czy nazwy tych firm, skoro można w jednym napisać że istnieją lepsze a w następnym podać linki, żeby nabić sobie posty.

Nic nie hejtuje... zarabiacie w takich serwisach a potem fala spamu z płaczem że pieniędzy wam nie wypłacają...

Nie będę ci nic podawał bo do tego służy google. Jest wiele serwisów LEGALNYCH które działają w identyczny sposób ale na duzą skalę (serwisy międzynarodowe także na Polske) które płacą za samą rejestrację i wpłatę jakiejkolwiek kwoty za leada ponad 100zł.
Proszę cię nie odzywaj się już. To prawda że w połowie tematów piszesz głupoty nie mając pojęcia o niczym. Nie będę już cytował jakie głupoty pisałeś mojemu kuzynowi na PW. Nie mogę znieść twoich postów.

P.S Serwis nadal wypłaca? Bo nie wiem czy promować.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - mlody16918 - 29-12-2014 17:50

(29-12-2014 17:48)Damkofr napisał(a):  
(29-12-2014 17:33)ajaa napisał(a):  
(29-12-2014 16:23)Voldir napisał(a):  @ajaa

Hejtujesz prawie każdy temat. 50% udziałów z wpłaty to chyba nie jest zła stawka? Podaj mi chociaż 2 inne które oferują taką formę współpracy. Zarabiałeś/aś tutaj że wypowiadasz się w tym temacie? Jeśli nie to zawrzyj i przestań nabijać sobie posty bo nie chce mi się czytać tego bezsensownego bełkotu facepalm

Edit. Po co wrzucać od razu linki czy nazwy tych firm, skoro można w jednym napisać że istnieją lepsze a w następnym podać linki, żeby nabić sobie posty.

Nic nie hejtuje... zarabiacie w takich serwisach a potem fala spamu z płaczem że pieniędzy wam nie wypłacają...

Nie będę ci nic podawał bo do tego służy google. Jest wiele serwisów LEGALNYCH które działają w identyczny sposób ale na duzą skalę (serwisy międzynarodowe także na Polske) które płacą za samą rejestrację i wpłatę jakiejkolwiek kwoty za leada ponad 100zł.
Proszę cię nie odzywaj się już. To prawda że w połowie tematów piszesz głupoty nie mając pojęcia o niczym. Nie będę już cytował jakie głupoty pisałeś mojemu kuzynowi na PW. Nie mogę znieść twoich postów.

P.S Serwis nadal wypłaca? Bo nie wiem czy promować.

Też ladnie sobie dałeś...Big Grin Dziś nie wypłacali... Dalej pewnie nikt nie wie.. Big Grin

(29-12-2014 17:48)Damkofr napisał(a):  
(29-12-2014 17:33)ajaa napisał(a):  
(29-12-2014 16:23)Voldir napisał(a):  @ajaa

Hejtujesz prawie każdy temat. 50% udziałów z wpłaty to chyba nie jest zła stawka? Podaj mi chociaż 2 inne które oferują taką formę współpracy. Zarabiałeś/aś tutaj że wypowiadasz się w tym temacie? Jeśli nie to zawrzyj i przestań nabijać sobie posty bo nie chce mi się czytać tego bezsensownego bełkotu facepalm

Edit. Po co wrzucać od razu linki czy nazwy tych firm, skoro można w jednym napisać że istnieją lepsze a w następnym podać linki, żeby nabić sobie posty.

Nic nie hejtuje... zarabiacie w takich serwisach a potem fala spamu z płaczem że pieniędzy wam nie wypłacają...

Nie będę ci nic podawał bo do tego służy google. Jest wiele serwisów LEGALNYCH które działają w identyczny sposób ale na duzą skalę (serwisy międzynarodowe także na Polske) które płacą za samą rejestrację i wpłatę jakiejkolwiek kwoty za leada ponad 100zł.
Proszę cię nie odzywaj się już. To prawda że w połowie tematów piszesz głupoty nie mając pojęcia o niczym. Nie będę już cytował jakie głupoty pisałeś mojemu kuzynowi na PW. Nie mogę znieść twoich postów.

P.S Serwis nadal wypłaca? Bo nie wiem czy promować.

Też ladnie sobie dałeś...Big Grin Dziś nie wypłacali... Dalej pewnie nikt nie wie.. Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - piotrekprorok - 29-12-2014 17:53

(29-12-2014 17:48)Damkofr napisał(a):  P.S Serwis nadal wypłaca? Bo nie wiem czy promować.

Mi np. "ukradli" button 'Wypłać'...

[Obrazek: 5G3VvT5.png]


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 29-12-2014 17:57

Bo pewnie jest jakiś limit, szkoda że nie zlecałeś kilka ale mniejszych.
Na kontakt z ich strony bym nie liczył, nie raz pisałem i zero odpowiedzi.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - piotrekprorok - 29-12-2014 17:59

(29-12-2014 17:57)aero2 napisał(a):  Bo pewnie jest jakiś limit, szkoda że nie zlecałeś kilka ale mniejszych.
Na kontakt z ich strony bym nie liczył, nie raz pisałem i zero odpowiedzi.

To z dwóch dni zarobek, był weekend więc nie myślałem w ten sposób o tym... Rozumiem żeby był limit minimum, ale taki?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - kariolmax - 29-12-2014 17:59

@ajaa
Polecasz serwis, z którego na 100% nic nie wypłaciłeś, robisz offtopic.
Pomogłeś komuś pisząc swoje posty? Bo ja widzę, że tylko pogarszasz sprawę. Takim świeżakom dziękujemy Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Szrejter - 29-12-2014 18:10

@piotrek no to ci zbili... Jakby nie patrzeć to dostają te 50% czyli od Ciebie 1.5k ponad, ale może pomyśleli , że jednak lepiej mieć te 3k Big Grin Oczywiście to w żartach (tak myślę), ale może tak być, że mają jakieś zabezpieczenie przed hakerstwem, bugami itd. i po prostu ustawili taką sumę, aby nikt ich nie ojeeee... Big Grin Z drugiej strony to przecież i tak weryfikują wszystko przy zleceniu wypłaty, więc już nie wiem czy to już koniec...

Ładną, czystą, darmową (prawie) kasę mają z tego bo przecież nic nie robią tylko Wy promujecie im a oni zgarniają również 50%, więc dniówki jak tak patrzę na Was mają po kilka stów a czasami grubiej Jerk2 Jeżeli nie wypłacają już dość długo to bym się zastanowił czy tam zarabiać jednak są osoby co zarabiają dalej wówczas będą mieli 100% dla siebie...

Może pomyślę o własnym takim programie partnerskim co sądzicie? Lol