Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rhaegar typuje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rhaegar typuje! (/Temat-Rhaegar-typuje-75843)



RE: Rhaegar typuje! - malpa2 - 07-10-2013 13:59

badii ty serio jesteś taki ograniczony? Czekam na przelew z soboty a nie z dziś!!! I wcale nie narzekam tylko stwierdzam fakty.. czekam do wieczornej sesji i dam znać co i jak czy doszło Wink


RE: Rhaegar typuje! - dambed06881 - 07-10-2013 14:00

Nie ma co sie dziwić ,że nie ma kontaktu z jego strony . W końcu ma Wasze pieniądze Wink . Lecz mobilny jest i to bardzo bo mi dziś spamuje od rana na gg .

Pozdro głupolki

PS jeśli wypłaci to już jeden z ostatnich razy. ,, Dziś nie ma prezentów za darmo,,


RE: Rhaegar typuje! - badii - 07-10-2013 14:01

(07-10-2013 13:52)Melex napisał(a):  badii, Ty chyba nie wierzysz w to co piszesz..

WYSŁANE pieniądze w sobote POWINNY BYĆ juz na kontach. Co innego byłoby gdyby miał dziś je zacząć wysyłać.

mhm, nie raz zdarza sie tak, ze banki otrzymuja mase przelewow i zatwierdzaja je dopiero w pozniejszym czasie.
co sie stanie jak dostaniecie przelew jutro? chorzy na cos jestescie, musicie do USA leciec na operacje?
no prosze WAS, ogarnijcie sie, chlop odpierdala za Was robote, a Wy jeszcze mu do gardla skaczecie
jak powiedzial, ze wyslal to wyslal, a teraz ma inne i WAZNIEJSZE (pisze do tych dla ktorego sports > bukmacherka) sprawy na glowie i nie mysli o tym co dzis postawi czy cokolwiek...
jak sie caly czas odzywa to wszystko jest happy ale jak na dzien zniknie to juz panika, gdzie sa pieniadze, gdzie to, gdzie tamto, pffff


(07-10-2013 14:00)dambed06881 napisał(a):  Nie ma co sie dziwić ,że nie ma kontaktu z jego strony . W końcu ma Wasze pieniądze Wink . Lecz mobilny jest i to bardzo bo mi dziś spamuje od rana na gg .

Pozdro głupolki

PS jeśli wypłaci to już jeden z ostatnich razy. ,, Dziś nie ma prezentów za darmo,,


tez sobie moge zrobic nowy konto i tak napisac, malo wiarygodne ;P


RE: Rhaegar typuje! - mireck - 07-10-2013 14:02

Jak tak sracie sie zaren to trzeba bylo nie wplacac albo lepiej, samemu grac i wszystko przegrac Wink


RE: Rhaegar typuje! - Bad - 07-10-2013 14:15

Witam. Jestem nowy tutaj i tez chce zainwestowac ale nie ma go i czytalem z gory ze ma problemy no ok.

a Ty badii czemu go bronisz caly czas?


RE: Rhaegar typuje! - badii - 07-10-2013 14:21

(07-10-2013 14:15)Bad napisał(a):  Witam. Jestem nowy tutaj i tez chce zainwestowac ale nie ma go i czytalem z gory ze ma problemy no ok.

a Ty badii czemu go bronisz caly czas?

nie bronie, ale uważam go za w porządku gościa.
nie wiem, być może się mylę Wink


RE: Rhaegar typuje! - Verb22 - 07-10-2013 14:24

czyżbym wtopil kolejne 300 zl..tak to jest jak daje się komuś złoty róg..


RE: Rhaegar typuje! - Bad - 07-10-2013 14:27

Okej tak myslalem. Ja sie nie dziwie ze akurat dzis wyplata i go nie ma nikt napewno nie jest spokojny tutaj. ;/


RE: Rhaegar typuje! - Verb22 - 07-10-2013 14:30

ostatnio logowal się o 2.56..


RE: Rhaegar typuje! - michal_1311 - 07-10-2013 14:31

Też nic nie otrzymałem do tej pory Sad czekam