Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 30-07-2012 09:18

(30-07-2012 09:12)adax84 napisał(a):  
(30-07-2012 08:37)casern1 napisał(a):  po tym całym restarcie na jakis czas bedzie spokoj? ile juz bylo tych restartow od kiedy program istnieje ???

Strona wystartowała w lutym 2011. To będzie 4 restart. Ciężko ocenić na jak długo będzie teraz spokój. Czas między kolejnymi restartami jest coraz krótszy. Ostatni był 25 maja.

...a tak w ogóle to znalezienie odpowiedzi na te pytania jest proste i szybkie. Wystarczy czasem skorzystać z google a nie z lenistwa zadawać pytania Smile

założyć można, że kolejny również może być za 2 miesiące
a jak wyjdzie w praktyce to czas pokaże - wszystko zależne będzie od tego jakie efekty przyniesie ten restart
zakładając, że ten sprzed 2 miesięcy nie przyniósł oczekiwanego efektu to ten będzie bardziej drastyczny - więcej pozycji zostanie zabranych i zamienionych w matryce niż w przypadku restartu w maju


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 30-07-2012 09:20

Nie zapominajcie że JBP zrobiło celuj wypłaty, co powinno oddalić potencjalny kolejny restart.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 30-07-2012 09:23

(30-07-2012 09:18)tomazzi napisał(a):  zakładając, że ten sprzed 2 miesięcy nie przyniósł oczekiwanego efektu to ten będzie bardziej drastyczny - więcej pozycji zostanie zabranych i zamienionych w matryce niż w przypadku restartu w maju

Ten restart ma być podobny do ostatniego - czyli góra 50% zostanie zabranych. Czy jednak tak się stanie, dowiemy się bardzo szybko.

(30-07-2012 09:20)Verb22 napisał(a):  Nie zapominajcie że JBP zrobiło celuj wypłaty, co powinno oddalić potencjalny kolejny restart.

"Celuj w wypłaty" to żadna nowość. Raczej nie wpłynie na oddalenie kolejnego restartu. Gorzej gdyby w ogóle nie było systemu ograniczającego wypłaty - wtedy restart byłby za tydzień Tongue


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 30-07-2012 09:24

(30-07-2012 09:20)Verb22 napisał(a):  Nie zapominajcie że JBP zrobiło celuj wypłaty, co powinno oddalić potencjalny kolejny restart.

aleś wyskoczył jak filip z konopi ...
celowanie w wypłaty było od zawsze w jss tylko z tą różnicą, że np w 2011 roku było mniej osób i mniej kasy do wypłat więc dzienne limity na kontach wystarczyły dla większej ilości osób
a dzisiaj masz więcej osób, więcej kasy do wypłat jak dzienny limit na kontach i coraz trudniej ustrzelić zlecenie wypłaty


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 30-07-2012 09:25

(30-07-2012 09:23)adax84 napisał(a):  
(30-07-2012 09:18)tomazzi napisał(a):  zakładając, że ten sprzed 2 miesięcy nie przyniósł oczekiwanego efektu to ten będzie bardziej drastyczny - więcej pozycji zostanie zabranych i zamienionych w matryce niż w przypadku restartu w maju

Ten restart ma być podobny do ostatniego - czyli góra 50% zostanie zabranych. Czy jednak tak się stanie, dowiemy się bardzo szybko.

w ostatnim fakt miało być do 50%
z tego co mi zabrali wychodziło 63% także ich informacje teoretyczne swoją drogą a praktyczne po restarcie swoją drogą
w jss nigdy teoria z praktyką w parze nie idzie Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 30-07-2012 09:31

(30-07-2012 09:25)tomazzi napisał(a):  w ostatnim fakt miało być do 50%
z tego co mi zabrali wychodziło 63% także ich informacje teoretyczne swoją drogą a praktyczne po restarcie swoją drogą
w jss nigdy teoria z praktyką w parze nie idzie Big Grin

Miało być wtedy nawet tylko do 40% - tak więc zdecydowanie się zgodzę, że jedno to informacje teoretyczne a życie i tak wszystko weryfikuje.
Zabrali Ci bardzo dużo - nie czytałem na żadnym forum, żeby komuś zabrało nawet 63%


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 30-07-2012 09:34

(30-07-2012 09:31)adax84 napisał(a):  
(30-07-2012 09:25)tomazzi napisał(a):  w ostatnim fakt miało być do 50%
z tego co mi zabrali wychodziło 63% także ich informacje teoretyczne swoją drogą a praktyczne po restarcie swoją drogą
w jss nigdy teoria z praktyką w parze nie idzie Big Grin

Miało być wtedy nawet tylko do 40% - tak więc zdecydowanie się zgodzę, że jedno to informacje teoretyczne a życie i tak wszystko weryfikuje.
Zabrali Ci bardzo dużo - nie czytałem na żadnym forum, żeby komuś zabrało nawet 63%

śledzisz amerykańskie fora inwestycyjne ?
moje 63% to nie było dużo, x osób miało nawet po 70-75% zabranych pozycji po restarcie majowym
zobaczymy ile mi poleci w tym Big Grin
teoretycznie do 50% to mi zabiorą 290 ale ile wyjdzie po restarcie to praktyka pokaże Big Grin


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 30-07-2012 09:39

(30-07-2012 09:34)tomazzi napisał(a):  śledzisz amerykańskie fora inwestycyjne ?

Oczywiście Smile


(30-07-2012 09:34)tomazzi napisał(a):  moje 63% to nie było dużo, x osób miało nawet po 70-75% zabranych pozycji po restarcie majowym

No to muszę zainwestować w lepsze okulary, bo tego nie widziałem


Swoją drogą, naprawdę ciekawe jak długo JBP jeszcze pożyje.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - marcin82 - 30-07-2012 11:53

ten restart jest tak szybko, bo poprzedni był chyba zbyt łągodny. wydaje mi się, że im ostrzejszy będzie ten obecny, tym dłuższy będzie czas do następnego.

natomiast co do zabierania 60, 70, czy 75% pozycji - nie było czasem tak, że na tych kontach po prostu większość pozycji była już bliska wygaśnięcia, więc zabrali trochę więcej? jeśli były to pozycje wkrótce wygasające, to i tak już dały zarobić - może wypracowały 120%, a może 145%...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 30-07-2012 12:28

(30-07-2012 11:53)marcin82 napisał(a):  ten restart jest tak szybko, bo poprzedni był chyba zbyt łągodny. wydaje mi się, że im ostrzejszy będzie ten obecny, tym dłuższy będzie czas do następnego.

natomiast co do zabierania 60, 70, czy 75% pozycji - nie było czasem tak, że na tych kontach po prostu większość pozycji była już bliska wygaśnięcia, więc zabrali trochę więcej? jeśli były to pozycje wkrótce wygasające, to i tak już dały zarobić - może wypracowały 120%, a może 145%...

nie wiem tego, więc nie chcę wprowadzać w błąd - nie informowali ile trwające pozycje zostały im zabrane
u mnie poleciały w sumie pozycje różne i takie bliskie końcowi ale też i take co jeszcze by długo pracowały jako pozycje
zobaczymy jaki ten restart będzie i ile minie nim kolejny zrobią, bo jeśli będzie ponownie za 2 miesiące to ....