Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - Leos2011 - 21-02-2016 08:55

Ja dostałem taką sama odpowiedź Sad
I od razu się odwołałem. Nie wierzę, że to coś da ale cóż, warto spróbować.


RE: MyPaingAds - WrongWay - 21-02-2016 11:29

Właśnie, gdzie można się odwołać? Nadal mam jedną sprawę nierozstrzygniętą (tzn. rozstrzygniętą na moją niekorzyść Tongue), a wciąż nie wiem jak to zrobić. Może ktoś podesłać screena gdzie to ma być? Wink


RE: MyPaingAds - Oski001 - 21-02-2016 11:31

No to u mnie chyba pozamiatane Sad


Odpowiedź od PP na moją wiadomość:
Cytat:Szanowny Panie Oskarze ********,

Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie PP-004-***-***-***.

Panie Oskarze, sprawdziłam ponownie Pańska sprawę i pragnę zapewnić, iż została ona zamknięta w zgodności ze wszelkimi procedurami firmy PayPal.

Jeśli nie zgadza się Pan z podjętą decyzją może Pan dochodzić sprawiedliwości we własnym zakresie, niezależnie od serwisu PayPal, w oparciu o przewidziane do tego właściwe instytucje trzecie, takie jak policja, sąd, UOKiK, lub jakiekolwiek innej organizacje, zgodnie z Pana wolą. W ramach tych czynności może Pan np. założyć sprawę sądową kontrahentowi ze względu na niewywiązaniu się z umowy kupna-sprzedaży, gdyż do tego sprawdza się - w świetle Pańskich informacji - zaistniała sytuacja. Jakiekolwiek działania w tym zakresie są bez wpływu na Pańską sprawę w systemie PayPal.



RE: MyPaingAds - WrongWay - 21-02-2016 11:46

(21-02-2016 11:31)Oski001 napisał(a):  No to u mnie chyba pozamiatane Sad


Odpowiedź od PP na moją wiadomość:
Cytat:Szanowny Panie Oskarze ********,

Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie PP-004-***-***-***.

Panie Oskarze, sprawdziłam ponownie Pańska sprawę i pragnę zapewnić, iż została ona zamknięta w zgodności ze wszelkimi procedurami firmy PayPal.

Jeśli nie zgadza się Pan z podjętą decyzją może Pan dochodzić sprawiedliwości we własnym zakresie, niezależnie od serwisu PayPal, w oparciu o przewidziane do tego właściwe instytucje trzecie, takie jak policja, sąd, UOKiK, lub jakiekolwiek innej organizacje, zgodnie z Pana wolą. W ramach tych czynności może Pan np. założyć sprawę sądową kontrahentowi ze względu na niewywiązaniu się z umowy kupna-sprzedaży, gdyż do tego sprawdza się - w świetle Pańskich informacji - zaistniała sytuacja. Jakiekolwiek działania w tym zakresie są bez wpływu na Pańską sprawę w systemie PayPal.

Jak się z nimi skontakrowałeś? Znalazłeś to odwołanie czy e-mail po prostu?


RE: MyPaingAds - Oski001 - 21-02-2016 12:43

@WrongWay wysłałem do nich wiadomość.


RE: MyPaingAds - madox91 - 21-02-2016 14:03

(21-02-2016 08:55)Leos2011 napisał(a):  Ja dostałem taką sama odpowiedź Sad
I od razu się odwołałem. Nie wierzę, że to coś da ale cóż, warto spróbować.
A ja post wczesniej zadałem pytanie, gdzie mozna sie odwołać, to mi nikt nie odpowiedział, naprawdę dzięki Undecided. Nie wiem czy w ogóle istnieje taki link, bo u mnie go nie ma. szukałem go wczesniej. Równiez pisałem wiadomość ze 2 razy do PayPala, bo smieszne wydawało mi sie tłumaczenie przy zakończeniu sprawy, pozwole sobie zacytować odpowiedź PP :
"Po dalszej analizie Twojego roszczenia dotyczącego użytkownika Uday Advertising Services stwierdziliśmy, że opisany przez Ciebie problem, towar albo usługa dostarczone w ramach tej transakcji nie podlegają Ochronie kupujących w systemie PayPal. W związku z tym sprawa została zamknięta i nie możemy podjąć żadnych dalszych działań.
Ich odpowiedź moge podsumować : oszuści i złodzieje.


RE: MyPaingAds - Oski001 - 21-02-2016 15:01

@madox91 PayPal też nie wie gdzie ten przycisk facepalm Mimo że mają na stronie go opisanego...


RE: MyPaingAds - Dolmir - 21-02-2016 16:50

A mi własnie oddali calość, jak to jest możliwe ze większość miała taką sama treść sporu a połowie oddali a połowie nie ...


RE: MyPaingAds - madox91 - 21-02-2016 18:09

Trudno Sad Trzeba żyć dalej.
Ktoś kiedyś powiedział, że PayPal robi co chce. Rzeczywiście tak jest.
Ja dzisiaj wszedłem do MPA i za wszystkie kredyty zamówiłem reklamę banerową.
Chociaż to zaliczam na plus w tym programie.


RE: MyPaingAds - kernst - 22-02-2016 11:45

(19-02-2016 13:22)saviola napisał(a):  Gratulacje wszystkim którym sie udało odzyskac Wink
ja niestety wchodziłem z PM (300$), teraz jak w revshare będzie paypal to tylko przez niego wejde ;p

teraz już w żadnym rev share nie ma paypala Smile

Wasze konta w MPA nie są tknięte bo będzie ogólny restart a osoby które są stratne czytajcie info poniżej Smile



Wysyłajcie informacje do admina. Mają być na tej podstawie dodawane środki do waszego konta po restarcie. Na e-mail [email protected]

Account ID Number: 12345
Payment Processor: PayPal/Payza
całkowita wpłata: $5000.00 (minus any fees)
całkowita wypłata: $530.00 (including any fees)

YouTube Link for this Video: https://youtu.be/Qbiya-oJZdk