Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - piotrekprorok - 29-12-2014 13:50

(29-12-2014 13:49)Kickster napisał(a):  Wyplat nadal nie ma, promować dalej czy nie.. Panowie jak myślicie ? Spodziewałem się ze w poniedziałek wszystko wyjdzie.

Ja nawet nie mogę zlecić bo mi ukradli button 'Wypłać' Lol


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - mikiniki - 29-12-2014 14:03

Dlatego kilka tyg temu wstrzymałem się z promocją.
Firma słup. Wiadome jest, że to kiedyś się skończy.
@[piotrekprorok] - Współczuje.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Noozer - 29-12-2014 14:04

Święta się skonczyły , to zwijają interes Jerk2


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 29-12-2014 14:12

@[piotrekprorok] za coś się musi admin bawić z dziewczynami na sylwestra.impreza
U mnie wiszą dwie z 22 i 25 grudnia.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 29-12-2014 14:14

I tak natrzepali kasy ładnie. Niektórym za kliki nie wypłacili grubego siana i policz sobie od wszystkich wypłat naszych jeszcze 50% + Ci co nie rejestrowali się z refflinków a wpłacali Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Kickster - 29-12-2014 15:39

tak jak u mnie to 60 złotych sobie wisi, ale jak u Piotrka to masakra impreza


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - ajaa - 29-12-2014 15:51

To po co zarabiacie na firmie krzak? Sa inne tego typu serwisy ktore za rejestracje i wpate jakiejkolwiek kwoty placa za leada ponad 100zl, serwisy z dobra renoma gdzie nie ma ryzyka.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Kickster - 29-12-2014 16:20

przyklady ?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 29-12-2014 16:23

@ajaa

Hejtujesz prawie każdy temat. 50% udziałów z wpłaty to chyba nie jest zła stawka? Podaj mi chociaż 2 inne które oferują taką formę współpracy. Zarabiałeś/aś tutaj że wypowiadasz się w tym temacie? Jeśli nie to zawrzyj i przestań nabijać sobie posty bo nie chce mi się czytać tego bezsensownego bełkotu facepalm

Edit. Po co wrzucać od razu linki czy nazwy tych firm, skoro można w jednym napisać że istnieją lepsze a w następnym podać linki, żeby nabić sobie posty.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - ajaa - 29-12-2014 17:33

(29-12-2014 16:23)Voldir napisał(a):  @ajaa

Hejtujesz prawie każdy temat. 50% udziałów z wpłaty to chyba nie jest zła stawka? Podaj mi chociaż 2 inne które oferują taką formę współpracy. Zarabiałeś/aś tutaj że wypowiadasz się w tym temacie? Jeśli nie to zawrzyj i przestań nabijać sobie posty bo nie chce mi się czytać tego bezsensownego bełkotu facepalm

Edit. Po co wrzucać od razu linki czy nazwy tych firm, skoro można w jednym napisać że istnieją lepsze a w następnym podać linki, żeby nabić sobie posty.

Nic nie hejtuje... zarabiacie w takich serwisach a potem fala spamu z płaczem że pieniędzy wam nie wypłacają...

Nie będę ci nic podawał bo do tego służy google. Jest wiele serwisów LEGALNYCH które działają w identyczny sposób ale na duzą skalę (serwisy międzynarodowe także na Polske) które płacą za samą rejestrację i wpłatę jakiejkolwiek kwoty za leada ponad 100zł.