Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - eve667 - 17-07-2014 09:13

2 lata temu no właśnie , odpuściłem to sobie wiadomości na mailu usunąłem to jak ja mam pamiętać co pisałeś ? Smile


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 17-07-2014 13:14

Nie 2 lata temu, bo ostatnie wiadomości wymienialiśmy mniej niż rok temu i wiesz, że nie chodzi mi o to, co ja pisałem, tylko o lecenie w kulki już na wstępie pisząc, że jesteś nowym poleconym, zamiast napisać, że już kiedyś pisaliśmy, zrobiliśmy to i to, chciałbyś wrócić, ale nie wiesz od czego zacząć, czy coś w tym stylu.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Radi98 - 20-07-2014 11:31

Czekam na odpowiedź, napisałem wczoraj.

2 dni nie mam odpowiedzi ;( Jak taki kontakt będzie to ja chyba na razie nic nie zarobię, tylko chyba dopiero za miesiąc -_-


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - brodwaywpr - 22-07-2014 16:47

Poszedł mail, licze na dobra współprace Smile)


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - adrick1197 - 22-07-2014 16:49

to diqtion jeszcze pomaga ?


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 22-07-2014 17:35

Tak dalej, ale jak ktoś mi pisze, że jest zielony, a chce do końca wakacji zarobić kilkaset dolarów to niech firmę zakłada skoro takie ambicje ma Wink


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Radi98 - 22-07-2014 20:24

Diqtion ok to odpowiedz normalnie myślałem, że da się taką sumkę zarobić, możesz przecież napisać, że to nie osiągalne. Odpisz jeszcze dziś jak możesz Wink


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - BigSmoke - 22-07-2014 20:46

(22-07-2014 20:24)Radi98 napisał(a):  Diqtion ok to odpowiedz normalnie myślałem, że da się taką sumkę zarobić, możesz przecież napisać, że to nie osiągalne. Odpisz jeszcze dziś jak możesz Wink

Ziomek wszystko jest osiągalne ale na początku nie ma co liczyć na kokosy bo ci co chcą w 2 dni 1000$ kończą na 1$ w miesiąc Smile Do wszystkiego trzeba podchodzić z głową. Chyba ze załapiesz temat jak mało który ale wtedy już byś nie prosił o mentorowanie. Pozdrawiam Diqtion poszedł mail.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Radi98 - 23-07-2014 11:43

Odpiszesz? -_- Sorry, że napieram no ale ile można czekać?


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Nowky - 24-07-2014 12:43

Myślałem, że interes już upadł, a tu dalej się kręci.