Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - WrongWay - 17-02-2016 13:18

Nigdzie nie widzę takiego przycisku... Mógłbyś podrzucić screena? Patrzę na stronie ze sporem i nic takiego tam nie ma. Czytałem też gdzieś wypowiedzi paru osób, że również nie miały tego przycisku, więc chcę mieć pewność, czy w dobrym miejscu patrzę, czy rzeczywiście go nie mam Wink Z góry dzięki za pomoc.


RE: MyPaingAds - Oski001 - 17-02-2016 17:15

(17-02-2016 13:18)WrongWay napisał(a):  Nigdzie nie widzę takiego przycisku... Mógłbyś podrzucić screena? Patrzę na stronie ze sporem i nic takiego tam nie ma. Czytałem też gdzieś wypowiedzi paru osób, że również nie miały tego przycisku, więc chcę mieć pewność, czy w dobrym miejscu patrzę, czy rzeczywiście go nie mam Wink Z góry dzięki za pomoc.

Również proszę o wytłumaczenie gdzie to "odwołaj" Smile Pół godzinny go szukałem i nie znalazłem Tongue


RE: MyPaingAds - Krechaman - 17-02-2016 17:48

Mi odpowiedział w ostatni dzień.. 60% zwrotu


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 17-02-2016 20:53

(17-02-2016 13:18)WrongWay napisał(a):  Nigdzie nie widzę takiego przycisku... Mógłbyś podrzucić screena? Patrzę na stronie ze sporem i nic takiego tam nie ma. Czytałem też gdzieś wypowiedzi paru osób, że również nie miały tego przycisku, więc chcę mieć pewność, czy w dobrym miejscu patrzę, czy rzeczywiście go nie mam Wink Z góry dzięki za pomoc.

[Obrazek: iw0ugh.jpg]


RE: MyPaingAds - tomek019 - 17-02-2016 22:23

Ja nie dostałem zwrotu na Paypala niestety facepalm


RE: MyPaingAds - WrongWay - 17-02-2016 23:06

Mi nie chodziło jak anulować roszczenie, tylko jak zrobić odwołanie od decyzji PayPal'a już po jego odrzuceniu Wink A z tego co zrozumiałem to chyba da się tak zrobić na ich stronie.


RE: MyPaingAds - Oski001 - 18-02-2016 10:10

(17-02-2016 23:06)WrongWay napisał(a):  Mi nie chodziło jak anulować roszczenie, tylko jak zrobić odwołanie od decyzji PayPal'a już po jego odrzuceniu Wink A z tego co zrozumiałem to chyba da się tak zrobić na ich stronie.

Niby gdzieś jest... https://www.paypal.com/selfhelp/article/FAQ650


RE: MyPaingAds - bloger - 18-02-2016 10:41

W treści wiadomości o odrzuceniu roszczenia szukajcie, wczoraj klikałem więc screena nie zrobię, ale było. O ile pamiętam to zwykły, podlinkowany tekst, a nie żaden przycisk.


RE: MyPaingAds - geps4 - 18-02-2016 11:36

Moja sprawa jest już zamknięta, dlatego nie mogę pokazać tego przycisku bo już go nie mam ;/


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 18-02-2016 17:34

No to ja już mam spór z głowy Undecided. W sumie takiego obrotu sprawy się spodziewałem. Tak w ogóle to chyba w danym momencie są znikome szanse, że komukolwiek uda się wygrać bo pan Nara zapiera się rękami i nogami żeby wypuścić jak najmniej kasy z programu. No i teraz pytanie do was drodzy koledzy w szczególności do tych co na bieżąco obczajają wiadomości od admina. Czy on już odpuścił, a program zdechł śmiercią naturalną ? Czy może są z jego strony jakieś plany na kontynuacje tego np. na innych procesorach płatniczych ?