Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kasacja punktów - ankieta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kasacja punktów - ankieta (/Temat-Kasacja-punktow-ankieta-93353)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Kasacja punktów - ankieta - Revoltan - 03-07-2014 09:00

jak nie ma ratunku to trzeba wyzerować, ale dla tych którzy mają sporą ilość GP powinny być osobne nagrody na aukcji, licytacji.....


RE: Kasacja punktów - ankieta - nik5pl - 03-07-2014 14:35

Jestem na NIE.
Proponuje dodac wiecej nowosci bo po kasacji ja odejde i wiele innych uytkownikow.


RE: Kasacja punktów - ankieta - kkrzysiekk351 - 03-07-2014 18:49

Jak już masz kasować to zrób to od razu, tzn. zrób aukcje i zaraz potem kasuj, i dodaj jakies nagrody na ten restock wkoncu


RE: Kasacja punktów - ankieta - ania-leoniuk - 03-07-2014 20:07

ej, te zerowanie punktów nic nie da, widać że Firegifts się kończy, a Jego upadek jest bliski, akcja kasacji punktów to tylko krotkie wydluzenie zycia serwisu ...szkoda


RE: Kasacja punktów - ankieta - kkrzysiekk351 - 03-07-2014 20:26

moim zdaniem po przegranej aukcji powinno zabierac 25% punktów i od razu by było inaczej bo kazdy kto by przegral to musiałby znowu dozbierac a tak to kazdy nabija punkty a nie ma ich jak wykorzystac


RE: Kasacja punktów - ankieta - Nortix - 03-07-2014 21:16

(03-07-2014 20:26)kkrzysiekk351 napisał(a):  moim zdaniem po przegranej aukcji powinno zabierac 25% punktów i od razu by było inaczej bo kazdy kto by przegral to musiałby znowu dozbierac a tak to kazdy nabija punkty a nie ma ich jak wykorzystac
Jak już masz kasować to zrób to od razu, tzn. zrób aukcje i zaraz potem kasuj, i dodaj jakies nagrody na ten restock wkoncu
w marcu proponowałem coś podobnego ale ludzie byli na nie...
http://firegifts.pl/forum/showthread.php?tid=264
Odsyłam do pierwszego postu.


RE: Kasacja punktów - ankieta - haha40027 - 03-07-2014 21:22

Jak ten serwis ma żyć skoro AKTYWNOŚĆ admina jest bliska zeru, jeśli można to tak ująć...
Tu przede wszystkim potrzeba chęci!


RE: Kasacja punktów - ankieta - MaXimuS007 - 03-07-2014 21:37

(03-07-2014 20:07)ania-leoniuk napisał(a):  ej, te zerowanie punktów nic nie da, widać że Firegifts się kończy, a Jego upadek jest bliski, akcja kasacji punktów to tylko krotkie wydluzenie zycia serwisu ...szkoda
Albo i nie... Jak już wcześniej wspominałem duża część ludzi, która za tym nie jest odejdzie. Tongue

(03-07-2014 20:26)kkrzysiekk351 napisał(a):  moim zdaniem po przegranej aukcji powinno zabierac 25% punktów i od razu by było inaczej bo kazdy kto by przegral to musiałby znowu dozbierac a tak to kazdy nabija punkty a nie ma ich jak wykorzystac
Też kiepski pomysł, jak dla mnie.


RE: Kasacja punktów - ankieta - UmCyK - 04-07-2014 00:02

Pierw aukcje, potem kasacja.
Czemu nie, ale lepiej kupić więcej nagród o mniejszej wartości na te aukcje.


RE: Kasacja punktów - ankieta - Remo23 - 04-07-2014 10:31

Moim zdaniem ludzie nie chcą wykonywać zadań, ponieważ są te same nagrody i im się nie opłaca. Może gdyby dodano nowe lub w jakimś stopniu odświeżono stare to serwis mógłby dalej funkcjonować bez zmian.