Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Rasiaka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Rasiaka (/Temat-Dziennik-Rasiaka-88012)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik Rasiaka - piotrekprorok - 19-04-2014 00:19

No dawaj, dawaj Smile mówiłem, że Cię dogonie? :> Brakuje już tylko kilkudziesięciu zł Smile


RE: Dziennik Rasiaka - rasiak221 - 19-04-2014 00:22

(19-04-2014 00:19)piotrekprorok napisał(a):  No dawaj, dawaj Smile mówiłem, że Cię dogonie? :> Brakuje już tylko kilkudziesięciu zł Smile

no tak, ale ja teraz troszke instanter cisne bo na firesubie narazie nie ma programu ktory by mi odpowiadalSmile


RE: Dziennik Rasiaka - Zarobiony_Koles - 19-04-2014 06:28

Wstaw swoje zarobki z instantera Wink


RE: Dziennik Rasiaka - rasiak221 - 29-09-2014 22:13

no i olałem temat, teraz jestem strasznie wkurzony na siebie za to.

śledze forum znów od miesiąca, poczytuje, patrze ale dupy ruszyc z miejsca sie mi nie chce - milion planów a gówno z tego jest.

Wpadlem dziś na dziennik Piotrka ( PiotrekProrok ) i jak zobaczyłem wypłate 3000 zł z tego miesiąca to mnie po prostu H*J Jasny strzelił! Zazdro piotrek straszne a pomyśleć że ja mogłem teraz też tyle wyciągać ale olałem temat.


Od dzis zabieram się do pracy znów - narazie suby przy większej sumce poszerzam swój zakres - tak jak mówie - pomysłów mnóstwo przyszło a hajsu na start nie ma. Dzięki piotrek za motywacje i ja się zabieram do roboty, celu nie wyznaczam bo nie wiem, bo mi nie pasuje cel narazie, narazie wbijam się w temat, ciągniemy suby póki się da i jak znowu zwątpie to kopnijcie mnie w dupe tak że wróce przed komputer.


Obowiązki są, Matura w tym roku, dziewczyna jest, jest co robić ale nikt mi ku*wa nie powie ze ja w tym wieku bez stałej pracy ucząc się nie dam rady się sam utrzymać i to godnie. życzcie powodzenia i jedziemy z tematem, pierwsze zarobki o ile będą pokaże w weekend bo piewrsze trzeba mieć jakieś zaplecze, pozdrawiam!


Dziennik Rasiaka - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.