Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby (/Temat-NIEAKTUALNY-Dziennik-pracy-PPA-Suby-86344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Dziennik magika w PPA :) - vankosiara - 30-03-2014 21:00

(30-03-2014 20:53)ErgePL napisał(a):  może ZROBIE TEGO POSTA!
Może...

Nie może.
Nie chyba.
Nie jutro.
Nie za godzinę.

Tylko ku*wa teraz.
Wprowadź w siebie taką zasadę. Polecam Smile


RE: Dziennik magika w PPA :) - ErgePL - 31-03-2014 09:12

@up
Wow! Nie wiedziałem, że to działa! Właśnie opublikowałem posta, ale... zapomniałem zrobić przycisku pobierania... Xpokerface (By pobrać, rzecz jasna)
I wczoraj zarobiłem nie 20 ileś centów tylko 66 centów! 2
Dzisiaj jeszcze jednego refa wyłapię to "wiencej hajsuw!" Cool
Month's Earnings: $67.99
Fajnie by było, jakby mi wpadł dziś lead, to bym ogólnie zarobił od 1 marca >70$ Smile (O ile wpadnie wgl. albo będzie to polak. xd)
Właśnie ide na miasto, potem zobaczę co u Świnki, jak żyje to jadę do weta, jak nie to trudno... Heart


RE: Dziennik magika w PPA :) - ErgePL - 31-03-2014 17:16

Mam straszną wenę coś napisać to napiszę moją historię z zarabianiem. Tongue
Kiedy?
Od stycznia tego roku.
Dla czego?
Z powodu braku pieniędzy na... wszystko. Pieniędzy dużo nie mam bo zaledwie 3 dychy w portfelu. Chcę w pewnym stopniu pomóc mamie byśmy mogli się razem z siostrą wyprowadzić, kupić laptopa, tableta, PS3 i monitor.
Jak zarabiam?
Na początku dawałem coś za darmo, ale był w tym pewien haczyk, sposób nie zbyt legalny, ale zarobek na ponad, a teraz uwaga! 10 zł! Teraz zarabiam na adf.ly, astrocash.org, (PPA, Mój główny sposób zarabiania.) i coś kombinuję z hotcashem, ale jakoś nie potrafię ogarnąć tego, a mentora nie chcę, bo nie lubię być uczony przez kogoś, wole sam tajniki zarabiania oraz nisze pozostawić do odkrycia. Wink
Obecnie posiadam 3 nisze na których głównie mój zarobek się opiera, rzadziej wpadną inne.

Czy mentoruję?
Może się to wydawać dziwne, ale tak. Dziś wieczorem zaczynam mentorować już drugą osobę.
Tą pierwszą jest dandanielo. Tutaj jest jego dziennik i wszystko co zarobił, jest z moją pomocą bo gdyby nie to, że sam się do mnie zwrócił to pomoc, to pewnie na jego koncie byłyby 2$... Może nawet 0$. beka
Ogólnie sytuacja dość śmieszna bo od razu wyskoczył z tym, bym ocenił jego bloga bez obaw oto, że ukradnę mu nisze. Tongue
Ze wszystkimi piszę normalnie, nie robię tego w sposób taki, że:
Spamuj
Zarabiaj
Spamuj
Zarabiam

Na wszystkie pytania odpowiadam i staram się na wszystkie odpowiedzieć więc chętnych to proszę na P.W.


To wszystko, musiałem to napisać, nuda robi swoje. Lol


RE: Dziennik magika w PPA :) - dandanielo - 31-03-2014 22:24

Tą pierwszą jest dandanielo. Tutaj jest jego dziennik i wszystko co zarobił, jest z moją pomocą bo gdyby nie to, że sam się do mnie zwrócił to pomoc, to pewnie na jego koncie byłyby 2$... Może nawet 0$. beka

Juz nie skorzystam z Twojej pomocy , bo zachowujesz sie jakbys był jakims Boseem pokerface

Sam sobie dodaje posty,sam pozycjonuje bloga, pomogłes mi czasami przy filmikach , sam cieżko zapracowałem na to żeby zarobic .. Ty mi tych pieniedzy nie dałes na konto ..


RE: Dziennik magika w PPA :) - vankosiara - 31-03-2014 22:39

(31-03-2014 22:24)dandanielo napisał(a):  Sam sobie dodaje posty,sam pozycjonuje bloga, pomogłes mi czasami przy filmikach , sam cieżko zapracowałem na to żeby zarobic .. Ty mi tych pieniedzy nie dałes na konto ..

Daj spokój.
Pomógł Ci? Poświęcił Ci swój czas a jak wszyscy wiemy czas=$$ (chociaż nie zawsze, żywy przykład - ja jak zaczynałem PPA)
Nie dał Ci pieniędzy na konto ale to może dzięki Niemu je masz?
Nie wiesz co by było gdyby Ci nie pomógł.

Aktualnie rzecz biorąc to w tej chwili Ty się zachowujesz jak boss Xpokerface
Nie wiem jaki jest, nie pisałem z Nim etc.

To nie jest żaden atak, nie trzymam niczyjej strony.


RE: Dziennik magika w PPA :) - dandanielo - 31-03-2014 22:44

Dobra ale pisze w sposób taki jakbym tylko on na to zapracował i jeszcze tak to podreśla ..
Nie mówie że mi nie pomógł ,bo poświecił mi wiele czasu i dużo mi pomógł no ale bez przesady.

(31-03-2014 22:44)dandanielo napisał(a):  Dobra ale pisze w sposób taki jakbym tylko on na to zapracował i jeszcze tak to podreśla ..
Nie mówie że mi nie pomógł ,bo poświecił mi wiele czasu i dużo mi pomógł no ale bez przesady.

"może nawet 0 beka " .. bez komentarza .. Troche skromności nie zaszkodzi .


RE: Dziennik magika w PPA :) - ErgePL - 01-04-2014 15:30

Po prostu taka jest prawda bo byłeś bardzo zniechęcony do yt i to właśnie yt wszystko robi, że mamy $$$ na koncie.
Cytat:Juz nie skorzystam z Twojej pomocy , bo zachowujesz sie jakbys był jakims Boseem
To po jakiego chu... piszesz mi na P.W. abym Ci nagrał film itd.?
Cytat:sam cieżko zapracowałem na to żeby zarobic
Wiem, że ciężko pracowałeś, ale to JA siedziałem z Tobą pół nocy, by chociaż jeden lead wpadł.
A to, że pozycjonujesz bloga, to co byś pozycjonował gdyby nie ja? Zwykłą stronę na blogspocie która jest czarnym tłem i wszystko jest nawalone na siebie? No proszę Cię... facepalm
I to właśnie TY się do mnie zwróciłeś o pomoc w ocenieniu bloga, co dodać, co zmienić, oceniłem i chciałeś by to wyglądało fajnie to Ci pomogłem. Wink
Co do tematu to dziś zleciłem wypłatę na 71$! Tak, na 71$!
Wczoraj mi wpadł lead za 2,43 i dziś tak samo! Cool
Wieczorkiem napiszę więcej szczegółów! Smile


RE: Dziennik magika w PPA :) - ErgePL - 01-04-2014 20:37

DZIEŃ 35-36 [MIESIĄC 2]
Co udało mi się wczoraj zarobić?
2,43$ + 0.38$ z poleconego = 2.81$ [PPA]
Co udało mi się dzisiaj zarobić?
2,43$ + 0.41$ z poleconego = 2.84$ [PPA]
Inne:
Za chwilkę zainwestuję 6 zł w spambota i pospamuje troszku Smile
Postaram się też dziś zrobić posta, ale nie mam czasu. Zebrałem już czwartego poleconego i tych dwóch dziś pouczę, a z trzecim trochę już ogarnęliśmy temat. Tongue
Kwietniowy cel:
2.84$ / 100$
No, troszkę wysoka poprzeczka i trochę jestem wkur... na ac bo expressowe wypłaty są od 21 każdego miesiąca. pokerface
No trudno, dziś wypłaciłem 71$ na PP i dość szybko je wydam albo zrobię kilka kont bo jak wiadomo, PP nie lubi jak się tam trzyma dużo kasy. Tongue
To na tyle dzisiaj. Smile
I uwaga! Od teraz nie przyjmuję poleconych i wszystkich którzy chcą bym ich uczył niech poczekają lub znajdą innego mentora, bo trochę się tych ludzi nazbierało. O wszystkim będę informował!


RE: Dziennik magika w PPA :) - Onyke - 01-04-2014 23:04

Co to za spambot za 6zł? Dodgy


Odp: Dziennik magika w PPA :) - ErgePL - 01-04-2014 23:27

A taki jeden... Lol
Nie chcę mówić bo jak ktoś się skapnie, że tak naspamowane i to w tym pewnym miejscu to odkryje mojego bloga, a wolę go zachować w celach zarobkowych. Tongue

Wystukane z LG L3 Smile