Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie (/Temat-BTC-Bitcoiny-za-darmo-na-bocie-81331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - Matixio - 10-12-2013 10:05

I na ile wyłączasz program?


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - aero2 - 10-12-2013 10:09

Ktoś tu mówił, że wystarczy wejść w link by zaliczyło a jak ktoś kliknie w SKIP AD to więcej się dostanie?


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - vectorass - 10-12-2013 10:42

Account locked for fraud activity. Sad A tyle wejść wbiłem...


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - aero2 - 10-12-2013 12:48

Mam pytanie, jak usunę link z zarobkami jeszcze nie dodanymi do konta, to nie zostaną dodane tak?


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - czak_norris - 10-12-2013 15:45

@ Matixio
różnie - na kilka godzin, potem odpalam, potem znowu wyłączam. Nie mam żadnych stałych godzin.

@ Aero2
Jak klikniesz w Skip Ad to teoretycznie powinieneś dostać więcej, ale po swoich linkach widzę, że różnie to bywa.
A jeśli usuniesz link z niedodanymi zarobkami to i tak powinno wejść potem, bo zapisują się kliki.


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - vectorass - 10-12-2013 16:32

Teraz pytanie do obeznanych w tym bocie, jak myślicie ban mógłby być za to że bot dużo wejść generował z Chin? Zamierzam nie przestać i założyć nowe konto i próbować różnych ustawień bota.
PS: Zacząłem od początku, jak myślicie bez chińskich wejść wykrycie zmniejsza się?


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - asiorek - 10-12-2013 20:54

po 1 wszelakie boty i inne 'czity' tego typu trzeba używać z głową .. z godzinke dziennie z 2 i tyle, Co do wejść spróbuj to [Obrazek: IRLGWWQ.jpg] ja to odrazu sobie ustawiłem


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - vectorass - 10-12-2013 21:59

A cóż to jest? teraz mam zaznaczoną 4 kropkę od lewej u góry= wszystko tylko nie Chiny.


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - Resick - 11-12-2013 19:28

Account locked for fraud activity. pokerface


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - sneer - 11-12-2013 20:58

(11-12-2013 19:28)Resick napisał(a):  Account locked for fraud activity. pokerface

Instalowałeś Liu Liang Bao? I lle klików nabijałeś w ciągu dnia jinglingiem?
Po instalacji LLB zaczeło nabijać mi z Chin, program sam uruchamiał się w tle i nawet po odinstalowaniu system źle działał, nawet jingling wbijał z chin mimo, ze miał zaznaczone "oprócz Chin".. Po wywaleniu całego xpka niby wszystko wróciło do normy.