Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPA] KisuShite dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PPA] KisuShite dziennik (/Temat-PPA-KisuShite-dziennik-77394)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 13-03-2014 10:20

DZIENNIK PPA - gorszy czas


No i po szczęściu. 11 zarobiłam nieco ponad dolara, wczoraj tylko 80 centów. I to mimo sporego ruchu z dobrze płatnych krajów. Chwilowy brak szczęścia tłumaczę "połową tygodnia". Za swój obecny sukces uważam pojawianie się mojej strony na pierwszej stronie w google po wpisaniu 'nazwa gry HACK' lub 'nazwa gry cheat'

Przedwczoraj:
* GSA
* Post z filmikiem

Wczoraj:
* GSA
* Post z filmikiem
* Zupełnie inny projekt polegający na promowaniu osobnych ofert

130,47$/150$



RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 14-03-2014 20:22

DZIENNIK PPA - Fejm za płeć


Pierwsze rozmowy na czacie CPAGrip - w języku polskim, z Polakami... ale jakie ! beka
Aż dziwne, że dziewczyna w PPA jest aż tak rzadkim zjawiskiem. Hej ! Przecież to nic trudnego. A kosmetyki drogie, ciuchy drogie... a w kompie RAMu mało Lol Muszę założyć jakąś grupę wsparcia dla płci z założenia pięknej. Taki współczesny PPA-feminizm Big Grin

No tak... Wykręcam się od zarobków aż miło... Kryzys trwa nadal. Miałam dzisiaj pobranie z Holandii... I szlag mnie trafił kiedy okazało się, że dodali dla nich nowe oferty - śmiesznie płatne. Więc zamiast zarobić 10$ zarobiłam 50 centów. Stan na godzinę 20 dzisiejszego dnia wygląda tak: Popatrz Smile

Nadal pracuję, dodaje posty i backlinki. Rozwijam również funpage i nieco bardziej "wchodzę" w inne portale społecznościowe. Zobaczymy co z tego wyniknie. Jak na razie nieustannie obserwuje tendencje wzrostowe - wyświetleń, klików, wejść na stronę, pozycji z google.

133,88$/150$



RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 20-03-2014 10:14

DZIENNIK PPA - Coraz niższa konwersja

Od dłuższego czasu obserwuję tendencję wzrostową wyświetlen/klików, ale za to konwersja drastycznie spadła, bo z ok. 10%, a nawet 15% do ok. 4%...

Co robię ?
*Dodaje regularnie posty na stronę, ale to nie jest moim priorytetem,
*Rozwijam funpage na facebooku, twetterze, google+, pinterest
*Dodaje kilka backlinków dziennie

172,82$/150$


Cel został osiągnięty. Mam nadzieję, że do końca miesiąca dobije do 200$ Smile Byłby to mój niezaprzeczalny rekord w PPA.


RE: [PPA] KisuShite dziennik - ELdollaro - 20-03-2014 12:38

A myślałem że to u mnie tylko konwersja spadła. Miałem 5-3 % a teraz mam 1%Xpokerface


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 20-03-2014 22:38

O... Coś musi być na rzeczy.

PS Padło mi konto z kilkoma bardzo niszowymi filmikami. Tym sposobem zakończyła się moja przygoda na YT - mimo, że nigdy na dobre się nie zaczęła. Co prawda zaobserwowałam jakiś tam spadek wejść na stronę, ale jest bardzo nieznaczny. Żegnaj YT, witaj SEO Wink

Chwaliłam się kilkoma niszami w pierwszej 5 w google na frazy "nisza hack" lub "nisza cheat" ? Pochwalę się Huh Żeby tylko bana nie zgarnąć to będzie dobrze Big Grin


RE: [PPA] KisuShite dziennik - ELdollaro - 21-03-2014 02:03

ile masz wejść teraz z google? Bo ja mam około 300 dziennie z samego google i po zarobkach tego nie widać.


RE: [PPA] KisuShite dziennik - vankosiara - 21-03-2014 15:06

(21-03-2014 02:03)ELdollaro napisał(a):  ile masz wejść teraz z google? Bo ja mam około 300 dziennie z samego google i po zarobkach tego nie widać.

Zawsze to mogą być boty Googla. Nie wszystkie oczywiście.


RE: [PPA] KisuShite dziennik - Symbian - 22-03-2014 21:09

Czekam na kolejne wpisy Jerk2


RE: [PPA] KisuShite dziennik - Szaman1644 - 22-03-2014 21:18

Prowadzisz blog z hackami czy real content?


RE: [PPA] KisuShite dziennik - KisuShite - 23-03-2014 20:01

DZIENNIK PPA - Pierwsza wypłata z CPAGrip


Weekend spędziłam z moim osobistym motywatorem, ale od 17 ostro wzięłam się do pracy Smile

Cytat:ile masz wejść teraz z google? Bo ja mam około 300 dziennie z samego google i po zarobkach tego nie widać.

Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia. Wahania są tak różne... Najbardziej wiarygodny wydaje mi się hitsteps - po 250-300UU dziennie. To by się zgadzało. 250UU i 150 wyświetleń na CPAGrip. Realne, prawda ? Jeśli patrzeć by na np. NewStatPress to mam około 1200-1400 visitors dziennie, i ponad 4000-5000 wyświetleń. To dopiero nierealne Xpokerface

Cytat:Prowadzisz blog z hackami czy real content?

Dopóki hacki przynoszą mi zyski zarabiam właśnie na nich. Co prawda zaczęłam bawić się w promowanie ofert, ale wychodzi mi to... Undecided Nie... Nie wychodzi.

W piątek dostałam pierwszą wypłatę z CPAGrip. Było to około 55$, z których 20 poświęcam na promocje bloga, a resztę już wydałam na ubrania Huh
Do celu brakuje mi już tylko 20$. Ostatnio nie mam zbyt wiele szczęścia i nie mogę załapać się na pobranie z Francji, Niemiec czy chociażby Hiszpanii. Całkiem ładnie wpada za to USA.

Co dzisiaj zrobiłam:
*zrobiłam 4 filmiki do 4 nisz, nie mam zupełnie weny do napisania postów
*dodałam artykuły do GSA + trochę backlinków
*szukałam jak najlepszych ofert sprzedaży kręgów google+
*lajki na facebooku
*posty na facebooku/google+ z lajkami/udostępnieniami


179,22$/200$