Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Hienas - 14-08-2013 10:09

Jest jeszcze bonus ? Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - Br0nek1234 - 14-08-2013 10:14

Wejdź w link i sprawdź bonus dostaje się po przepisaniu pinu z telefonu a na drugi dzień do Ciebie dzwonią przynajmniej u mnie tak byłoSmile


RE: Od "zera" do miliardera? - Mafiozo19990 - 14-08-2013 17:10

U mnie dzisiaj zadzwonili po trzech dniach, jakiś uprzejmy facet Tongue Nie do końca rozumiem, on by mi pomagał w strategii? a sam co by z tego miał?


RE: Od "zera" do miliardera? - Damkofr - 14-08-2013 18:33

E to może spróbuje z tym bonusem mam ok 200 zł wolnego to mógłbym się pobawic tylko kompletnie się na tym nie znam Big Grin
Polecacie coś do nauki Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-08-2013 14:17

Mafiozo, ten co do ciebie dzwonił to po prostu akwizytor, makler z tobą się kontaktuje jak już grubszą kase włożysz, a pewnie mają prowizję od twoich zarobków.
Dzisiejszy dzień już kończe, trzeba odpocząć trochę od giełdy, we wtorek wracam do gry, bilans zysków i strat: 0(wszystkie pozycje zamknięte)
Saldo na chwilę obecną - 256 000zł(36 tys. na plusie) jak na 2 tygodnie jestem zadowolony Smile Trochę nieprzespanych nocy było no ale warto Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Devil877 - 15-08-2013 16:42

(14-08-2013 18:33)Damkofr napisał(a):  E to może spróbuje z tym bonusem mam ok 200 zł wolnego to mógłbym się pobawic tylko kompletnie się na tym nie znam Big Grin
Polecacie coś do nauki Big Grin


Jeśli nie masz o tym pojęcia lepiej nie wkładaj własnych pieniędzy ucz się na demo lub bonusie
a co do nauki wpisz w google "Forex podstawy" itp i wyskoczy Ci wszystko co potrzebne Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 15-08-2013 16:49

na dobra sprawe nie ma czego sie uczyc bo to i tak polega na zgadywaniu...


RE: Od "zera" do miliardera? - Mateht - 16-08-2013 11:31

No tak, tylko kwestia z jakim prawdopodobieństwem będziesz potrafił zgadywać. Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - Damkofr - 16-08-2013 11:36

jakis procent myslenia i stategi napewno jest potrzebny. Ojciec mojego kolegi z gimnazjum gral na gieldzie albo nadal gral i bardzo dobrze mu szlo caly czas.
Moim zdaniem (moze tylko moim) bukmacherka duzo bardziej zalezy od szczecia niz to.


RE: Od "zera" do miliardera? - skillz - 16-08-2013 13:45

Zarejestrowałem się z bonusa, jak korzystać z tych 25$? Kto próbował, jakieś informacje?