Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach (/Temat-AditNetwork-Zarabiaj-na-Reklamach-Aukcjach-60552)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 30-12-2012 20:43

(30-12-2012 20:13)piotol napisał(a):  zapłacę za rejestrację w ADIT, więcej na pw

Nie ten dział kolego, to nie targowisko.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - max188 - 31-12-2012 09:15

Kilka informacji:

Email: [email protected] jest nieaktywny należy pisać na: [email protected]

Jeśli ktoś chce zrobić upgrade konta należy pisać właśnie na ten email - chociaż 2 dni nie dostałem odpowiedzi na moje 2 maile i wtedy napisałem na [email protected] - tutaj odpowiedz otrzymałem od razu że przesyłają go na powyższy adres i wszystko załatwione w 3h.

Jeśli chodzi o sam upgrade to, kasa z pakietu za 100$ jest zwracana na konto ucash następnie z tej kasy kupuje się nowy większy pakiet (oczywiście trzeba mieć 200$ na koncie wpłacone aby zrobić upgrade na pakiet za 300$).
Co jeszcze zauważyłem to kasa do tej pory zarobiona na pakiecie startowym została zabrana, punkty CV też, natomiast punkty Adpoint z pakietu startowego czyli 200 zostały, dodatkowo zostały punkty za wyswietlane już reklamy czyli 4 dni x100 = 400 i do tego zostało dodane 600 z pakietu za 300$.

To takie inf jakby ktoś robił upgrade, przypominam że do 30 dni od zakupu pakietu można zrobić jego upgrade.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - ComboThe - 31-12-2012 11:58

UWAGA!

Wspaniala wiadomosc z ostataniej chwili!!!!

Viktor Zahng przychylil sie do prosby Liderow ADIT i przedluzyl
mozliwosc zakupu Consumer Credytow do 14.01.2013

Ponizej kopia tej informacji z czatu dla Trenerow ADIT

[8:13:39 AM] (*) Good News (*) I have a phone call with Victor..asked him about Extension 2 weeks for CC times 8, and he already agreed to do that

[8:14:38 AM] I told him what our international leaders want....and he said that's fine

[8:17:30 AM] yeah because I saw the room everyone warries. than I asked victor to call me and I told him what our leaders worrying about

[8:29:34 AM] Good news everyone, just called me Jane Yuen and the BCC is extended for 14 more days! Good luck everyone!!!!!!!!!!!!
[8:30:05 AM] Announce it to your teams

Mamy wiec dodatkowo dwa tygodnie na promocje projektu, powinnismy ja wykorzystac, poniewaz ta decyzja jest ostateczna!


CC w pakietach kupionych do 14 stycznia będą podwajane trzykrotnie, natomiast nie będzie możliwości dokupienia CC!


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - adrick1197 - 31-12-2012 13:58

no to dobra wiadomosc, zawsze te 200 cc ( biorac pod uwage pakiet za 100$) lepsze niz 0 a po podwojeniu trzykrotnym to juz w ogole superSmile
widac dbaja o userow Smile


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - kakaFP - 31-12-2012 14:19

witam zarejestrowalem sie w adit network ale nie moge sie zalogowac loguje sie z tych danych na email i nie idzie.. jak chce przypomniec haslo na email to pisze ze nie ma takiego usera ....


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - max188 - 31-12-2012 14:22

(31-12-2012 14:19)kakaFP napisał(a):  witam zarejestrowalem sie w adit network ale nie moge sie zalogowac loguje sie z tych danych na email i nie idzie.. jak chce przypomniec haslo na email to pisze ze nie ma takiego usera ....

Ja też tak miałem do loginu dodaj dwa zera przed numerem czyli np 0064682 i haslo u mnie wtedy działa.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - kakaFP - 31-12-2012 14:24

dziala dzieki wielkieWink


mam jeszcze takie pytanie mozna ogladac max 100 reklam dziennnie. Na jednym koncie mozna miec max 5 pakietow czy to oznacza ze mozna ogladac 500 reklam dziennie? czy to jest z gory przpisane do konta?

Drugie pytanie czy pakiet sie wykupuje raz? czy traci on waznosc i trzeba go wykupic jeszcze raz? jesli tak to po jakim czasie?


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - investor2012 - 01-01-2013 12:33

wyglada ciekawieTongue


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - max188 - 01-01-2013 13:23

Z tego co sie orientuje to reklam max 100 niezależnie od ilości pakietów - wtedy są punkty do każdego pakietu dodawane chociaż moge sie mylić to niech mnie ktoś poprawi.

Wejdziesz na konto to pisze przy Twoim pakiecie ile jest ważny - 6 miesięcy. Chyba nalezy go przedłużyć po upływie ważności.

Ja mam pytanie jak u was z podliczeniem za reklame?

Adpointy dodało mi ostatni raz z 30 grudnia, natomiast kase z 29 grudnia (dodam że 30 robiłem upgrade i po nim nie mam ani razu kasy liczonej).

Szczesliwego Nowego Roku dla wszystkich inwestujacych Smile


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - adrick1197 - 01-01-2013 13:34

@inwestor2012 to wchodz
chetnie cię wprowadze Smile

@max188
ja rowniez mam ostatnie naliczenie z 29 grudnia Smile
takze to chyba normalne