Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! (/Temat-Spring-Fling-Redemption-w-tym-tygodniu-5085)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - WilkuNSX - 15-04-2010 09:29

Też dostałem meila i odrazu z nowym z - listem . Na lato będzie nowy sposób na PTZ dla z - listerów Smile) Jak nie dostaniecie to pech ... Współczucie 100 %


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Hyubios - 15-04-2010 13:51

Wojtasz i Geog00r:

Możecie napisać maila do lockerz z przeprosinami, że Wasi znajomi niezbyt znają angielski i wpisali byle co ^^
Może to by pomogło.
A jak nie, to cichutko róbcie swoje na lockerz, może się nie skapną ^^


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - dawid199311 - 15-04-2010 13:52

A ja nie otrzymałem żadnego emaila a uzbierałem przeszło 200 pkt.Ciekawe czy jeszcze dostanę.


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - ziabol17 - 15-04-2010 14:01

czy tez macie tak ze nie dostaliscie email od nich??


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - BartuS - 15-04-2010 14:18

A ja myślę, że oni wysyłają dla tych najpierw, co sporo ptz zebrali. Np. Ja 1000ptz uzbierałem, więc mi wysłali, teraz mniejsze.


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Miu - 15-04-2010 14:40

(15-04-2010 14:18)BartuŚ napisał(a):  A ja myślę, że oni wysyłają dla tych najpierw, co sporo ptz zebrali. Np. Ja 1000ptz uzbierałem, więc mi wysłali, teraz mniejsze.

niestety nie.kilka osób z forum(w tym ja)zebrało ponad 1k i nie dostało wciąż.wydawało mi się,że dla tych co zebrali dużo,sprawdzają wszystko,czy nie czitowali Undecided ale to to też mało prawdopodobne...


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Andre101 - 15-04-2010 14:44

no ja także nie dostałem a zebrałem ponad 600. No chociaz jakby nie liczyc tego co zebralem 3 kwietnia to i tak bybylo z 400. Więc powinienem brać udział w restocku jednak powiadomienia nie dostałem


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - top-michal - 15-04-2010 14:49

Ja też nie dostałem i rano do nich maila napisałem i mi odpisali:
"Thanks for writing! Not all confirmations for the Spring Fling redemption have
gone out yet. So please be patient as yours may still be on the way!"

Z tego wynika, że jeszcze nie wysłali wszystkich potwierdzeń i mamy się uzbroić w cierpliwość.


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Andre101 - 15-04-2010 14:52

Więc dzisiaj restocku nie będzie


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - top-michal - 15-04-2010 14:55

Ale powinni chociaż na Hallway'u podać jakieś info że cały czas wysyłają maile, żeby ludzie się nie stresowaliTongue