Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
!!! HIT !!! - 830ZŁ w kilku prostych krokach [REFBACK] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: !!! HIT !!! - 830ZŁ w kilku prostych krokach [REFBACK] (/Temat-HIT-830ZL-w-kilku-prostych-krokach-REFBACK-165235)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: 75% należy do Ciebie! - ponad 800 złotych do zarobienia! + BONUS Z POŻYCZKI - Anteriss - 29-11-2019 21:05

Polecam, wszystko sprawnie działa, uczciwy refback Wink


RE: 75% należy do Ciebie! - ponad 800 złotych do zarobienia! + BONUS Z POŻYCZKI - badii - 29-11-2019 22:29

Panowie - zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany!

Przede wszystkim na pierwszy rzut idą serwisy Azimo oraz XendPay. Niestety aktualnie nie posiadam środków (a jest to dosyć sporo jakby nie patrzeć) aby obracać co chwila taką sumą pieniędzy (przelewy w jedną i drugą + czas oczekiwania) więc całkowicie te dwa serwisy usuwam ze swojej listy.

Akcja z BNC10 jest przedłużona do 23 grudnia. Myślę, że warto z niej skorzystać gdyż zdobycie bonusu jest niezmiernie proste i refback pojawia się w moment u Ciebie na koncie Smile

Delikatnie (bo o 0,75 ; 0,5 ; 2,5) zmniejszam refbacki na Curve, ChangeWallet i BitPanda oraz Xoom (3,75). (tak, człowiek też na czymś musi tutaj zarabiać po to jakby nie patrzeć są ochłapy i resztki - nie obraźcie się Wink)

Chyba każdy już słyszał o TransferGO. Wszedł nowy regulamin, który zabrania m.in. wykonywania przelewów do samego siebie czy wykonywania przelewów na konto Monese/Revolut. Mam pewien patent ale sam muszę go najpierw potwierdzić dlatego ta oferta na chwilę znika stąd. (mam nadzieję, że na chwilę Smile)

Dokładam od siebie Monese. Jeden warunek jest prosty do spełnienia, drugi dla któryś z większą ilością gotówki też nie powinien być problemem.

Revolut i Twisto bez zmian. Pożyczka cały czas aktywna przez 12 dni więc też polecam Smile

Z Xoom występują coraz większe problemy. Jeżeli nadal takie będą - usuwam na jakiś czas to ze swojej oferty. Jedyną opcją która przechodzi jest przelew do innej osoby (nie samego siebie). Ja, jako osoba oferująca mogę zaoferować jedynie przyjęcie takiej płatności a potem oddanie jej wraz z refbackiem - najkorzystniejsza dla Ciebie opcja bo nie powinieneś mieć problemu z przelewem. Poradnik delikatnie zaktualizowany, testowany i nie było z tym żadnych problemów.


RE: !!! HIT !!! - 830ZŁ w kilku prostych krokach [REFBACK] - hufsmoke - 29-11-2019 23:17

Napisz cos o netcredit


RE: !!! HIT !!! - 830ZŁ w kilku prostych krokach [REFBACK] - zigzaq12 - 03-12-2019 21:41

podeślij bitpandę Big Grin


RE: !!! HIT !!! - 830ZŁ w kilku prostych krokach [REFBACK] - Albitrex183 - 04-12-2019 10:10

Podeślij wszystkie na priv Smile


RE: !!! HIT !!! - 830ZŁ w kilku prostych krokach [REFBACK] - badii - 05-12-2019 00:42

Panowie.

W tym momencie Twisto oferuje 100PLN za założenie konta, zweryfikowanie go i zamówienie karty Smile Ktoś chętny na promocję? Miejsca niestety są ograniczone Smile

Ja w tej chwili od siebie nic nie oferuję ale z chęcią pomogę przejść przez każdy etap Smile


!!! HIT !!! - 830ZŁ w kilku prostych krokach [REFBACK] - czarny1705 - 05-12-2019 13:15

Refback za ChangeWallet wypłacony. Polecam!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


RE: !!! HIT !!! - 830ZŁ w kilku prostych krokach [REFBACK] - badii - 05-12-2019 15:58

(05-12-2019 13:15)czarny1705 napisał(a):  Refback za ChangeWallet wypłacony. Polecam!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Dzięki Smile

Panowie dokładam od siebie na Twisto 15PLN Smile zapraszam do skorzystania z promocji bo ilość miejsc ograniczona.

W ChangeWallet też zostało mi kilka wolnych miejsc jak i w BNC10, może ktoś chętny? Smile


Osoby które wykonywały u mnie XOOM a nie dostały refbacku ode mnie (a od XOOM na PP tak) proszone są o zgłoszenie się do mnie na priv ze screenem otrzymania 25EUR na swoje konto PP, swoim mailem oraz z pomyślnie wykonaną transakcją. Pozwoli mi to w dostaniu refbacku za Was i wysłaniu Wam go Smile


RE: !!! HIT !!! - 830ZŁ w kilku prostych krokach [REFBACK] - Grotis - 09-12-2019 02:20

podeślij wszystkie na priv Smile


RE: !!! HIT !!! - 830ZŁ w kilku prostych krokach [REFBACK] - badii - 09-12-2019 10:17

Panowie brak mnie przez następne 3 dni. Jadę na mecz UCL do Mediolanu więc na wszystkie prośby o linki odezwę się po powrocie Smile