Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) (/Temat-Bux-lub-cos-innego-Alternatywne-zarabianie-na-rotate4all-PTP-159323)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - xdax1 - 19-09-2020 15:04

No to nie ma co kombinować hehe Wink Lepiej działać już na tym, co działa Ci dobrze. Ewentualnie stworzyć oddzielne konto do testów, a na głównym działać normalnie.
Szkoda, że na euros nie akceptują IP polskie, to bym się zgłosił do tego bota.


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - TheBot - 19-09-2020 15:27

Jeśli coś działa , zawsze próbuję to ulepszyć Big Grin , zwłaszcza że po zablokowaniu skryptów nabijało mi 2-3 x więcej punktów (strona była lekka i bardzo szybko się ładowała) ... na rotate też chciałem oszukać i sfałszowałem reff-a ,ale niestety też się kapnęli Big Grin i BAN ... powód był FAKE REFFER , a teraz jak sprawdzałem to wszystkie adresy z kart wykrywa jako VPN/Proxy , chyba zbanowali całą pulę tych IP Big Grin


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - xdax1 - 08-01-2021 19:54

Niestety dostałem bana na rotate4all jakiś czas temu, admin poleciał w chu*a i dostałem za niby spamowanie email beka

Cytat:Account suspended.
Reason: Using any illegal means to promote your PTP link, including but not limited to: sending unsolicited e-mails, spamming, hacking or by defrauding other sites

To jest jakiś żart...
Oczywiście, nie raczył odpisać.

Akurat jak zleciłem wypłatę. Widziałem też, że nie tylko ja dostałem bana tego dnia.


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - Shimeon - 09-01-2021 20:19

Na jednej podstronie jest napisane "Only valid PTP (unique+non-unique) visits are accounted for". Zaś na drugiej INVALID traffic sources PTP programs. Jeżeli umieszczę swojego refferala w płatnych klikach na sejfiku, to biorąc pod uwagę fakt, że na pewno znajdzie się jakiś procent niezliczonych klików, to czy w tej sytuacji warto zaryzykować? Wolę się upewnić, bo chciałbym taki właśnie link dodać na stronie reklamodawcy i nie mam zamiaru na darmo tracić kasy. Wink


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - xdax1 - 18-01-2021 13:30

@[Shimeon]

Sejfik i tego typu stron jest na czarnej liście akurat. Nie możesz wrzucać linku na strony, gdzie są autosurfy, rotatory, inne ptp nawet jeśli nie będziesz używał to sam fakt tego, że mają to w sobie.