Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec SubSMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Koniec SubSMS? (/Temat-Koniec-SubSMS-145926)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Koniec SubSMS? - Tidus - 01-04-2017 20:50

nie chce mi sie czytać postów w temacie, ale który to już temat o końcu subów, a miesiąc po każdej takiej zadymie ludzie wracali z jeszcze wiekszymi dniowkami bez zadnych problemow

???


RE: Koniec SubSMS? - dazy19 - 02-04-2017 10:21

Jeden z wielu i na pewno nie ostatni ale masz racje jak sprawa przycichnie za pare miesiecy to nawet grubsze numery niz z pudzianem beda tak sadze ale nie jestem jasnowidzem Big Grin


RE: Koniec SubSMS? - sad32esadsaxc - 02-04-2017 12:05

Czy możecie mi powiedzieć, czy wszystkie sieci muszą obok widgetu aktywacji obok wpisywania numeru podawać koszt SMS? To naprawdę psuje konwersje


RE: Koniec SubSMS? - nykkusek - 02-04-2017 13:00

(02-04-2017 12:05)sad32esadsaxc napisał(a):  Czy możecie mi powiedzieć, czy wszystkie sieci muszą obok widgetu aktywacji obok wpisywania numeru podawać koszt SMS? To naprawdę psuje konwersje

Czytaj ze zrozumieniem komunikaty na serwisach w których zarabiasz Wink

Do czasu wyjaśnienia się spraw z operatorami itd. ma być wszystko w miarę możliwości "legitnie" Smile


RE: Koniec SubSMS? - mlody16919 - 05-04-2017 21:06

(01-04-2017 20:40)bananmma napisał(a):  Prawda jest też taka, że gdyby, powtarzam gdyby w całej historii subów nie było żadnych afer typu podszywanie się itd itd oraz nigdy nie było o tym w telewizji to suby do dzisiaj funkcjonowałyby normalnie oraz mogły wprowadzać coraz lepsze to funkcjonalności. @Edit: A ogólnie nie jest tak, że po wysłaniu sms ''ofiara'' otrzymuje sms zwrotny z informacją o kosztach subskrypcji i i kodem aktywacyjnym? Bynajmniej było tak w jednym z serwisów jak sprawdziłem kiedyś :-)

Tak w sms z kodem PIN jest podana cena za każdy odebrany SMS.


RE: Koniec SubSMS? - ruskiczoug - 08-04-2017 01:46

Był Stonoga, był Pudzian, obstawiajmy zakłady kogo będzie dotyczyła następna afera Big Grin
Według mnie - Małysz.


RE: Koniec SubSMS? - Wojtek574 - 08-04-2017 08:02

W około jest pełno studentów magistrów jacy oni nie są mądrzy A dają złapać się na suby i są świecie przekonani ze to naprawdę Pudzian oddaje swój samochód za udostępnione i polajkowanie postu no ja pierdole ręce opadają jak można być takim kretynem z dnia na dzień ludzie mnie zaskakują niech płacą za swoją głupotę


RE: Koniec SubSMS? - KupięStrony - 08-04-2017 08:41

No i dobra, na kretynach sie zarabia.


RE: Koniec SubSMS? - fakefejk - 08-04-2017 08:48

(08-04-2017 08:41)KupięStrony napisał(a):  No i dobra, na kretynach sie zarabia.

Pamiętaj te słowa gdy zrobi cię w wała lekarz, mechanik czy gość od wykończeniówki. Nie można znać się na wszystkim w życiu, a z pewnością jest jakaś dziedzina życia, w której ty nie masz elementarnej wiedzy.


RE: Koniec SubSMS? - MaLiN - 08-04-2017 10:21

(08-04-2017 08:41)KupięStrony napisał(a):  No i dobra, na kretynach sie zarabia.


Według mnie źle dopasowałeś słowo. Polacy jak wiadomo są łasi na wszystko, a w szczególności gdy coś wydaje się "darmowe". Zresztą nazwa Polaki - Cebulaki do czegoś zobowiązuje Rolleyes

Chociaż i tak się ciągle dziwię, że ludzie są tak naiwni iż na tyle już fake konkursów, czy fake nagrodach, które przez kilka lat się przewijały w internecie, nadal się nabierają na tanią sztuczkę SUB SMS.

Jednak zastanawia mnie jeszcze jedno - zarabiający na subach mówią często o real contencie, że głównie na tym zarabiają, tylko jakoś ciężko mi w to uwierzyć, bo jak dotąd widziałem o wiele więcej fake contentu niż tego prawdziwego...

No i teraz pytanie do serwisów SUB SMS - Dlaczego dopiero teraz tak duży nacisk położyliście na wiarygodności promowania Waszych programów? Rozumiem obecne afery z Pudzianem, Urodziny sklepów itd. Niby działało jakieś tam zgłaszanie przez użytkowników serwisu, nieregulaminowych działań innych userów, ale sami nie macie możliwości kontrolowania tego? Nie wiem na ile jest to możliwe pod względem technicznym, ale w sumie to w Waszej gestii powinno leżeć. Bo tak naprawdę najwięcej teraz tracicie. Można nawet powiedzieć, że daliście na to pewne pozwolenie, nie mając dużej kontroli nad tym wszystkim. Tak właściwie w razie "problemów" to promujący miał większe kłopoty i ewentualne kary, a Wy wychodziliście z tego bez szwanku Wink