Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs do wygrania 100 FG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konkurs do wygrania 100 FG (/Temat-Konkurs-do-wygrania-100-FG-142148)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Konkurs do wygrania 100 FG - Sergio7 - 18-01-2017 02:29

Wygrał Maniek19 Smile


RE: Konkurs do wygrania 100 FG - piotrgk4 - 18-01-2017 03:08

A jakaś weryfikacja tego?
Moim zdaniem tego typu losowania powinny być banowane... Co to kurna ma być że koleś sobie napiszę dowolną osobę? Gdzie jakiekolwiek losowanie? Tego typu konkursy powinny mieć nazwę wybiorę(nie wylosuje) sobie losową osobę które brały udział w losowaniu.


RE: Konkurs do wygrania 100 FG - rachman - 18-01-2017 15:35

@Maniek19 dostałeś wygraną?


RE: Konkurs do wygrania 100 FG - maniek19 - 19-01-2017 12:54

Tak, dał mi te fg. Już Tutor do mnie pisał, bo trochę mu chyba to zaśmierdziało (w sumie się nie dziwię), bo wcześniej Sergio chciał żebym mu nabijał reputy za fg, a teraz wygrałem, to mu się to wydawało podejrzane. Ale daję Wam słowo, że nie pisałem nic z Sergio, nie prosiłem go o wygraną, szczerze mówiąc to dałem tu reputa tak o, ale nie wierzyłem że wygram. Jeśli ktoś z administacji chce się upewnić, to mogą wejrzeć w moje PW, nie mam nic do ukrycia i nic nie usuwałem.


Konkurs do wygrania 100 FG - Hybrid1990 - 11-02-2017 14:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.