Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. (/Temat-%E2%98%83-%E2%98%9E-GRUBY-CASH-niecodziennik-pracy-140574)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - jamnik - 11-12-2016 18:36

Dobry wieczór,

Udało się dobić do celu przed czasem. Jest jak miało domyślnie być i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów naszej pracy.
Poświęciliśmy na udoskonalenie serwisu bardzo dużo czasu i energii - co finalnie przynosi zadowalające wyniki.

Ostatnimi czasy pracujemy nad nową niszą i w międzyczasie promujemy nasz główny serwis. Na dniach ruszają prace nad zautomatyzowaniem kilku etapów naszej pracy przez co zaoszczędzimy sporo czasu, który będziemy mogli wykorzystać na rozwój drugiej strony, a później na pomoc innym.

Rok 2017 zapowiada się mocno i tego się trzymamy - albo grubo albo wcale.

Dzisiejszy dotychczasowy wynik wygląda następująco :-)

+

Niedziele wypadają również fajnie jak dni robocze, ale chyba jednak weekendy będą dla nas takim czasem "regeneracji".

Miłego wieczoru :-)


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - HunteroS - 11-12-2016 18:53

Coraz bardziej mnie zaskakujecie że idzie tyle wyciągnąć nawet w niedziele co prawda siedzę w innych tematach jak wy i mogę nie mieć pełnej wiedzy ale brawa. Też pracuję nad nowymi serwisami na 2017 może w przyszłym roku choć 1/3 was dogonię Smile. Wasz dziennik działa bardzo motywująca bo ścisnąłem pośladki i działam, obyście dalej go prowadzili nawet po zakończeniu konkursu. Może za wcześnie na jakieś pytania ale chciałem się dowiedzieć w jaki sposób zamierzacie pomagać osobom ?


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - jamnik - 11-12-2016 21:06

(11-12-2016 18:53)HunteroS napisał(a):  Coraz bardziej mnie zaskakujecie że idzie tyle wyciągnąć nawet w niedziele co prawda siedzę w innych tematach jak wy i mogę nie mieć pełnej wiedzy ale brawa. Też pracuję nad nowymi serwisami na 2017 może w przyszłym roku choć 1/3 was dogonię Smile. Wasz dziennik działa bardzo motywująca bo ścisnąłem pośladki i działam, obyście dalej go prowadzili nawet po zakończeniu konkursu. Może za wcześnie na jakieś pytania ale chciałem się dowiedzieć w jaki sposób zamierzacie pomagać osobom ?

Dzięki!

Więcej info na pewno bliżej terminu, nie chcemy też za dużo pisać, bo chcemy wszystko dopiąć na ostatni guzik Tongue


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - jamnik - 12-12-2016 13:59

Dzień dobry,

miło nam czytać wiadomości, które od Was dostajemy. To super uczucie kiedy dostajemy znaki, że posty przez nas publikowane Was motywują i zmieniają Wasze podejście do zarabiania w Internecie i nie tylko.

Motywacja to bardzo ważna kwestia w robieniu czegoś dobrze, a tylko robiąc coś dobrze w 101% jesteśmy wstanie osiągnąć obrane przez nas cele. Są one po to, by je realizować - to pewnego rodzaju schody po których wchodzimy codziennie. Codziennie przybliżamy się do czegoś, a kiedy już to mamy planujemy kolejne, które chcemy zdobyć...

Dlaczego ludzie, którzy zdobywają szczyty gór zdobywają kolejne i kolejne? Bo czują niedosyt, chcą więcej i więcej - apetyt rośnie w miarę jedzenia. Tylko w ten sposób się nie zatrzymują spoczywając na laurach i realizują kolejne cele. To samo tyczy się zarabiania w Internecie i w normalnej pracy (offline). Jeśli wykonujemy swoją pracę dobrze, to nie przestawajmy tego robić - w ten sposób się spełniamy i dostajemy co chcemy. Nie bójcie się chcieć więcej - awanse, nowe większe projekty, nowe znajomości i komunikacja z ludźmi, to pomoże Wam z łatwością wchodzić po schodach i z dnia na dzień przybliżać się do tego co chcecie dostać.

Nie stawiajcie pieniędzy na pierwszym planie, to będzie nagroda za Waszą ciężką pracę. Wkładajcie serce i uwagę w to co robicie. Odwalając robotę na odczepne nic nie osiągniecie, co najwyżej zostaniecie w tym samym miejscu. Cele (pieniądze, samochody, posiadłości i inne) niech będą Waszą motywacją i nagrodą, a myślenie typu "pospamuje, a będę miał kilka stówek" jest błędne i bardzo złe. Według nas zarabianie w Internecie jest dla osób inteligentnych i rozsądnych, głupota oraz lekkomyślność może przynieść wiele kłopotów i tym samym oddalić Was od celów. Bądźcie konsekwentni w tym co robicie, ale róbcie to z głową. Myślcie nad tym co robicie i próbujcie analizować Wasze czyny, a dojdziecie do pewnych wniosków.

Ciężka praca popłaca, nie musisz siedzieć 10 godzin przed komputerem, by zacząć być w tej branży dobrym. Wystarczy godzina na początek, a kiedy zobaczysz, że jest to fajne dokładaj czas i zwiększaj swoją efektywność. Jeżeli masz dosyć - przerwij. Nie daj się zniechęcić tym co robisz. Wpadnij w rytm pracy przy komputerze, realizuj codziennie obrane kroki i z dnia na dzień przybliżaj się do obranego przez siebie celu.

Zainteresuj się projektem, który chcesz zrealizować i wyznaczaj sobie małe cele, które będziesz wstanie osiągnąć wcześniej niż te wielkie. Realizacja małych celów będzie stale Cię napędzać do pracy. W pewnym momencie rozpędzisz się tak, że kolejne cele będą spełniane z dnia na dzień i zastąpią je te wielkie. Początki są trudne, ale najważniejsze to robić, robić i robić, a tym samym nie poddawać się mimo porażek, które są równie ważnym elementem pracy, ale o tym w kolejnym wpisie.

Miłego dnia :-)
Staśki



RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - tohipab - 12-12-2016 20:51

Brawo Stanisławy!!! Pierwszy raz udało się komuś zachęcić mnie do rejestracji na jakimś forum xD Śledzę ten dziennik od jakiegoś czasu i już prosiliście się o komentarz i dzisiaj nadchodzi ten dzien Tongue

Tak więc szczere GRATULACJE. Wiem jak ciężko wyciągnąć takie pieniądze z neta i ile trzeba włożyć w to pracy. Serio duży szacun za to i mam nadzieję, że następny cel jakim uderzycie i który później zrealizujecie położy nas wszystkich na kolana Big Grin

Duży plus również za plany pomocy innym. Na ogół ludzi uczą ludzie uczący się i często nawet nie mają pojęcia o zarabianiu w necie. Mam nadzieję, że zapoczątkujecie nową ere i znajdą się inni wyjadacze, którzy będą chcieli się dzielić wiedzą.

Czekam na kolejne wpisy.

PS. Potwierdzam i podpisuje się pod każdym słowem, które tutaj przeczytałem. Wiedzą co piszą...


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - Tindamer - 12-12-2016 23:56

Po przeczytaniu waszych postów za każdym razem dostaje zastrzyk motywacji jak i pojawia się chwila na przemyślenia co mogę zmienić w swoim życiu. Dzięki wam może za jakiś czas osiągnę upragniony sukces. Tak czy inaczej życzę wam abyście w najbliższym czasie zrealizowali cele jakie sobie postawiliście.

Pozdrawiam Smile

Ps: Oczywiście czekam na kolejne wpisy Big Grin


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - jamnik - 13-12-2016 12:33

(12-12-2016 23:56)Tindamer napisał(a):  Po przeczytaniu waszych postów za każdym razem dostaje zastrzyk motywacji jak i pojawia się chwila na przemyślenia co mogę zmienić w swoim życiu. Dzięki wam może za jakiś czas osiągnę upragniony sukces. Tak czy inaczej życzę wam abyście w najbliższym czasie zrealizowali cele jakie sobie postawiliście.

Pozdrawiam Smile

Ps: Oczywiście czekam na kolejne wpisy Big Grin

Nawet nie wiesz jak bardzo Twój sukces nas ucieszy Smile

Bardzo dobrze, że wyciągasz coś z tego co piszemy i myślisz nad tym. To kluczowa sprawa. Później kiedy już będziesz odpowiednio nakręcony na realizację swoich celów, to będziesz już sam podejmował właściwe decyzje i myślał mądrze - tego akurat można się nauczyć, ale potrzeba do tego prób i błędów.

Pozdrowionka Cool


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - Fallriv - 13-12-2016 15:59

Inspirujący dziennik, ale obstawiam że nie do końca z nami tutaj szczerzy jesteście odnośnie tego co oferujecie - wątpie by to było w 100% real content i white hat, obstawiam coś na pograniczu "etyki" Wink

Musicie obracać się w branży gdzie jest kilkadziesiąt/set tysięcy wyszukań dziennie by mieć tego typu wyniki i nic mi nie przychodzi do głowy w 100% uczciwego co nie jest żadnym viralem itp. co ludzie mogliby z taką częstotliwością szukać w sieci, zwłaszcza jeśli twierdzicie, że głównie działacie na terenie Polski. Coś takiego nawet nie można już nazwać niszą, bo to musi być cholernie popularne by zarabiać 10k dziennie z leadów gdzie za każdy macie max 10zł.

Oczywiście i tak gratuluje udanego pomysłu, ale coś przed nami ukrywacie lub koloryzujecie Big Grin


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - maniek250 - 13-12-2016 16:59

(13-12-2016 15:59)Fallriv napisał(a):  Musicie obracać się w branży gdzie jest kilkadziesiąt/set tysięcy wyszukań dziennie by mieć tego typu wyniki i nic mi nie przychodzi do głowy w 100% uczciwego co nie jest żadnym viralem itp.

To że Tobie nic takiego nie przychodzi do głowy nie oznacza że nie istnieje.


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - Fallriv - 13-12-2016 17:28

Wybacz, ale trochę lat siedzę w tym internecie i wiem, że aby mieć takie wyniki muszą mieć przynajmniej te 20-30 tys. wizyt na stronie DZIENNIE (i to tylko z Polski), a to bardzo dużo i często topowe portale mają podobne wyniki Wink I skoro działają w pełni uczciwie i na real content, to po prostu dziwi mnie po co dzielą się z Firesubem zyskami, mając taką popularność serwisu mogliby śmiało zarabiać 100% dla siebie przy użyciu dotpaya czy payu, a nie 1/3.

I tylko o to mi chodzi. Nie chce mi się po prostu wierzyć w real content white hat przy takich kosmicznych wynikach Wink

Coś tu zwyczajnie w świecie nie gra i tyle. Ale spoko, bądźcie naiwni i wierzcie w bajki, że tak się da zarobić na uczciwej "niszy" w premium sms Big Grin A raczej - da się, ale po prostu nikt ogarnięty mając legitny portal nie będzie dzielił się takimi zyskami z Firesub Wink Bo to się kompletnie nie kalkuluje. Dlatego uważam, że wszystkiego nam nie mówią i nieco tutaj użytkowników wkręcają.