Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe (/Temat-W-drodze-na-szczyt-strony-sprzedazowe-128927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - GelO - 06-06-2016 21:56

Gratuluję pierwszej sprzedaży! Dziennik obserwuję od początku i jako iż sam się interesuję seo to Ci kibicuję w osiąganiu jak najlepszych wyników i bardzo fajnie się czyta jak widać jaki konkretnie progres jest jeśli chodzi o pozycje Wink Pisałeś wcześniej, że Twoja edukacja opiera się na książkach- masz jakieś ciekawe pozycje, do których na pewno warto zajrzeć? Pozdrawiam i życzę dobrych wyników Wink


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 07-06-2016 14:18

(06-06-2016 21:56)GelO napisał(a):  Gratuluję pierwszej sprzedaży! Dziennik obserwuję od początku i jako iż sam się interesuję seo to Ci kibicuję w osiąganiu jak najlepszych wyników i bardzo fajnie się czyta jak widać jaki konkretnie progres jest jeśli chodzi o pozycje Wink Pisałeś wcześniej, że Twoja edukacja opiera się na książkach- masz jakieś ciekawe pozycje, do których na pewno warto zajrzeć? Pozdrawiam i życzę dobrych wyników Wink

To znaczy opiera się bardziej na zdobytym doświadczeniu. Zaczęło się od zwykłego "nawalaj linkami gdzie się da". Na rozwój tego wpłynęły rady, poradniki, a książki to dopełniły. Dużo rzeczy wiedziałem, ale było kilka o których nigdy nie słyszałem. I to było takie "dopełnienie" tego zdobytego doświadczenia.
Polecam "wojownik SEO" i "Sztuka SEO" helionu. Książki raczej na początek by zrozumieć działanie SEO albo by dopełnić wiedzę. A petenty na mocne linki itd zdecydowanie lepiej czytać na blogach
Dzięki i również pozdrawiam Wink


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - DGHubert - 07-06-2016 14:24

Bardzo fajnie się czyta Smile Życzę wyższych zarobków! Powodzenia Big Grin


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 10-06-2016 18:20

KOLEJNA SPRZEDAŻ

to się dzieje. Po kilku dniach dochodzi następna sprzedaż. Jeszcze nie osiągnąłem nawet 10% tego co chciałem osiągnąć, a już coś wpada (fajnie). Cisnę to, żeby było po 5 sprzedaży dziennie za jakiś tam czas... Wink
[Obrazek: 33637299413343632512.jpg]
Konwersja? MEGA.. podobno kupuje średnio jedna osoba na sto Wink


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - paweuq - 10-06-2016 18:48

RolleyesRolleyes Pięknie Big Grin


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 13-06-2016 16:37

Linkowanie ciąg dalszy.. niedługo pewnie jakiś raport zdam z tego.
No i dzisiaj doszła jeszcze jedna sprzedaż... coś się dzieje Wink


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - eciver - 13-06-2016 22:31

Systematyczność jak widać popłaca. Życzę jak najwięcej sprzedaży. Smile


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 15-06-2016 22:05

15-06-2016
Małe podsumowanie pozycji jakie zajmują moje strony na wielu frazach
______________
strona no.1
główna fraza: 3 strona, ostatnio 23 pozycja
fraza 2: strona 3,
fraza 3: strona 2,
fraza 4: strona 2,
fraza 5: strona 3.
Są jeszcze jakieś tam frazy, ale te pięć których się trzymam gwarantuje najwięcej sprzedaży.
______________
strona no.2
główna fraza: strona 6,
fraza 2: strona 3,
fraza 3: strona 3,
fraza 4: strona 3,
fraza 5: strona 3,
______________
strona no.3
główna fraza: strona 4 (prawie 3Big Grin)
I tu w zasadzie tylko jedna fraza ma znaczenie
______________
strona no.4
Strona dopiero co powstała i nie zdążyła się jeszcze dobrze zaindeksować
______________

Podsumowując.. ciągle widzę progres, a pierwsze sprzedaże produktów to potwierdzają


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 16-06-2016 09:50

16-06-2016
Aktualizacja treści na jednej ze stron. Brakuje mi właśnie jeszcze czegoś.. więc pora to zrobić
no i standardowo linkowanie

By the way zauważyłem, że wiele osób udostępnia muzykę pod aktualizacją dziennika. To macie też coś ode mnie..Jerk





RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 16-06-2016 11:11

Z ostatniej chwili: strona no.1 wskoczyła właśnie na 2 stronę wyników wyszukiwania. Mam top 20 więc teraz pora zgarnąć top 10 Tongue