Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) (/Temat-Poradnik-Automat-od-5-do-XXX-zl-dziennie-126944)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Vasaki - 19-01-2016 01:54

W poście głównym pojawił się kod na 5cio dniowe konto VIP Smile
Znosi on nam limity kliknięć itp. Big Grin


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Yato Kubiak - 19-01-2016 12:32

Cześć.

Jestem nowy zarówno na tym forum, jak i w temacie zarabiania przez internet. Postanowiłem zacząć od czegoś prostego, a ten poradnik w pełni spełnia te kryteria xD..

Jest co prawda sporo rzeczy których muszę się nauczyć, ale krok 1 mam już za sobą Huh

Sorka za Exclamation Przechodząc do sedna udało mi się odpalić jedynie macro na jutubowe suby. Facebook, insta poza zasięgiem.

Problem występuje nawet jak działam ręcznie

Cytat:Instagram says you aren't following this user!
Cytat:Facebook says you haven't liked this page!

Dodam że korzystam z własnego konta na facebooku, na insta niedawno założyłem.

Zapewne problem jest banalny ale będę wdzięczny za pomoc, naturalnie repucik dla wybawcy Tongue


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Xevis69521 - 19-01-2016 12:46

Ciężko powiedzieć. Powodów może być kilka:
- zbyt szybko zamykasz stronę fp
- osiągnąłeś dzienny limit
- błąd strony i nie zlicza

A spróbuj z innej przeglądarki samemu kliknąć i powiedz czy działa Wink


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - yoded - 19-01-2016 15:40

RuntimeError: element A specified by TXTBig Grinαj<SP>lajka was not found, line 6 (Error code: -921)



Wie ktoś co z tym zrobić?
Chodzi chyba o to, że tekst został zmieniony przez admina strony.


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Xevis69521 - 19-01-2016 15:55

Tak, dokładnie o to chodzi. Rozwiązanie opisałem tutaj: [LINK]


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - wiesiek - 19-01-2016 16:15

daje wam dzisiaj punkty za klikanie w lajki czy znowu się spierdzieliło? (nie chodzi mi o pluglin tylko ogólnie lajkuj)


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Xevis69521 - 19-01-2016 16:19

Kilka osób mi się skarży o to na PW, więc chyba coś zepsuli. Konta nie mam więc nie powiem, ja tu tylko od pomocy w skryptach Big Grin


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Vasaki - 19-01-2016 20:40

Na koncie free mozemy wyklikac jedynie 100 like :X
Kod premium macie w poscie glownym Smile


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Vasaki - 21-01-2016 19:02

Też zauważyliście iż ostatnio serwis się bardzo ustabilizował?
Żadnych zmian, wszystko działa płynnie i jest czytelne Smile


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Oski001 - 21-01-2016 23:11

Dostałem bana od FB na lajkowanie na 10 dni Sad

Jak założę, nowe konto dodam zdjęcia, znajomych i trochę informacji to przejdzie przez lajkuj?