Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. (/Temat-Zarabiaj-na-mobilnym-PPI-KIK-10-dziennie-122265)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - war43 - 01-03-2016 22:54

[Obrazek: XBa7xOt.png]

Tak to wygląda u mnie Wink


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Pasza dla konia - 01-03-2016 23:39

Ile siedziales wczoraj nad tym?


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Snaggy - 01-03-2016 23:41

(01-03-2016 22:54)war43 napisał(a):  [Obrazek: XBa7xOt.png]

Tak to wygląda u mnie Wink

Jak zarabiasz na wypalającej się niszy to nie spodziewaj się cudów. Smile


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Pasza dla konia - 01-03-2016 23:42

Nisza nie jest wypalona. Jezei dobrze napiszesz tekst to po jednym spamie 5 minutowym masz spokojnie 2-3$


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Snaggy - 01-03-2016 23:44

Być może, jedno co mogę potwierdzić to to, że dzisiaj wpada nadzwyczaj słabo, ale tak to w tych sieciach bywa. Normalka Smile


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - war43 - 01-03-2016 23:45

Jakieś 2 godziny, żeby ogarnąć całe to OgMobi, wyselekcjonować strony sprowadzające traffic na KiK'a i przygotować prowizoryczny autoresponder.

Później już tylko co jakiś czas dodawałem profil ponownie na strony i wysyłałem zdjęcia, co trwało moment, więc ogólnie wyjdą jakieś 3 godzinki.


A co do cudów - nie mówię tu o samym wyniku, bo wczorajszy był zadowalający jak na pierwszy dzień.
Chodzi mi bardziej o różnicę między dniem wczorajszym, a dniem dzisiejszym, która jest kolosalna Wink


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Snaggy - 01-03-2016 23:49

(01-03-2016 23:45)war43 napisał(a):  Jakieś 2 godziny, żeby ogarnąć całe to OgMobi, wyselekcjonować strony sprowadzające traffic na KiK'a i przygotować prowizoryczny autoresponder.

Później już tylko co jakiś czas dodawałem profil ponownie na strony i wysyłałem zdjęcia, co trwało moment, więc ogólnie wyjdą jakieś 3 godzinki.


A co do cudów - nie mówię tu o samym wyniku, bo wczorajszy był zadowalający jak na pierwszy dzień.
Chodzi mi bardziej o różnicę między dniem wczorajszym, a dniem dzisiejszym, która jest kolosalna Wink

No tak jak mówię, mi również do wieczora leciało jak krew z nosa, ale patrze, że teraz powoli zaczyna ładnie konwertować. Smile

@Edit:
Wpadło w moment kilka leadów, zobacz czy ci nie doliczyło zaległych. Smile


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Keyy_MM - 02-03-2016 06:54

Wczoraj były problemy z trackingiem leadow więc nie promowałem dużo bo nie chcę tracić ale w 30 minut zarobiłem 7.5$ Smile


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Fiku - 02-03-2016 16:39

(01-03-2016 21:34)Pasza dla konia napisał(a):  Nie patrzcie na screeny... Przed wami ograbiło tego samego kolesia 20 osób, a teraz wysyła fejkowe screeny o które poprosili inni.


godzina na screenie zgadza sie z godziną wysłania, leadów nie zalicza, i co teraz? :>


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Pasza dla konia - 02-03-2016 16:45

To znaczy ze ciebie robia napalency w ciula i klikaja jedynie w oferty. Dales sie wyje*ac przez napalenca- gz! Jerk