Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek (/Temat-Dziennik-Triblera-Snapchat-jako-idealny-zarobek-116911)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Mikey - 10-07-2015 13:29

Przecież wysyłanie zdjeć z galerii to prostota...


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - trajbson - 10-07-2015 13:37

moze to komus pomoze Big Grin https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-xj7CdJYUjU


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - mateusz2045 - 10-07-2015 13:44

Znam to od dawna

Ale nie róbcie tu offtopu bo zaraz chłopakowi sposób odkryjecie..


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - woffer - 10-07-2015 13:48

Ładnie, obserwuję. Dużych zarobków :3


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - tribler - 10-07-2015 13:57

Ooo widzę że panowie chcą odkryć mój sposób beka
Ale to się wam chyba nie uda, ten link który podał typek do Filmiku.
Jak pisałem w pierwszym poście, próbowałem wszystkiego! Ten filmik też widziałem i też tak robiłem. Efekt? Program można ściągnąć, lecz nie ma do niego już Modułu SnapShare więc...Spokojnie nie trudźcie się bo nie znajdziecie Big Grin


@[ScroX]
Przykro mi bracie lecz dziś żadnej kwoty nie zobaczysz Big Grin
Nie jestem tak zachłanny na hajs i nie chciałbym stracić "moich" chłopców.
Zarabiam co 2 dzień :/ Czasem zdarzy się że kilka dni pod rząd. Nie chcę stracić ich zaufania Big Grin
Więc teraz muszę im to trochę wynagrodzić Sex

Dziękuję Ci że śledzisz mój dziennik Smile


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - v3XeR - 10-07-2015 14:54

/delete


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Mercz - 10-07-2015 15:05

Już nie mów, że nie do zgadniecia. Znam ten program, przy okazji jest opcja do wszystkich znajomych. Także znaleźć łatwo. ^^
Jeśli to nei ten - to i tak ma te same funkcje, także wtedy tylko świadczy o tym, że takich programów jest więcej Big Grin

Cóż, powodzenia! Więcej nie mówić nie będę, by nie psuć Ci zarobków. Wink


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - Marszal - 10-07-2015 15:21

Fajny dziennik zainspirowałeś mnie zebym przyjrzał się bliżej całemu "snapowi" do którego byłem nastawiony sceptycznie Big Grin


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - fracek8 - 10-07-2015 20:23

Powodzenia! Ciekawy sposób na zarobek Big Grin


RE: Dziennik Triblera - Snapchat jako idealny zarobek - blazej1128 - 10-07-2015 23:50

Od paru dni już przeglądam twój dziennik i jestem zaskoczony, że aż tyle da się wyciągnąć kasy na snapie. Powodzenia i wysokich zarobków Smile