Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy (/Temat-Traffic-Monsoon-PLS-Udimi-Dziennik-Pracy-115803)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 20-08-2015 09:58

+11,01$

[Obrazek: 5v9aog.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 22-08-2015 10:08

+22,43$

I doszła jedna paczuszka Smile

[Obrazek: mabfyo.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 23-08-2015 09:15

+10,88$

[Obrazek: 20fxdhy.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 25-08-2015 21:18

+26,79$

[Obrazek: 2mc8t43.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 26-08-2015 12:01

500$ - KOLEJNY PRÓG PRZEKROCZONY !!!

Mój cel na dzisiaj to dojść do 50 paczek (active sharing positions) co da mi 50$ dziennie, a później już tylko z górki... 100, 200.... tutaj nie ma limitów, możesz zarabiać ile chcesz !

Jeżeli chcesz spróbować, dowiedzieć się jak to działa napisz do mnie, a poprowadzę Cię "za rękę" przez cały proces po którym będziesz mógł zacząć zarabiać przez internet.

Uwierz, że w internecie jest MASA sposobów na zarobek trzeba tylko umieć je dostrzec i wykorzystać. Ja dopiero zaczynam, a zobacz ile już udało mi się zrobić. Dla niektórych może to być mało, niektórzy mogą twierdzić że to oszustwo, itp - do niczego Was nie namawiam, daję tylko możliwość z której jeżeli chcecie to skorzystacie, a jeżeli nie - to nie
Smile
Dla mnie jest to dużo bo wiem że to dopiero początek i z odpowiednim nastawieniem mogę zdziałać dużoo więcej, a nastawienie mam pozytywne jak NIGDY
Smile

Dodatkowo dla chętnych mam sposób jak w prosty sposób zarobić 500 zł nie inwestując ani grosza.

Link do rejestracji w programie: https://goo.gl/TKlrN6

[Obrazek: 140ktxw.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 28-08-2015 11:17

+20.91$

[Obrazek: 332vyug.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Okazzi - 28-08-2015 12:33

Gratuluję zarobków! Smile Można wiedzieć jaki masz dokładny plan/strategię jeżeli chodzi o TM?


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 28-08-2015 21:29

Dotychczas nie przykładałem się zbytnio do rozwoju, reinwestowałem jedynie wszystkie środki, poza kilkoma przypadkami gdzie potrzebowałem dolarów na inwestycje w innych programach. Teraz zamierzam ostro wziąć się za promowanie programu, założyłem już fp dotyczący zarobku w sieci, wchodzę do nowego programu gdzie dostanę gotowy tunel, dzięki któremu będzie mi wpadać od 3 poleconych w górę w tydzień. Tunel kosztuje 18$ jednorazowo więc myślę, że to dobra inwestycja. Od 1 września zamierzam poświęcać na biznes internetowy przynajmniej 3h dziennie i wszystko dokładnie planować. Pozdrawiam i niebawem dodam kolejnego screena. Zainteresowanych współpracą, bądź też tunelem standardowo proszę o kontakt na PRIV Smile


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 30-08-2015 10:52

+ 22,34$

Ten tydzień był bardzo udanym tygodniem. Byłem na szkoleniu jak zarobić 500 zł w jeden dzień. W pierwszy dzień zarobiłem 360 zł, ale wypłata jest raz w miesiącu więc czekam Smile W kilka dni nabyłem wiele nowej wiedzy, którą chcę połączyć z TM aby zwiększyć zyski. Między innymi chce pokazać moim nieaktywnym poleconym jak mogą zarobić bez wkładu własnego 500 zł i może kupić za to pierwsze paczki Smile Myślę że w przeciągu tygodnia ogarnę nowa opcję, która zautomatyzuje moją pracę i wszystko będzie szło z automatu. Oczywiście wkładam we wszystko serce bo mnie to JARA i czuję że zarabianie w sieci wchodzi mi powoli w żyły. Co tu dużo gadać, poniżej przedstawiam screena z TM i myslę że już niedługo wszystko pójdzie "z kopyta" Smile Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli !

[Obrazek: 291jfc4.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Okazzi - 30-08-2015 11:19

Zadam jeszcze jedno pytanie, mentorujesz w TM? Smile