Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? (/Temat-Firesub-Scam-czy-faktycznie-problemy-z-cashbillem-110144)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - czarli_bronson - 17-03-2015 17:20

Oddawajcie hajs i bedzie git Sex

nie mów mi gdzie mam pisać i jaki majl jest od czego bo to nie ty zarządzasz cashbillem Wink

jasno mi odpisali więc sorry Wink

ja przynajmniej w paincie nie musze nic przerabiać


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Kiljan - 17-03-2015 17:24

(17-03-2015 17:20)czarli_bronson napisał(a):  Oddawajcie hajs i bedzie git Sex

nie mów mi gdzie mam pisać i jaki majl jest od czego bo to nie ty zarządzasz cashbillem Wink

jasno mi odpisali więc sorry Wink

ja przynajmniej w paincie nie musze nic przerabiać

Czyli jak oddajesz samochód do serwisu np. na przegląd to piszesz do osoby zajmującej się ubezpieczeniami? Można i tak.
Tak jak pisałem, napisz maila poprawnie, zawierającego wszystkie dane to otrzymasz odpowiedź, jeśli wolisz formę oralną to zapraszam na PW przekażę numer do odpowiedniej osoby w cashbillu.


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - FireMedia - 17-03-2015 17:30

Właściwie to ja nawet nie widzę sensu odpisywać już w tym temacie. Panie Adamie jak nie wierzysz, to zadzwoń sobie do Cashbilla, poproś z p. Lenarczykiem i on Ci powie czy była taka sytuacja czy nie. Niestety ale z każdym postem coraz bardziej się ośmieszasz...


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - czarli_bronson - 17-03-2015 17:33

nie będę się wypowiadać o tym jak wy się ośmieszacie dzieciaczki Wink może wam zabawki kupie jak nie potraficie porządnie firmy prowadzić panowieSad

scam jakich mało Wink

gdzie kasa ja sie pytam podobno mieliście strasznie zwracać na konta hahahah


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - FireMedia - 17-03-2015 17:41

Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? bo odnoszę wrażenie, że masz z tym mały problem...


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - czarli_bronson - 17-03-2015 17:47

Zastanawia mnie fakt czemu zawsze jak ktoś ma do was jakieś ale to mu staracie się cisnąć. nie umiecie zachować się poważnie? jednak chyba nie dorośliście do biznesu.


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - Koja - 17-03-2015 18:07

Zachowują się poważne, ale ile razy można tłumaczyć jedną i tą samo rzecz ?


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - FireMedia - 17-03-2015 18:08

(17-03-2015 17:47)czarli_bronson napisał(a):  Zastanawia mnie fakt czemu zawsze jak ktoś ma do was jakieś ale to mu staracie się cisnąć. nie umiecie zachować się poważnie? jednak chyba nie dorośliście do biznesu.

Adasiu jak można podchodzić do Ciebie poważnie? zachowuj sie jak dorosły i dopiero tego samego wymagaj od innych.
Przedstawilismy Ci screen z informacji z CB wraz z danymi kontaktowymi do naszego opiekuna, który zna sytuację. Mogłeś to łatwo zweryfikować poprzez jeden szybki telefon do Lenarczyka...ale nie...Ty wolałeś pisać na jakis ogólny mail, wolałeś napisać od rzeczy jak dziecko używając nazwy, która w CB w ogóle nie istnieje. I jeszcze oczekiwałeś pełnowartościowej odpowiedzi...
Właściwie to ja nawet nie wiem co Ty chcesz przez to osiągnąć? Weź sie chłopie w garść, bo od kilku lat (wcześniej jako bukka) szukasz ciągle zaczepki i próbujesz wszczynać jakieś afery niczym pewien niedorozwinięty poseł PIS.
Chcesz być jak posel M? Adasiu nie idź tą drogą Smile


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - adios123 - 17-03-2015 18:13

smiesza mnie wasze wypowiedzi, nikt nie jest idealny i czasem kazdemu moze cos sie zdarzyc, tutaj sie stalo, ale kiljan juz wielokrotnie powtarzal, ze to nie jest z ich winy, ogarnijcie sie, niedlugo wroci wszystko do normy, o wyplaty nie musicie sie martwic bo beda wyplacac


RE: Firesub Scam czy faktycznie problemy z cashbillem?? - czarli_bronson - 17-03-2015 20:32

Tak, napisałem maila i dostałem odpowiedzi to wystarczy Wink
Dalej czekam na odpowiedź co z kasą bo strasznie miała być dodawana, ileż można czekać.
Temat jest na jeden temat a wy ciągle piszecie o czym innym.
Idea