Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sądzicie o subach SMS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co sądzicie o subach SMS? (/Temat-Co-sadzicie-o-subach-SMS-109839)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Assasinoo - 08-03-2015 17:17

(06-03-2015 18:52)SynAyn napisał(a):  Nie oburzają mnie konkursy w tvp bo
1. W TVP na głos mówią o kosztach, a nie podają tego drobnym druczkiem
2. W TVP nie ma żadnego "Jana Kowalskiego" , który mówi że przed chwilą wygrał 3 iphony.

Częściej nie jest mówione o kosztach, niż jest. W subach w treści smsa masz informacje o kosztach, a w takim syfie w TV malutki druczek na dole reklamy. W reklamie prezentującej jakiś konkurs, teleturniej sms często takie ściemy walą :> A poranne mango? To przecież prawie to samo co garnki, kołdry i bóg wie co. Właściwie to to samo, koszt czasem mniejszy ale zdarzają się extra mopy do podłogi czy odkurzacze za spore sumy Big Grin A co do tej anonimowości, najczęściej kogoś z castingu wezmą do reklamy, lub jakiegoś celebrytę a przecież to nie on jest organizatorem konkursu Tongue
Nie zarabiam na sub sms.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Voldir - 08-03-2015 17:17

(08-03-2015 17:00)mateusz2045 napisał(a):  Jeżeli chcę stworzyć link do playera video co mam wpisać w polu obrazek i link filmu dla filmweba?

W polu obrazek masz wpisać adres url grafiki, którą chcesz żeby widoczna w playerze po wejściu w Twój link. W linku filmu wpisujesz adres strony filmu na filmwebie.

(08-03-2015 17:17)Assasinoo napisał(a):  
(06-03-2015 18:52)SynAyn napisał(a):  Nie oburzają mnie konkursy w tvp bo
1. W TVP na głos mówią o kosztach, a nie podają tego drobnym druczkiem
2. W TVP nie ma żadnego "Jana Kowalskiego" , który mówi że przed chwilą wygrał 3 iphony.

Częściej nie jest mówione o kosztach, niż jest. W subach w treści smsa masz informacje o kosztach, a w takim syfie w TV malutki druczek na dole reklamy. W reklamie prezentującej jakiś konkurs, teleturniej sms często takie ściemy walą :> A poranne mango? To przecież prawie to samo co garnki, kołdry i bóg wie co. Właściwie to to samo, koszt czasem mniejszy ale zdarzają się extra mopy do podłogi czy odkurzacze za spore sumy Big Grin A co do tej anonimowości, najczęściej kogoś z castingu wezmą do reklamy, lub jakiegoś celebrytę a przecież to nie on jest organizatorem konkursu Tongue
Nie zarabiam na sub sms.

Tak samo wygląda sprawa reklam pożyczek różnych banków w TV. Przeczytajcie kiedyś mały druczek jeśli dacie radę na reklamie. Bardzo często oglądam wtedy na YT reklamę, jeśli nie zdąrzę w TV. Przeważnie jest tam napisane wszystko o oprocentowaniu i kosztach. Np. w Eurobanku było niby oprocentowanie 5% w pożyczce na dowolną kwotę. Szkoda tylko że małym druczkiem pisało że takie oprocentowanie występuje tylko i wyłącznie przy pożyczce min. 10k.

Gorszym złem od subów są te kurewskie banki Smile


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Assasinoo - 08-03-2015 17:38

(08-03-2015 17:17)Voldir napisał(a):  Tak samo wygląda sprawa reklam pożyczek różnych w banków w TV. Przeczytajcie kiedyś mały druczek jeśli dacie radę na reklamie. Bardzo często oglądam wtedy na YT reklamę, jeśli nie zdąrzę w TV. Przeważnie jest tam napisane wszystko o oprocentowaniu i kosztach. Np. w Eurobanku była niby oprocentowanie 5% w pożyczce na dowolną kwotę. Szkoda tylko że małym druczkiem pisało że takie oprocentowanie występuje tylko i wyłącznie przy pożyczce min. 10k.

Gorszym złem od subów są te kurewskie banki Smile
Albo te parabanki bociany itd. reklama pożycz 1000 zł za 10 zł a małym druczkiem, który jest bardzo trudny do przeczytania całkowity koszt spłaty pożyczki ~1500-1600 zł Big Grin


RE: Co sądzicie o subach SMS? - SynAyn - 08-03-2015 18:00

Zgadzam się, zarówno parabanki, "chwilówki", telezakupy mango i konkursy telewizyjne gdzie koszta nie są podawane na głos(w tych co widziałem to były ,ale ja telewizji nie oglądam) są godne potępienia. I suby też. Potępiam i to, i to, a temat jest o subach , to mówię o subach


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Voldir - 08-03-2015 18:06

Suby o tyle się różnią że na LP danego konkursy czy oferty, stopka na stronie nie znika. Jeśli zjedziesz na dół strony to i cały dzień możesz ją czytać. W telewizji wygląda to inaczej bo "stopka" jest wyświetlana może przez 5-10 sekund.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - AndroidPL - 08-03-2015 18:08

Ja zarabiam drugi dzień na subkach i jakoś mi idzie . Cieszę się


RE: Co sądzicie o subach SMS? - SynAyn - 08-03-2015 18:08

(08-03-2015 18:06)Voldir napisał(a):  Suby o tyle się różnią że na LP danego konkursy czy oferty, stopka na stronie nie znika. Jeśli zjedziesz na dół strony to i cały dzień możesz ją czytać. W telewizji wygląda to inaczej bo stopka jest wyświetlana może przez 5-10 sekund.

Słuszna uwaga.Zgoda , telewizyjne konkursy tego typu są gorsze, co w żaden sposób nie zmienia mojego zdania o subach.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - wisniowy13 - 08-03-2015 19:08

Oczywiście macie rację że parabanki, pożyczki, garnki, mango i inne konkursy w TVP to kompletne ździerstwo gorsze od subów/smspremium.
Ale czy to dla was na prawdę wytłumaczenie. Jak ktoś tu wcześniej porównał dobrze "hitler zabił miliony, to jak ja jednego zabiję to się nic nie stanie". Wiadomo skala "zła" jest kompletnie inna, ale ta sama ideologia.


RE: Co sądzicie o subach SMS? - Voldir - 08-03-2015 19:15

@[wisniowy13]

Sam zarabiasz na subach i chwaliłeś się swoją "super dniówką", więc ja kompletnie nie rozumiem Twojej powyższej wypowiedzi. Męczy Cię sumienie to przestań promować. Nie wiem po prostu o co Ci chodzi z tym porównaniem hitlera do subów. O jakim wytłumaczeniu tutaj mówisz, skoro sam "oszukujesz" ludzi beka

Wytłumacz mi to proszę bo ni cholery nie rozumiem co ma na celu Twój post umoralniający Nas, że jeśli ktoś zabił miliony to i ja zabiję to się nic nie stanie... To że Mango, banki i innego tego typu instytucje oszukują, to My jesteśmy be bo też oszukujemy, tylko że na mniejszą skalę? facepalm

Nie mam zielonego pojęcia o co Ci chodzi beka Zwłaszcza że sam w tym siedzisz "po uszy"


RE: Co sądzicie o subach SMS? - wisniowy13 - 09-03-2015 00:05

@up
Absolutnie pisząc ten temat nie miałem na celu nikogo umoralniać, ani narzucać mu czegokolwiek. Po prostu chciałem się dowiedzieć co o tym sądzą osoby które w tym siedzą, jak i te które nie zarabiają w ten sposób.
Tak jak napisałem, sam zarabiam tym sposobem a czy będę kontynuował czy nie to już inna sprawa.
Chodziło mi tylko o bezsensowność tego typu "wytłumaczenia", jakie pisały niektóre osoby tutaj.