Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. (/Temat-My-Lands-Przyjemne-z-pozytecznym-100027)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - olekn1 - 24-01-2015 18:26

(23-01-2015 13:35)Styler napisał(a):  Tak, od samego początku z tym, że system wygląda następująco:
Najpierw kupujesz te prenumeraty, potem zbierasz do pierwszej zakupionej za zebrane w grze CzP. Dalej już lekko. Wbij z refa i pytaj o co chcesz jak coś. Zajrzyj na pierwszy post, akurat jest konkurs.

Nie będę się pytać za każdym razem o co z czym chodzi... Jeżeli chcesz, żebym był Twoim refem, to musisz dać mi jakiś poradnik, bo jak sam mam wszystko sobie ogarniać, to przynajmniej z miesiąc będę w plecy, a nie chodzi przecież o to, żebym ciągle wpłacał tam kasę... Chociaż, tylko za to dostajesz %

No nic, na razie czytam sobie wiki i gram na angielskim serwerze bez prenumeraty...


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 25-01-2015 16:36

Każda frakcja nastawia się na co innego. Nie da się napisać poradnika do czegoś co można rozegrać na 1000 sposobów.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 27-01-2015 17:24

Jestem już niedaleko od kolejnego milowego kroku w mojej karierze Big Grin Chodzi o aukcje, a mianowicie zaczynałem od odkładania złota do złota aby kupować 10 pereł. W tej chwili biorę udział w takiej aukcja niemal, że codziennie lecz w ciągu kilku dni zamierzam się przerzucić na 20 pereł. Póki co nie pozwalają mi na to magazyny, ale już niedługo powinno się to zmienić.

Kilka wskazówek:
1. Na początku tylko budynki, potem tylko wojsko, następnie magazyny.
2. Nie zapominajcie o badaniach, są bardzo ważne.
3. Jeśli nastawiacie się na zarobek to w późniejszym terminie najlepiej wykupić bohatera handlarza.


412/649 CzP do 1 lutego


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 31-01-2015 17:32

Niestety cel na 1 luty nie został spełniony ale brakowało mi już tylko 200 Czarnych Pereł, więc jest o wiele wiele lepiej niż w poprzednim miesiącu. Liczę że do 1 marca nie tylko uzbieram 649 CzP na darmowe przedłużenie premki ale i odłożę coś na wypłatę.

0/649 CzP do 1 marca



RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 02-02-2015 13:20

Godzinne wydobycie złota w moich miastach:
I. 11 500
I: 1 200

Jak widać jest już dość spore ale to dopiero początek złotej gorączki. Próbuję zrobić wszystko, aby jak najszybciej powiększyć wydobycie w drugim mieście chociaż do połowy pierwszego.

Aktualny ranking w konkursie:
1. thabast
2. Vengar
3. Xzibin1993

65/649 CzP do 1 marca


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 03-02-2015 22:04

Jakiś czas temu wspomniałem o nowości dającej możliwość pozyskania ogromnej ilości CzP. Tutaj możecie zobaczyć w miarę świeżą obstawę Graala (mierz miły na zamiary Big Grin): http://s2.ifotos.pl/img/gralpng_wxnpxea.png

166/649 CzP do 1 marca


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - patryk006 - 05-02-2015 01:18

Na które ruiny już chodzisz ? I ile z nich średnio leci perełek ? ;>


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Styler - 05-02-2015 02:17

Mogę na przejść na 4 już od dawna, ale wolę zostać na 3 bo mniejszy tłok. Najwięcej poleciało mi chyba 7 pereł.


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - Juhas - 06-02-2015 22:26

Za prenumerate trzeba płacić 50zł msc?


RE: My Lands - Przyjemne z pożytecznym. - buri1995 - 07-02-2015 00:03

Zarejestrowałem się ale nie wiem czy z refa czy normalnie Jerk2