Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yennson - 11-04-2014 22:22

Polecam Yoij'jego Big Grin Odpowiada na każde moje pytanie i stara się, aby moja wioska rosła w siłę! Jak na razie zaczynam, ale mam nadzieje że jakiś grosz szybko wpadnie Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - fahamore - 17-04-2014 19:00

witajcie władcy miast w krainie goldentowns, też mam swoje skromne miasteczko od 2 miesięcy i mam wrażenie, że trochę źle się w gierce zaczyna dziać, spada liczba zapisanych ludzików dziennie, spadają ceny surowców rośnie koszt wydobycia golda nawet czasem do 25k każdego surowca, oraz spadający kurs gold/euro, czy moi współgracze nie macie takich odczuć odnoście tej gry?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 17-04-2014 19:31

(17-04-2014 19:00)fahamore napisał(a):  witajcie władcy miast w krainie goldentowns, też mam swoje skromne miasteczko od 2 miesięcy i mam wrażenie, że trochę źle się w gierce zaczyna dziać, spada liczba zapisanych ludzików dziennie, spadają ceny surowców rośnie koszt wydobycia golda nawet czasem do 25k każdego surowca, oraz spadający kurs gold/euro, czy moi współgracze nie macie takich odczuć odnoście tej gry?


ja mam ale nie martw sie Big Grin nie długo bedzie lepiej

zwróć uwagę gold/euro skup sprzedasz ;D cos jest tu nie tak kupno po 3 a sprzedasz po 5 Tongue to nie dziwne ?

co do surowców cały czas sie wąchają normalne

koszty wydobycie hmm jest taki problem ze duzo graczy wydobywa surowce za 128 -256 przez takich graczy wydobycie gold sie nie opłaca ale mozna trafić jeszcze na 6400 i 3200 wiedz nie jest az tak zle ;D jak ktoś potrafi kopać Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - fahamore - 17-04-2014 19:55

Yoji z nadzieją w słowach Smile
obyś miał rację, bo gra jest całkiem przyjemna i nie chłonie zbyt dużo naszego cennego czasu. Może to chwile wypalania się mojego "słomianego ognia" do tej gry Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 17-04-2014 21:50

Gra mi sprawia przyjemność Big Grin graj graj dalej ;D wiesz co pochwale sie, to jest moje miasto SS był robione tydzień temu

za kilka dni znów zrobię SS to pokaże nowe miasto


[Obrazek: Zrzut_ekranu_2014_04_12_14_41_42.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - fahamore - 18-04-2014 06:45

nieźle, i to jest tydzień budowy miasta? ile to kosztowało na start?
btw. całkiem ładne te twoje mieszkańce twojego miasteczka Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 18-04-2014 09:05

w poniedziałek zrobię SS to zobaczysz różnice Big Grin

no trochę zainwestowałem ale teraz spokojnie sobie zarabiam Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 20-04-2014 16:40

Świeża wypłata na święta Smile

[Obrazek: 10nxs3c.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - fahamore - 20-04-2014 19:17

gratulacje xzibin, fajny prezent na zajączka Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kaspirek - 24-04-2014 07:56

http://zarabiam.com/Temat-GOLDENTOWS-48lvl-50zl-89786?pid=885655#pid885655