Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiklik.pl nowy serwis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Multiklik.pl nowy serwis (/Temat-Multiklik-pl-nowy-serwis-52736)



RE: Multiklik.pl nowy serwis - Pablo1979 - 12-05-2012 09:14

(12-05-2012 08:40)wolgen napisał(a):  Ja powinienem dostać, nawet dostalem maila o wysyłce a tu dupendejst juz ponad tydzień Sad(

U mnie to samo no cóż takie życie nie ma się co przejmować w końcu jeszcze nie jedna okazja się trafi życie nie znosi próżni wcześniej czy później pojawi się jakaś strona która pozwoli na tak łatwe wygrywanie głowa do góry, jeżeli jest to porządna firma to przyślą wygrane nagrody Smile


RE: Multiklik.pl nowy serwis - Lukasz36016 - 12-05-2012 09:18

Powiem tak. To co przychodzi z łatwością długo nie potrwa! I się sprawdza. Nie ma nic za darmo


RE: Multiklik.pl nowy serwis - Admin - 14-05-2012 07:20

@up
jak nie ma ? kilkadzieset ludzi dostało czajniki lokówki i inne pierdołySmile


RE: Multiklik.pl nowy serwis - krystian23 - 14-05-2012 14:14

(14-05-2012 07:20)Admin napisał(a):  @up
jak nie ma ? kilkadzieset ludzi dostało czajniki lokówki i inne pierdołySmile

tak może i jest ale zobacz ile to potrwało..
zgadzam się że nie ma nic za darmo, zwłaszcza że jakby rozdawali dalej nagrody byliby na minusie z kasą a takim firmom chodzi o zyski.


RE: Multiklik.pl nowy serwis - Pablo1979 - 14-05-2012 16:51

Dzisiaj dostałem zaległą nagrodę z 2 maja jeszcze mam jedną z 3 maja ciekawe czy jeszcze dostanę czy już raczej lipa Smile
[Obrazek: 1ee63ff7.jpg]


RE: Multiklik.pl nowy serwis - DonHoracy - 14-05-2012 17:04

Ludzie... Ogarnijcie się. Strona chciała zareklamować ten serwis sodomaigomora. Jak widać wyszło im to świetnie. Domena (multiklik) została ładnie wypromowana a teraz przenosi na w/w serwis. Nagrody i tak były od sponsorów a multiklik tylko je rozdawał Wink A przynajmniej tak pisali. Może odpiszą komuś na maila i podadzą oficjalne stanowisko, może strona wróci do życia. Póki co trzeba czekać Wink


RE: Multiklik.pl nowy serwis - Lukasz36016 - 14-05-2012 17:51

Ale mogli by wysłać te nagrody do końca... Kto się zajmuje taką branżą to chyba obliczył ile nagród trzeba i do kiedy... A jak ma robić ludzi w bambuko to niech się za to nie bierze, bo takim czymś opinia o ich serwisach szybko spadnie i wtedy klapa


RE: Multiklik.pl nowy serwis - CrisPL - 14-05-2012 17:58

(14-05-2012 17:51)Lukasz36016 napisał(a):  Ale mogli by wysłać te nagrody do końca... Kto się zajmuje taką branżą to chyba obliczył ile nagród trzeba i do kiedy... A jak ma robić ludzi w bambuko to niech się za to nie bierze, bo takim czymś opinia o ich serwisach szybko spadnie i wtedy klapa

Weź się tak nie burz. Nie zapłaciłeś za to więc nie narzekaj. Zresztą po co ci takie dziadostwo tylko śmietnik w domu robić.


RE: Multiklik.pl nowy serwis - Lukasz36016 - 14-05-2012 20:16

(14-05-2012 17:58)CrisPL napisał(a):  
(14-05-2012 17:51)Lukasz36016 napisał(a):  Ale mogli by wysłać te nagrody do końca... Kto się zajmuje taką branżą to chyba obliczył ile nagród trzeba i do kiedy... A jak ma robić ludzi w bambuko to niech się za to nie bierze, bo takim czymś opinia o ich serwisach szybko spadnie i wtedy klapa

Weź się tak nie burz. Nie zapłaciłeś za to więc nie narzekaj. Zresztą po co ci takie dziadostwo tylko śmietnik w domu robić.


No jak nie patrzeć u mnie poszło 4 sms, czyli 10zł prawie. No i za każdy dzień kiedy kupiłem SMS wygrywałem. Wniosek jest prosty... Za 10 zł dotarły już do mnie 2 nagrody. Perfumy CUBA za min 15zł i badziew do palenia niepotrzebny to już mi się opłaca Wink a jeszcze 2 nagrody


RE: Multiklik.pl nowy serwis - DonHoracy - 15-05-2012 01:41

Dobrze ujęte. Mało wartościowe nagrody a płaczecie tak jakby lockerz wyj*bało was na 10 mac booków. Wniosek jeden, było nie wysyłać tyle smsów Big Grin