Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 01-08-2014 13:36

PMI też im na pewno nie wzrośnie jeśli bezrobocie poszło w góre a płace w dół.


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 01-08-2014 13:41

T/P na eur/usd - 1.35
T/P na usd/jpy - 1.2

Oby się udało! Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - K.O.M.B.E.K - 01-08-2014 13:42

Ale pin bar sie zrobił Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 01-08-2014 13:46

(01-08-2014 13:41)sirkawon napisał(a):  T/P na eur/usd - 1.35
T/P na usd/jpy - 1.2

Oby się udało! Smile

U mnie tak samo.
Co do danych to raczej zwykly zygzak, zeby pokosic SL i otworzyc lepsze pozycje przed kolejnymi danymi i pewnie wieksza korekta bo jednak bezrobocie swoje zrobi, zwlaszcza ze gielda tez ma problemy ostatnio


RE: Od "zera" do miliardera? - K.O.M.B.E.K - 01-08-2014 13:47

dobra na demo miałem kilka pozycji long na dolarze i wyszło ze kupiłem na szczycie tej świecy h4 4
Na razie wyłączam tą platforme jeśli to koniec trendu spadkowego to wcześniej czy poźniej cena skoczy do góry Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 01-08-2014 13:50

Teraz czekać...

Powiem że dziś się nauczyłem że nie warto być w 100% pewien, giełda jest nieprzewidywalna a parametr SL bardzo przydatny Big Grin godzinę temu byłem na +200zł teraz na -60zl

@szybkie kupno jak głowna swieca opadła.. i już na + xD


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 01-08-2014 14:00

(01-08-2014 13:50)As7 napisał(a):  Teraz czekać...

Powiem że dziś się nauczyłem że nie warto być w 100% pewien, giełda jest nieprzewidywalna a parametr SL bardzo przydatny Big Grin godzinę temu byłem na +200zł teraz na -60zl

Nie da się do końca jej przewidzieć. Ja byłem na eur/usd na plusie ponad 900zł, ale nie zamknąłem pozycji i przy spadku nie utrzymał mi się margin lvl i zamknęły się z automatu dwie pozycje po ponad 1800zł jedna. Także czas na odrobienie trochę strat Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 01-08-2014 14:05

Zawsze należy grać max do 200-300% margin lvl ponizej nie otwierac, chyba ze cos jest pewne, tak jak tutaj moje dane Big Grin wiedzialem ze oszukali z pkb zeby podbic dolca na dzisiejsze dane... lobuzy


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 01-08-2014 14:07

(01-08-2014 14:05)Kiljan napisał(a):  Zawsze należy grać max do 200-300% margin lvl ponizej nie otwierac, chyba ze cos jest pewne, tak jak tutaj moje dane Big Grin wiedzialem ze oszukali z pkb zeby podbic dolca na dzisiejsze dane... lobuzy

Wpłacając pieniądze byłem świadomy że za chwilę mogę wszystko stracić. Także teraz liczę że się uda i powoli zacznę odrabiać, a następnie zacznę wychodzić na plus. Każdy kto zaczyna się "bawić" na giełdzie powinien mieć takie podejście.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 01-08-2014 14:20

Jak najbardziej ale tu nie chodzi o to ze sie straci, chodzi o to ze rynek lubi wykaszać SL lub stop out, dlatego zeby nie wypasc z gry lepiej miec taki poziom, jak sa np dane bo wtedy jest po prostu kosmos Tongue

I 5 min do kluczowych danych na dzien dzisiejszy Smile Czy będzie kolejny duży spadek? Oby Smile

Niestety dane dobre, szkoda