Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - Leos2011 - 15-02-2016 11:48

Ciekawe, co się dzieje z tą kasą, której nie zwrócą? Bo to ładne sumki muszą być...


RE: MyPaingAds - hypocrisy - 15-02-2016 11:50

U mnie ostatniego dnia przed zakończeniem sporu ciapak zaproponował częściowy zwrot ~60% wkładu, po dłuższym zastanowieniu przyjąłem, bo lepiej odzyskać część niż nic...Wydaje mi się, że powtórzy się scenariusz z HQ - kto założył spór odpowiednio wcześnie, odzyska wkład bez zbędnych pytań, późniejsze spory PP odrzuci z tego samego powodu - ochrona kupujących nie działa w revshare , tak jak to było w hq...


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 15-02-2016 12:02

Wydaje mi się że raczej czas złożenia sporu nie ma zbytnio znaczenie bo ten cały nara robi co chce. Ja złożyłem 17 stycznia i jakoś mi to za wiele nie pomogło.


RE: MyPaingAds - Leos2011 - 15-02-2016 12:25

(15-02-2016 11:50)hypocrisy napisał(a):  U mnie ostatniego dnia przed zakończeniem sporu ciapak zaproponował częściowy zwrot ~60% wkładu, po dłuższym zastanowieniu przyjąłem, bo lepiej odzyskać część niż nic...Wydaje mi się, że powtórzy się scenariusz z HQ - kto założył spór odpowiednio wcześnie, odzyska wkład bez zbędnych pytań, późniejsze spory PP odrzuci z tego samego powodu - ochrona kupujących nie działa w revshare , tak jak to było w hq...
Ciekawe czy do mnie też się odezwie...Liczę , że nie bo ja małą kwotą wchodziłem ale poczekamy-zobaczymy.


RE: MyPaingAds - WrongWay - 15-02-2016 13:29

Ma ktoś jakiś pomysł co im dać jako "dowód"? Mam czas do 17 lutego... SS'y ze strony? Tylko co niby miałbym na nich pokazać, by to udowodnić i jednocześnie się nie wkopać? Miał ktoś taką sytuację?


RE: MyPaingAds - Oski001 - 15-02-2016 17:09

Co mam zrobić?

Bo od nowa złożyć nie mogę Sad
[Obrazek: 59031987134666458103.jpg]


RE: MyPaingAds - Leos2011 - 15-02-2016 17:18

Uuuuu, cos czuję, że u mnie będzie podobnie, za długo czekałem, by założyć spór Sad


RE: MyPaingAds - Oski001 - 15-02-2016 17:30

I gdzie jest ta opcja "odwołaj" opisana tu: https://www.paypal.com/selfhelp/article/FAQ650 ???


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 15-02-2016 17:34

(15-02-2016 13:29)WrongWay napisał(a):  Ma ktoś jakiś pomysł co im dać jako "dowód"? Mam czas do 17 lutego... SS'y ze strony? Tylko co niby miałbym na nich pokazać, by to udowodnić i jednocześnie się nie wkopać? Miał ktoś taką sytuację?
Ja miałem i wysłałem im 3 pliki. Screen z zakładki "Payment history" pokazujący kwotę jaką wpłaciłem. Do tego dałem takie krótkie oświadczenie ze swoim podpisem no i trzeci screen taki trochę naciągany. Wysłałem to i czekam na odpowiedź. Lepiej się dobrze zastanówcie co im tam wysyłacie, bo jak to mówią "od tej chwili wszystko co powiesz może zostać skierowane przeciwko tobie" Jerk


RE: MyPaingAds - Krechaman - 15-02-2016 18:15

Częściowy zwrot.. walony ciapak. Później to ogarnę.. Jak zwykle na minus z tych programów wychodzę. Teraz PP już nigdzie nie będzie, więc będzie można coś zarobić i żadne szmaty nie będą blokować kasy.