Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 26-12-2014 11:50

Jeśli na smsy wydasz 24 to rozumiem że chcesz wysłać 4 smsy? Dostaniesz za nie aż 6 zł bo za smsa dostaniesz 25% prowizji. Nie lepiej zrobić przelew w banku za 25 zł i Ty dostaniesz 12.5 zł z tego? Bezsensu rozumowanie Smile

Przy tylu klikach na pewno nie zwiększysz swojej średniej jedną prowizją w wysokości 1.5 zł za smsa. Do otrzymania wypłaty uważam że powinieneś mieć średnią 3-4 gr. a ktoś musiał by zrobić przelew na 90 zł z czego dla Ciebie 45 zł może by podniosło średnią o jakieś 2-3 gr.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Blackers - 26-12-2014 12:49

Czyli za same promowanie linku za klik nie da się wypłaci kasy? Musi ktoś wpłacić tak?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 26-12-2014 12:49

Tak.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 26-12-2014 12:53

Blackers

Odpowiedz sobie sam na pytanie. Płacił byś swojemu pracownikowi 5 gr. za ulotkę np. gdybyś zarabiał na nich 1 gr. ? Nie pociągnąłbyś długo bez kredytu na firmę. Oni na początku płacili za kliki bo ja dostałem wypłatę jak miałem 2 gr. Już po ok. 2 tygodniach ktoś miał problem z wypłatą przy średniej 3 gr. Dzisiaj na szczęście mam 12 gr. średnią. Miałem przełączyć sobie na kliki, dobić 1.5 zł, wypłacić 20 zł i dać sobie spokój ale wpadły 2 prowizje i zrobiło się 57.5 zł na koncie. Wypłaty na razie oczekują ale jestem spokojny. Ostatnio wisiały chyba 4 dni i wyszły w końcu Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Blackers - 26-12-2014 12:54

to w takim razie na zysk za kliki [20zł] po 5 groszy to 400 klików, ile trzeba wpłacić, żeby te 20 zł wypłacić? Ktoś moze zarabia na klikach i ma sposób jak z tego wyciagnać


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 26-12-2014 12:57

Promując kliki musisz mieć szczęście że ktoś kliknie i wpłaci akurat bo jeśli nie to zarobisz grosze a średnia Ci spadnie i kasy możesz nie zobaczyć. Mi lepiej opłaca się promować zyski bo z 2 rejestracji wpadło mi 57 zł a dziś już 6 zł bo ktoś wysłał 4 smsy. Nie ma na to odpowiedzi ile ktoś musi wpłacić. Dobrze by było żebyś miał chociaż 4 gr. średnią i wtedy pewnie dostaniesz. Przy 3 gr. też chyba nie powinno być problemu.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Noozer - 26-12-2014 12:57

(26-12-2014 12:54)Blackers napisał(a):  to w takim razie na zysk za kliki [20zł] po 5 groszy to 400 klików, ile trzeba wpłacić, żeby te 20 zł wypłacić? Ktoś moze zarabia na klikach i ma sposób jak z tego wyciagnać

Po prostu zajmij się zarabianiem z prowizji , bardziej opłacalne na dłuższą metę Wink


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 26-12-2014 12:59

Za kliki to możesz brać się jak masz średnią 20 gr. i nic Ci z udziałów nie wpada. Za kliki trochę średnia Ci spadnie ale do 5 gr. to jeszcze daleko. Mając jednak te 5 gr. możesz być pewien że wypłatę dostaniesz a na klikach zarobisz wtedy sporo.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Blackers - 26-12-2014 13:00

A gdzie sie sprawdza średnią?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 26-12-2014 13:02

Pod stawką za klik masz.

[Obrazek: lATnlJR.png]