Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Darven - 12-05-2014 07:42

Wiadomość wysłana Big Grin Liczę na odzew bo chce wreszcie coś zarobić


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Darven - 14-05-2014 10:31

2 dni minęły i póki co brak odpwiedzi na mailu, PW


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 14-05-2014 12:52

Na PW nie pomagam o czym pisałem nie raz. Na e-mailu nie mam wiadomości na którą bym nie odpisał, więc ne wiem gdzie to wysyłałeś, albo jak. Spróbuj z innego e-maila.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - 8gruzin8 - 15-05-2014 12:47

(14-05-2014 12:52)Diqtion napisał(a):  Na e-mailu nie mam wiadomości na którą bym nie odpisał,...

jest,.... ta ode mnie


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 15-05-2014 13:00

Miałem raczej na myśli wiadomości od których minęły 24h i nie dostały odpowiedzi.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Maniero - 15-05-2014 14:54

Widze nadal budujesz imperium refów.. Wszyscy do Ciebie garną, lecz jako mentor nie przekazujesz żadnej wiedzy a tylko zarabiasz z ludzi dodatkowe $$ no i ten nieszczęsny FC który nie potrafi nawet upilnować własnej bazy danych.. ech Sad


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 15-05-2014 17:33

Nie wymagam rejestracji z reffa, pomagam każdemu kto zarabia w FireCash więc idź płacz gdzie indziej, bo tutaj nikt nie buduje "imperium refów".


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Maniero - 15-05-2014 22:27

Nie płacze, tylko teraz po 1,5 roku jak sobie pomysle jakie cenne "rady" dajesz świeżakom to aż mi sie śmiać chce ;> aa.. Nadal zarabiasz tysiace na naked_Diqition.jpg czy jak to bylo?

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalk


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - 8gruzin8 - 15-05-2014 23:02

(15-05-2014 13:00)Diqtion napisał(a):  Miałem raczej na myśli wiadomości od których minęły 24h i nie dostały odpowiedzi.
sorki zwracam honor - to ja nie sprawdzilem, że puściłeś odpowiedź. Wszystko ok.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - 8gruzin8 - 21-05-2014 22:02

Czekam już chyba 6 dni na jakąkolwiek odpowiedź. Ta którą ostatnio dostałem nie była odpowiedzią a jedynie odepchnięciem tematu i przesunięciem go w czasie ... niestety nie wiem do kiedy.