Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 22-07-2019 09:13

Może z drugiej strony warto nauczyć niektóre osoby czytania wcześniejszych postów by zapoznali się z tematem bo często w kółko jest wałkowane to samo pytanie Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 22-07-2019 10:13

"Ludzie, którzy wejdą w ten wątek zapewne w dużej mierze nie będą czytać 70 stron, tylko ostatnie, więc akurat zobaczą, że warto się za to brać"

Niby tak, ale tutaj jest walka o miejsca, aby oglądać streamy. Kilka pierwszych osób zarobi (mówię tutaj głównie o ofertach 25x10, gdzie najczęściej limit wynosi 12), a reszta zostanie z niczym. Im więcej osób dołączy, tym większa konkurencja, czyli większe szanse, że zarobimy mniej.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Henry50 - 22-07-2019 11:00

No to co, zamykać wątek, usunąć go i zostajemy tylko my, żeby nikt więcej nie dołączył Big Grin Jak dla mnie spoko opcja Tongue


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 22-07-2019 11:20

Pisać tylko o aktualizacjach i ewentualnie problemach związanych ze stroną :] i git.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - etner - 22-07-2019 11:31

"Ludzie, którzy wejdą w ten wątek zapewne w dużej mierze nie będą czytać 70 stron, tylko ostatnie, więc akurat zobaczą, że warto się za to brać"

można mieć co do tego wątpliwości, z jeszcze innego względu.
bo jeśli istnieje tak ogromna obawa, ażeby zainwestować 40 zł w funkcjonującą i wypłacającą stronę
(o czym co chwilę, ktoś tu informuje), to należałoby się zastanowić czy sensem pieniądza/zarabiania jest kiszenie ów w zapoconej kieszeni,
liczenie, że sam przyjdzie w nocy nieproszony, wsunie się pod poduszkę i odtąd będzie grał nam hejnały co rano...?
czy wszelako rzeczy mają się odwrotnie i samemu trza się o nań postarać.
a starań tu nie widać, raczej oczekiwanie na hejnały.

i skoro, de facto jest to forum o zarabianiu w dodatku nie na etacie, to taka postawa bardzo kontrastuje. tym bardziej,
gdy w tle jeszcze słychać marudzenia jak to mało ofert bez premki...
nawiedzona to logika, ale jak to w dżungli: silniejsi zjadają słabszych, a skąpi nie zarabiają.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - chmiel2001 - 22-07-2019 14:41

(22-07-2019 06:35)Henry50 napisał(a):  Dzisiaj już 6,90. Wczoraj o 15 pisałem, że mam 5,04? A jeszcze 8:00 nie ma.

(22-07-2019 11:00)Henry50 napisał(a):  No to co, zamykać wątek, usunąć go i zostajemy tylko my, żeby nikt więcej nie dołączył Big Grin Jak dla mnie spoko opcja Tongue

Polecam dziennik pracy, tam można się rozpisywać, ile to się nie zarobiło codziennie i nawet co godzinę.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Henry50 - 23-07-2019 06:22

Dobra, nie napiszę więcej ile mam. Mam nadzieję, że to Was wszystkich zadowoli i będziecie mogli wieść już spokojne, forumowe życie Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - mi3ciu - 23-07-2019 08:24

Wiecie czemu mi nie nabija żadnych pkt?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 23-07-2019 08:55

(23-07-2019 08:24)mi3ciu napisał(a):  Wiecie czemu mi nie nabija żadnych pkt?

A oglądasz odpowiednią ilość minut ? I prawidlowo zamykasz okienko ?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - zabada1990 - 23-07-2019 10:05

dostaliscie wyplaty wczoraj mi suport pisal ze rano beda wyplacac