Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 01-08-2014 09:37

(01-08-2014 09:33)K.O.M.B.E.K napisał(a):  Dzisiaj pierwszy piątek miesiąca Wink
Duża dawka danych dla dolara,co o tym sądzicie?

Póki co lipne dane dla euro.. Oby dolar w końcu oberwał Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 01-08-2014 09:38

Dane z euro dzisiaj akurat są kompletnie nieistotne, ważne jest to czy dolar po 14 się osłabi czy umocni, prognozy na dolca są dosyć dobre jednak zobaczymy jak wyjdzie.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 01-08-2014 09:41

Czyli według prognoz dziś dolar powinien się umocnić ale w poniedziałek powinna być pierwsza korekta na EUR/USD.


RE: Od "zera" do miliardera? - morawcik - 01-08-2014 09:42

Wszystko zależy od tego jak "dobre" będą te dane


RE: Od "zera" do miliardera? - K.O.M.B.E.K - 01-08-2014 09:47

Dane raczej mają krótkoterminowy wpływ na ceny więc jak na wykresie cena idzie w kierunku wsparcia to pewnie dojdzie Wink
Jak ktoś ma innych pogląd niech sie wypowie Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 01-08-2014 09:47

Akurat może być różnie bo płace mają takie skoki i być może zjadą na ok 210-220, lecz możliwy jest też pułap 250. Moim zdaniem jeśli dane beda dobre to bedzie zjazd w dół i rozpoczniemy korekte lub też mimo dobrych danych może być od razu korekta 1-2 dniowa potem zjazd.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 01-08-2014 09:53

Korekta będzie, tylko czy dziś po danych czy dopiero w poniedziałek.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 01-08-2014 09:59

Ja bym obstawiał dzisiejszy dzień, bo piątki zazwyczaj są leniwe, więc taki zonk byłby na miejscu.


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 01-08-2014 10:34

Kiljan mam pytanie co do oporów i wsparć...

Są to stałe wytyczne które mogę nanieść sobie na wykres np. EUR/Dolar ? Chodzi mi o to że jeżeli... przypuśćmy para eur/dolar przełamie wsparcie istotne na np. 1.3200 i pójdzie w dół, to to wsparcie istotne później robi się jako opór jeżeli euro będzie chciało przebić tą granice ?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 01-08-2014 10:37

Wsparcia i opory zmieniają się wraz z notowaniami, to jest po prostu wyliczane, ale nie ma co sie sugerowac tym bo jesli przekroczy te 1.32 to w 99% nie pojdzie alej w dol jesli zlamie ten poziom, to jest bardziej do ustawiania sobie TP, jak dojdzie do wsparcia czy oporu to wtedy warto zamykac.

ja tam wchodze w spadek USD/JPY