Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cplead.pl- szybki zarobek :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cplead.pl- szybki zarobek :) (/Temat-Cplead-pl-szybki-zarobek-61905)



RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - elbowndg - 27-03-2013 20:29

Ok dzieki za info bo robie dziennie sobie okolo 15zl i nie chcialbym zeby po miesiacu jak bede mial 400zl dostac wala ;D


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 27-03-2013 20:48

Powinni wypłacić, tak jak zawsze to robili Big Grin


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - muniek11 - 28-03-2013 13:45

Poszło z refa ;]


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 28-03-2013 15:37

Życzę owocnego zarobku Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - elbowndg - 29-03-2013 11:18

A ja mam teraz inne pytanie a moze i problem nie pytanie. Używam hotspot shielda do zmiany ip ale chyba juz mi zaczyna brakować ip bo po 50% resetow ip mam juz wykonana akcje. Macie na to jakies sposoby? Uzywacie jakis innych programow do zmiany ip?

PS. w razie glupich propozycji tak czyszcze ciasteczka.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Oliwa98 - 29-03-2013 11:28

(29-03-2013 11:18)elbowndg napisał(a):  A ja mam teraz inne pytanie a moze i problem nie pytanie. Używam hotspot shielda do zmiany ip ale chyba juz mi zaczyna brakować ip bo po 50% resetow ip mam juz wykonana akcje. Macie na to jakies sposoby? Uzywacie jakis innych programow do zmiany ip?

PS. w razie glupich propozycji tak czyszcze ciasteczka.

Info ze strony Cplead:
Drodzy Użytkownicy, w związku z coraz bardziej skrupulatnymi weryfikacjami Leadów przez Reklamodawców pragniemy przypomnieć, iż przeważająca większość dostępnych Akcji nie jest dostępna z zagranicznych IP!

Czyli nie będzie szło robić akcji ze zmiennych IP Sad


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - elbowndg - 29-03-2013 11:35

Nie zrozumiałeś chyba Wink Idzie to robić, bo średnio w 50% mam dostepne te akcje i moge je robic, jednak w drugiej połowie trafiam na IP które już kiedyś miałem i robiłem z niego akcje przez co nie moge jej znowu wykonać...


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 29-03-2013 11:36

Z tego co wiem to tylko Fashiondays nie można robić z zagranicznego Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - miniek9090 - 29-03-2013 11:45

a co z akcją BPH , można z zagranicznych ?


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - elbowndg - 29-03-2013 11:51

To jak ma ktos jakis sposob na te ip? bo zarobilem niecale 50zl i juz ip sie praktycznie pokonczyly. Jesli ktos mi pomoze to moge sie zarejestrowac z refa (ale po wypłacie za te taski) także jakby ktos chciał to niech da znac.