Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - XxGroszekxX - 06-07-2012 08:16

szpilmen powiedz dlaczego nie działają te oferty w.t.partnerski i Test IQ and o kondycji nigdy juz nie będą działać czy co ?? bo przez to nie mozna robic ofert bo z niczego innego nie zalicza tylko ze sephory dam wejdzie nie raz.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - kolegaZPracy - 06-07-2012 09:59

Pomocy, mnie nic nie zlicza od 2 dni. Czy tylko ja mam ten problem?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 06-07-2012 11:25

Zapraszam do testowania demo konta.
Nick: ppadownload
Hasło: ppadownload


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - damianus627 - 06-07-2012 11:46

Zalicza na firecash ofertę za 1,43$!!!


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - XxGroszekxX - 06-07-2012 12:20

jaka to oferta ??


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - XxGroszekxX - 06-07-2012 12:23

szpilmen do czego ma byc to demo konto ?? Big Grin


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 06-07-2012 13:13

(06-07-2012 12:23)XxGroszekxX napisał(a):  szpilmen do czego ma byc to demo konto ?? Big Grin

Aby każdy nie zarejestrowany mógł zobaczyć jak wygląda strona i zasadę jej działania


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - FastUP - 06-07-2012 13:28

szpilmen może by tak zrobić żeby każdy użytkownik miał 1 link na CB i FC, tak przynajmniej każdy miał by taką samą szanse na pobranie


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - kolegaZPracy - 06-07-2012 14:49

Ja już 3 starter z rzędu sprawdzam i nic nie działa, nic nie pobiera, nie mogę od 2 dni żadnego punkta wbić. Wcześniej dało radę więc to nie moja wina. Pisałem do cb i fc ale nic nie odpisują. To musi być wina stałego IP bo inaczej tego wytłumaczyć nie mogę. Mam numery z Heyah. Myślałem, że na następny dzień spróbuje i będzie git ale dalej to samo i nic nie rusza do przodu. Dodam, że po każdej ofercie czekam 6min i usuwam ciastka, historie wszystko co jest w przeglądarce. Sprawdzałem na chrome i firefox i nie wiem co jeszcze mogę sprawdzić. POMOCY plzz


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - n1000 - 06-07-2012 15:06

Lepiej już chyba promować pliki samemu, a nie w ten sposób Wink