Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 29-09-2012 18:32

hahaha a ja miałem dziś kolejne naliczenie Smile normalnie szok Smile naliczylo mi aż jeden panel 14centów i zakonczylo żółty panel hehehe ciekawe czy po weekendzie cos normalnie naliczy bo tak samo jak u kolegi zielone u mnie cztery stoją od tygodnia brakuje po 10-12$ ;/


RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 29-09-2012 18:34

A ktoś wiek co z tymi wypłatami, które były zlecone przed 13.09? bo zleciłem wypłatę 10.09 i cały czas wisi, pisali że po 13.09 będą cofnięte, ale te które były wcześniej zlecone nic, a teraz nie da się anulować i cały czas mi wisi pending;/


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 29-09-2012 18:40

Te przed 13.09 zostaną w poniedziałek wypłacone a te co po 13.09 zostaną w poniedziałek cofnięte.


RE: Bannersbroker.com - Elite - 01-10-2012 12:24

Kolejna aktualizacja, ale nie jest tak gruba jak to miało być podobno po weekendzie.
Wiedzę że coś na e-wallet ruszyło, tylko nie mogę się dopatrzeć jakie panele dały $$


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 01-10-2012 15:38

Elite
To samo, dość slaba ta aktualizacja, mi dalej zielone stoją.,.


RE: Bannersbroker.com - sztefan222 - 01-10-2012 17:05

Witam
Szukam osoby która wprowadzi mnie w ten system. Na razie jestem tylko w PC ale chciałbym mieć jakąś alternatywę w razie upadku. Chciałbym zainwestować około 200$ - na początek.

@edit:
Już nieaktualne.


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 01-10-2012 19:14

"Support bedzie dzwonil do czlonkow BB w sprawie potwierdzenia wyplaty na PAYZA i STP. Po potwierdzoniu tranzakcji i kwoty bedzie puszczone zlecenie wyplaty.

W czasie weekendu na strone Banners Broker zostal wyslany lawinowy traffic. To jest atak DDOS. Hakerzy probuja zablokowac strone do logowania poprzez wysylanie duzej ilosci trafficu. Dlatego strona czasami jest niedostepna. Hakerzy wysylaja ruch w ilosci 10000 co 2 sekundy

Byl problem w czasie weekendu przez 30 minut. Kiedy członek BB kupowal pakiet mogl nie dostac paneli. Bedzie to rozwiazane jeszcze dzisiaj


Engine pracowal w zeszlym tygodniu. Porzez problemy z bezpieczenstwem moglismy zauwazyc dziwne zachowania paneli, jak i czas ich zamykania. Mozecie byc pewni ze panele beda sie normalnie zamykac wedlug czasow odpowiednich dla paneli.

ORGANIC TRAFFIC - nie moze byc uzywany w programach do generowania trafficu ( Traffic Exchange, Roboty, TORy, wyklikiwania sobie wzajemnie linkow, itp). Kazdy czlonek ktory bedzie na tym złapany bedzie mial zamkniete konto BB. Banners Broker zaczeło sprawdzac w jaki sposob jest zdobywany traffic bo mogą to monitorować ( moga sprawdzic czy na link weszla osoba czy automat lub robot ). Do promocji organic traffic mozemy używać portali spolecznosciowych lub emaili.

Wyplaty dla publisherow beda mozliwe od przyszlego miesiaca, wiecej detali wkrótce.

Dziwne zachowania na stronie są powodem atakow, spowodowalo to kilka nieprawidlowosci na stronie,ale mamy to pod kontrola. Wystarczy odświeżać strone. "


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 01-10-2012 20:13

Support bedzie dzwonil do czlonkow BB w sprawie potwierdzenia wyplaty na PAYZA i STP. Po potwierdzoniu tranzakcji i kwoty bedzie puszczone zlecenie wyplaty.

To skandal, co może jeszcze skan soczewki oka a potem analiza DNA? Tylko żeby oddalić wypłaty..


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 02-10-2012 10:20

co do wypłat na karte BB to dopiero zauważyłem że wyplaty w serwisie BB nadal są jako oczekujące , a jak zalogowałem się do obsługi karty BB to okazało się ze fundusze są już na karcie Smile


RE: Bannersbroker.com - startchips - 02-10-2012 14:33

Ludzie zawsze wam wypłacali, a nagle jakieś mają małe problemy, i od razu robicie problemy, o wypłaty. Trza czekać. Bo pisaniem i tak nie zrobicie nic.