Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - p4r3k - 10-02-2016 11:32

jedyny błedem to jest ze zabardzo ludzie sie rozpisuja w opisie sporu a tam wystarczy jedno tresciwe zdanie Smile przez to wszystko potem macie takie akcje ;]
a jak tam ludzie którzy odtrzymali zwrot tez konta i ap nietkniete Smile?


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 10-02-2016 12:39

(09-02-2016 23:45)bartus2278 napisał(a):  BiznesMan wymyśliłeś coś? :-) bo może się wielu osobom to przydać :-D bo jak wielu zauważa pan Nara przestaje mieć skrupuły choć wcześniej mówił co innego Jerk

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Wymyśliłem zdaje sobie sprawę, że cała sytuacja trochę z mojej winy. Ale nie dam cwaniakowi satysfakcji. Napisałem krótkie oświadczenie na temat całej sprawy podpisałem się imieniem i nazwiskiem i wysłałem im jako plik graficzny Idea . Do tego wrzuciłem jeszcze dwa screeny ze strony, jeden z "Payment History" pokazujący kwotę jaką wpłaciłem, a drugi trochę naciągany z liczbą zakupionych paczek i kwotą zarobioną na nich (że niby nie pracują). Jak to przejdzie Jerk to chętnie pomogę każdemu w takiej samej sytuacji.


RE: MyPaingAds - Bonezz - 10-02-2016 12:44

Jako że pokazałeś że paczki ci nie naliczają to chyba strzliłeś sobie w kolano. Od razu z miejsca odpiszą ci że ich zwroty nie obejmują tego typu sporów.


RE: MyPaingAds - Krechaman - 10-02-2016 13:14

Dokładnie, to usługa REKLAMOWA, nie piramida - oczywiście wg. regulaminu. Zgadzałeś się na to, że nie będziesz miał zwrotu przy rejestracji i kupowaniu paczek. Jeśli Ci oddadzą hajs to jesteś cholernym szczęściarzem.


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 10-02-2016 14:29

Zależy jak to będą interpretować nie pokazałem im "zakładki" My Statistics. Myślę, że w tym kontekście w jakim im to pokazałem to może zadziałać. Okaże się wkrótce. Przecież prawie każdy co w to wchodził wiedział na co się pisze ja też. Teraz tylko chodzi o to żeby zminimalizować straty. A idąc twoim tokiem myślenia Krechaman to w takim razie nikt nie powinien dostać zwrotu.


RE: MyPaingAds - bloger - 10-02-2016 20:05

Jest ktoś, kto naprawdę czeka na restart MPA? Czy wszyscy już poszli w spory?


RE: MyPaingAds - WrongWay - 10-02-2016 22:54

Po tym co odwala admin to wątpię, by ktoś jeszcze był na tyle głupi facepalm


RE: MyPaingAds - kernst - 11-02-2016 19:28

Ja czekam na restart Wink Bez pp pociagnie dlugo, zwlaszcza ze w zadnym teraz programie nie bedzie pp a tu chociaz admin w miare "uczciwy" Ps. Wrongway nie jestem glupcem, a dokladnie analizuje to co dzieje sie w hyipach.


RE: MyPaingAds - bloger - 11-02-2016 20:05

(11-02-2016 19:28)kernst napisał(a):  Ja czekam na restart Wink Bez pp pociagnie dlugo, zwlaszcza ze w zadnym teraz programie nie bedzie pp a tu chociaz admin w miare "uczciwy" Ps. Wrongway nie jestem glupcem, a dokladnie analizuje to co dzieje sie w hyipach.

Ale czekasz z tym, co tam masz czy z nastawieniem, że zaczniesz wszystko od nowa?


RE: MyPaingAds - Krechaman - 11-02-2016 20:13

Jeśli program wstanie bez PP to czemu nie, można wbić jeszcze raz Wink