Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - smolen222 - 18-12-2014 09:45

Jak ma się wykupienie filtra do dziennych naliczeń:
Przykładowo dzienne naliczenie w grupie to 0,40$, ustawiam filtr na 0,20$ - oznacza to, że otrzymam maksymalnie 2 reklamy po 0,20$ ?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - morawcik - 18-12-2014 10:09

Oznacza to, że jak trafią ci się reklamy poniżej 0,20$ to ich nie otrzymasz i twoje naliczenie będzie mniejsze niż 0,40$


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Dramer - 18-12-2014 13:06

Moja rekordowa reklama był za 0,05$ Jerk2


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - olszes - 18-12-2014 15:06

reinwestycja polega na tym, że za każdy zarobiony 1$ kupuje od razu paczkę reklam, czy może lepiej uzbierać więcej niż 1$ ?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - qpon83 - 18-12-2014 15:37

(18-12-2014 15:06)olszes napisał(a):  reinwestycja polega na tym, że za każdy zarobiony 1$ kupuje od razu paczkę reklam, czy może lepiej uzbierać więcej niż 1$ ?

Zależy od Ciebie i Twojej strategii.
Najlepiej reinwestować tak, żeby nie spaść do niższej grupy.
Jeśli zaczynasz od zera, bez inwestycji własnej, to cały czas reinwestuj, dopóki nie osiągniesz żądanego pułapu.
Kiedy już jesteśmy w grupie, która nas interesuje, to żeby się w niej utrzymać i nie spaść niżej, powinniśmy około 70% dziennych zarobków reinwestować, a resztę możemy sobie wypłacić.
To takie podstawy, a tak jak na początku pisałem, cała strategia jest indywidualną sprawą.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - olszes - 18-12-2014 15:41

Lepiej być w górnej, czy dolnej granicy grupy ? Jest jakaś różnica ?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - smolen222 - 18-12-2014 16:46

(18-12-2014 13:06)Dramer napisał(a):  Moja rekordowa reklama był za 0,05$ Jerk2
Ja w 1 grupie miałem max 0,10$, a z recyklingu 1$ Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - kuleczkan - 18-12-2014 17:05

czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie, bo mam 2 konta w PV jedno dostałem z wszystkimi danymi oraz pytaniem zabezpieczającym, jest już przerejestrowane na mnie. Ale chciałbym 130$ które mam na tym koncie w perfektmoney przenieść na drugie konto czy to oznacza, że muszę zainwestować najpierw w kampanie reklamową czy może mogę już je przenieść np na moje konto PayPal?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - qpon83 - 18-12-2014 17:05

(18-12-2014 15:41)olszes napisał(a):  Lepiej być w górnej, czy dolnej granicy grupy ? Jest jakaś różnica ?

Najlepiej pośrodku Jerk
Ja się trzymam nad dolną granicą mojej grupy.
Na tyle, żeby po naliczeniu nie spaść i reinwestuję tyle, żeby się na takim poziomie utrzymać, a resztę odkładam do wypłaty, żeby się zwrócił mój mizerny wkład.
Do następnej grupy mam daleko, ale gdybym był w górnej granicy swojej grupy, to dążyłbym do tego, żeby się znaleźć w wyższej.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - SkagGully - 20-12-2014 20:09

Wam też wyskakuje czasem informacja o błędzie?

[Obrazek: paid_error.jpg]