Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - XxGroszekxX - 05-07-2012 07:59

szpilmen od wczoraj nie wyczyściło mi ofert które robiłem cały czas mam 5/5 weź coś zrób z tym bo nie mogę następnych ofert wykonywać..


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - kometix - 05-07-2012 09:09

Dzisiaj z 7 wypełnionych ofert udało mi się ściągnąć jedynie jeden plik. O co tu chodzi?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 05-07-2012 11:11

(05-07-2012 07:59)XxGroszekxX napisał(a):  szpilmen od wczoraj nie wyczyściło mi ofert które robiłem cały czas mam 5/5 weź coś zrób z tym bo nie mogę następnych ofert wykonywać..

Naprawione, wczoraj posypał się na chwile serwer i skrypt nie ruszył od razu.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - ibra1906 - 05-07-2012 11:49

mi kiedyś na starterze heyah weszło 3 oferty, dziś na orange na 4 robione żadna mimo że przy każdej przychodziły sms-y że usługa aktywna..


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - camperndm - 05-07-2012 13:06

Powie mi ktoś jakie oferty robić teraz dla firecash? Nie ma już 'W jakiej jesteś kondycji' a szkoda mi starterów


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - FastUP - 05-07-2012 13:24

Dwa nieprawidłowe kody na CashBuzz...co to ma być ?...


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - XxGroszekxX - 05-07-2012 13:26

wql mi nawet IQ nie chce dzialac i wielki test partnerski, o co biega ? czy juz wcale nie beda dzialac ??


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - damianus627 - 05-07-2012 13:43

wycofują ofert jak robicie wszyscy na zerowych starterach i dodatkowo z jednego IP.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - sedor - 05-07-2012 14:33

mi po upgradzie na 10 prób weszła jedna oferta. jakby tego było mało wpisując kod z tej jednej jedynej okazało się, że jest on błędny Lol


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - kolegaZPracy - 05-07-2012 16:00

mi tak samo coś kiepsko, dziś jeszcze żadnego pliku mi nie pobrało, dobrze, że ktoś pobrał 3 moje ;D