Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! (/Temat-Refback-Sniecha-v2-ZAPRASZAM-24770)



- doiy - 26-01-2009 18:39

Tak na daily. Nad reklamami jest napisane, że jeśli wczoraj nie wyklikałeś chociaż 1 to nie dostaniesz klików poleconych dzisiaj.


- Sniechu - 26-01-2009 20:09

doiy napisał(a):Tak na daily. Nad reklamami jest napisane, że jeśli wczoraj nie wyklikałeś chociaż 1 to nie dostaniesz klików poleconych dzisiaj.

Rzeczywiście, jest tak napisane, ale zaliczyło mi Wasze kliki dzisiaj.
Zaktualizowałem statystyki i dodałem notkę, że w ThePayBux i DailyBux nie będę już musiał aktualizować, ponieważ do obydwu wstawiłem bannery, na których zawarta jest informacja o moim stanie konta w tych firmach. Będzie to lepsze rozwiązanie i zawsze aktualne.

Chciałem wypożyczyć w ThePayBux 10 refków za 3$, ale przeczytałem na forum, że jednemu gościowi żaden nie kliknął, więc się wstrzymam... :roll:

Oto kilka informacji o DailyBux od admina:

Cytat:Here is a little information about cashouts.

Min. cashout is $3.00
There is no cashout max at the moment.
All cashouts except the first are instant.
The reason the first cashout ain't instant is, we need to validate your account, check for fake referrals and so on.

The cashout will be opened at 22:00 / 10 PM to night (server time). If our cashout per day is bigger than what we earn per day in the future, we will close instant cashout and payment will be set to 1hour-10days.
And referral clicks will be set down to $0.004 for standard members & $0.008 for premium members.

Hope you understand, thanks.

Cytat:Trochę informacji o wypłatach:

Minimum do wypłaty $3.00
W tej chwili nie ma maksymalnych progów wypłaty.
Wszystkie wypłaty oprócz pierwszej są natychmiastowe.
Spowodowane jest to tym, że musimy potwierdzić Twoje konto, sprawdzić pod kątem fałszywych poleconych itp.

Wypłaty będą otwarte od 22:00/10 PM czasu serwera (ten sam czas co w Polsce :-)). Jeśli wypłaty w ciągu dnia przekroczą nasze dzienne zarobki, zamkniemy natychmiastowe wypłaty i będziemy płacić od 1 godziny - 10 dni.

Wartość kliku poleconego będzie wtedy zmniejszona do 0.004$ dla standardowych użytkowników i do 0.008$ dla użytkowników premiowanych.

Jak widzicie musimy szybko dojść do wypłaty, bo później może być problem z wyciągnięciem kasy z tego buxa, więc zachęcam do rejestracji...


- doiy - 26-01-2009 22:06

Heh, mówią, że przy pierwszej wypłacie będą sprawdzać czy ktoś nie oszukuje, ale nic nie mówią o drugiej. :idea:


- piechu - 27-01-2009 23:33

bo pewnie nie bedzie :->


- Sniechu - 29-01-2009 19:35

Dodałem do refbacku dosyć nową firmę, która powstała kilka dni temu. Chodzi o Infinite Bux!

Firma płaci, są dowody na forum, warunki to:

Klik: 1c
Polecony: 0.5c
Wypłata od 3$ na AP INSTANT!
Teraz jest 5 reklam.

Zachęcam do rejestracji, im więcej osób się zapisze, tym większe prawdopodobieństwo na wypłatę z buxa (przy mniejszej ilości osób możemy nie zdążyć).

[b:-|633f54a31]Wyrzucam ThePayBux z refbacku! Bux nie działa, jest prawie pewne, że już nie wróci. Jak wróci, dam go znowu do refbacku.[/b:-|633f54a31]

[color=red:-|633f54a31][b:-|633f54a31]UWAGA!!! Z uwagi na to, że nie wyklikałem w Infinite bux reklam wczoraj (niby jak miałem to zrobić) Wasze dzisiejsze kliki nie wliczą się do refbacku, ponieważ bux mi za nie nie zapłaci![/b:-|633f54a31][/color:-|633f54a31]

[color=blue:-|633f54a31]Aha, okazało się, że dingobux zaczął znowu płacić!!! :mrgreen:
W każdej chwili możecie otrzymać swój refback, jeśli tylko uda mi się wypłacić. :mrgreen: [/color:-|633f54a31]


- mala1969 - 29-01-2009 20:04

zapisana w infinitebux :-)


- Sniechu - 29-01-2009 20:07

[b:-|41bb2d273]mala1969[/b:-|41bb2d273], potwierdzam i zapraszam następnych. :-)


- doiy - 29-01-2009 22:56

Zapisany w nieskończoność na Bahamach :lol:


- Sniechu - 30-01-2009 09:58

doiy, potwierdzam!
ThePayBux jednak wrócił, czyli przywracam go do refbacku! :-)


- doiy - 30-01-2009 12:11

Na Bahamach mnie jeszcze dopisz :->