Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - hypocrisy - 07-02-2016 13:34

Łap gotowca, chyba większość go wykorzystała
(05-02-2016 09:45)skibixd napisał(a):  Bartus, łap.
[Obrazek: cy7zb7mh3f3x.png]

Ogólnie, usługa nie została dostarczona zgodnie z wcześniejszymi założeniami, nie pisz tylko że miałeś zarobić a nie zarobiłeś czy coś takiego bo to strzał w kolano Big Grin


RE: MyPaingAds - shem - 08-02-2016 13:07

Wiadomośc od paypala na jeden z wielu sporów
"Uday Advertising Services has offered you a partial refund of $40.00 USD to resolve this claim."
..ktos juz walczył dalej? mam jeszcze troche czasu na akceptacje albo dalsze cisniecie Udaya

dzieki


RE: MyPaingAds - WrongWay - 08-02-2016 13:11

Ja jestem w trakcie Smile Do 3 marca mają rozwiązać lub poprosić o dodatkowe info, aczkolwiek mam nadzieję, że stanie się to szybciej. Na Twoim miejscu bym dalej cisnął, mnie nie zadowala częściowy zwrot. Zwłaszcza, że grosza z tego jego programu nie wyciągnąłem.

Krótko mówiąc - temu panu mówimy już "nara" Jerk2


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 08-02-2016 18:34

Panowie ja mam taki problem. Otóż po rozpatrzeniu sporu przez PP otrzymałem dziś wiadomość o takiej treści "Prosimy o przesłanie nam jakiegoś dowodu potwierdzającego, że towar otrzymany przez Pana nie jest zgodny z opisem ( zrzuty z ekranu, maile, inne). " Nie wiem teraz za bardzo co mam zrobić. Chyba trochę źle zinterpretowali moje uzasadnienia : (Substytut, Przedmiot wrażliwy na upływ czasu nadszedł spóźniony, Całkowicie inna usługa lub wydarzenie). Trochę zawaliłem sprawę bo podałem za dużo powodów. Teraz mam tylko możliwość wysłania screena i opisu do niego max 60 znaków. Na odpowiedź mam 3 dni (do 11 lutego) Co byście mi poradzili teraz zrobić ?


RE: MyPaingAds - Krechaman - 08-02-2016 20:19

O kurka. Czegoś takiego nie miałem jeszcze. Raz odzyskałem full, raz nic. Wykorzystaj pkt. banerów, pokaż screena, że nie masz tylu wyświetleń swojej reklamy ile zakupiłeś. Odłącz neta i wyślij screena, że strona nie działa, nie wiem Big Grin Kombinuj dziewczyno.


RE: MyPaingAds - chincyk - 08-02-2016 20:24

Ja również wygrałem spór i czekam na zwrot kasy Big Grin


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 08-02-2016 21:13

Najlepsze pomysły nagradzam reputem Big Grin Mógł byś mi Krechaman na pw bardziej szczegółowo opisać tą metodę z punktami. Naprawdę jestem lekko zdesperowany bo mam tylko 3 dni na odpowiedź, a nie tak jak ten cały nara 10 dni.


RE: MyPaingAds - wichos69 - 09-02-2016 18:46

Mnie Uday również chce wydymać na kasę i proponuje mi częściowy zwrot, gdzie nie wypłaciłem ani centa z MPA. Gratuluję podejścia adminowi, tego się nie spodziewałem, że śmieszny ciapaty grubasek będzie próbował coś jeszcze na tym ugrać.

No ale jak widać hajsu brakuje, stan konta się nie zgadza to trzeba jakoś kasę zatrzymać.

Oto co napisał admin, miał czas do 8ego odpowiedział 9ego ale PP to nie przeszkadza przecież ja jakbym musiał dać znać do 8ego i bym się nie odezwał to by z miejsca sprawę zamknęli.

"We offer a partial refund of $30 based on available balance in our PayPal a/c and we request U to accept the same.We make a sincere apology for any monetary losses incurred and hope U can earn them back in future with MPA again.Thanks. -Admin, MPA."

Żeby było śmieszniej, wpłacałem kasę na 3 raty, nie ma jakieś z góry narzuconej kwoty, raz odda połowę raz odda 70%.


RE: MyPaingAds - WrongWay - 09-02-2016 20:01

(09-02-2016 18:46)wichos69 napisał(a):  Mnie Uday również chce wydymać na kasę i proponuje mi częściowy zwrot, gdzie nie wypłaciłem ani centa z MPA. Gratuluję podejścia adminowi, tego się nie spodziewałem, że śmieszny ciapaty grubasek będzie próbował coś jeszcze na tym ugrać.

No ale jak widać hajsu brakuje, stan konta się nie zgadza to trzeba jakoś kasę zatrzymać.

Oto co napisał admin, miał czas do 8ego odpowiedział 9ego ale PP to nie przeszkadza przecież ja jakbym musiał dać znać do 8ego i bym się nie odezwał to by z miejsca sprawę zamknęli.

"We offer a partial refund of $30 based on available balance in our PayPal a/c and we request U to accept the same.We make a sincere apology for any monetary losses incurred and hope U can earn them back in future with MPA again.Thanks. -Admin, MPA."

Żeby było śmieszniej, wpłacałem kasę na 3 raty, nie ma jakieś z góry narzuconej kwoty, raz odda połowę raz odda 70%.

Brakuje mu kasy na hamburgery Smile Mi też chciał wcisnąć częściowy, ale walczę dalej. Nie będzie obżarstwa na mój koszt Jerk2


RE: MyPaingAds - bartus2278 - 09-02-2016 23:45

BiznesMan wymyśliłeś coś? :-) bo może się wielu osobom to przydać :-D bo jak wielu zauważa pan Nara przestaje mieć skrupuły choć wcześniej mówił co innego Jerk

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka